Люстра

Стомились від технічних розділів? Зайдіть сюди і розважтесь!
Форум не модерується!

Модератор: Саня

Відповісти
Аватар користувача
PAIOLPYT
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 29
З нами з: Нед 11 жовтня 2020 р. 12:39
Стать: чоловіча

Люстра

Повідомлення PAIOLPYT »

Користуючись тим що зараз нічого робити через карантин, зробила невеликий ремонт кухні, але тепер дружина каже, що стара люстра не вписується в інтер'єр, мені здається що все норм, але це моя думка. Порадьте де можна прицінитися до світильників і заказати.
Аватар користувача
КавоМанк
Новачок
Новачок
Повідомлень: 19
З нами з: П'ят 02 жовтня 2020 р. 12:50

Re: Люстра

Повідомлення КавоМанк »

Зараз працює інтернет магазин Я в шоке https://yavshoke.ua/lyustri-bra-svetilniki-chasi/ пару тижнів назад там замовляв люстрю, два бра і торшер для залу. Ремонт в домі в нас зроблений в стилі лофт, давно хотіли провернути такий дизайнерський експеримент і ось нарешті зважилася, хороша люстра виглядає чудово -
Зображення
Аватар користувача
Эстелла
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 121
З нами з: Нед 02 серпня 2020 р. 13:43
Стать: жіноча

Re: Люстра

Повідомлення Эстелла »

Предложений много интересных
Аватар користувача
Мария Прокопенко
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 165
З нами з: Нед 25 жовтня 2020 р. 16:01
Стать: жіноча

Re: Люстра

Повідомлення Мария Прокопенко »

Это вы верно подметили
Аватар користувача
Мария Прокопенко
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 165
З нами з: Нед 25 жовтня 2020 р. 16:01
Стать: жіноча

Re: Люстра

Повідомлення Мария Прокопенко »

Там большой выбор
Аватар користувача
Эстелла
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 121
З нами з: Нед 02 серпня 2020 р. 13:43
Стать: жіноча

Re: Люстра

Повідомлення Эстелла »

Воспользуйтесь услугами магазина Brille. Тут можно недорого купить хорошую люстру https://www.brille.ua/nedorogie-lyustry-vseh-stilej/ . Предложений много классных. И под любой интерьер. При этом вы можете даже помощью консультанта воспользоваться. И вам непременно лучшую люстру индивидуально подберут.
Аватар користувача
Тарас Возний
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 127
З нами з: Пон 26 жовтня 2020 р. 00:49
Стать: чоловіча

Re: Люстра

Повідомлення Тарас Возний »

Тоже сейчас люстру выбираем. Хочется стильную, необычную. Такую где в Мск можно присмотреть?
Аватар користувача
Мария Прокопенко
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 165
З нами з: Нед 25 жовтня 2020 р. 16:01
Стать: жіноча

Re: Люстра

Повідомлення Мария Прокопенко »

Тарас Возний писав: Суб 22 травня 2021 р. 17:11 Тоже сейчас люстру выбираем. Хочется стильную, необычную. Такую где в Мск можно присмотреть?
Ой, а какой стиль люстры вам нравится, какой она должны быть по размеру, цвету и т.д.? Вы ведь наверняка определённый вариант уже себе представляли в уме, правильно? Знаю что в Москве в магазине Вам Свет люстры в очень широком ассортименте представлены от ведущих мировых и отечественных брендов. Там мои родители себе покупали хрустальную люстру в частный дом. Может как раз таки и вам получится там люстру подобрать.
Slow
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 40
З нами з: Суб 11 грудня 2021 р. 00:39
Стать: чоловіча

Re: Люстра

Повідомлення Slow »

Люстру выбрать, не так то и просто, очень важно подобрать, чтобы подходило по вашей квадратуре, для хорошего освещения. Могу посоветовать вам интернет-магазин https://eurosvet.com.ua/lyustry/svetodiodnye-lyustry/ котором предоставлен большой выбор различных моделей, вы точно сможете подобрать для себя идеальный вариант. Я покупал светодиодную люстру, качество бомбежное освещает ярко.
Відповісти