Літературний журнал "Дніпро"

Обговорюємо музику, літературу, кіно, малярство... у місті Луцьку і не тільки.

Модератор: Саня

Відповісти
Аватар користувача
_Олександр_
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: Чет 06 вересня 2012 р. 12:43
Стать: чоловіча

Літературний журнал "Дніпро"

Повідомлення _Олександр_ »

Для тих, хто цікавиться творами сучасників української літератури та пише власні твори, слід звернути увагу на український літературний журнал "Дніпро" (http://www.dnipro-ukr.com.ua/), який друкує твори сучасних
Tugore
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: Вів 01 березня 2016 р. 17:55
Стать: чоловіча

Re: Літературний журнал "Дніпро"

Повідомлення Tugore »

Прикольний журнал, радьжу всім
karamel
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: Нед 17 липня 2016 р. 10:45
Стать: жіноча

Re: Літературний журнал "Дніпро"

Повідомлення karamel »

Хороший, я теж років вісім назад виписувала його для себе, навіть кілька разів публікувалась. Дуже хороший для підлітків.
LunaChee
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: Сер 10 січня 2024 р. 12:45
Стать: жіноча

Re: Літературний журнал "Дніпро"

Повідомлення LunaChee »

Choosing your lifestyle is a challenging task as you will consider to look for ways on how you can experience more while growing. Growth is a part of a person’s life. Every day is an opportunity to learn new things that enables you to discover more about the world. This is also one of the goals of many individuals as they take their personal and professional journey. The College of Contract Management aims to contribute in every learner's goal. Through their offered programs, your development as an individual and professional is ensured.
ailynne
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: Сер 28 лютого 2024 р. 20:01
Стать: жіноча

Re: Літературний журнал "Дніпро"

Повідомлення ailynne »

Open a career path in management with the College of Contract Management's hnd in business managementcourse! Unlike being enrolled in a university, there's no need to commit a full-time study. You'll be able to get the first two-years worth of university with a flexible schedule. Enroll now through their website.
Ernestnat
Новачок
Новачок
Повідомлень: 24
З нами з: Сер 28 лютого 2024 р. 05:04

Почему секс не является главным в отношениях?

Повідомлення Ernestnat »

Многие люди считают, что секс играет решающую роль в любых отношениях, однако есть и те, кто считает, что секс не является основным элементом успешной связи. Что вы думаете на этот счет? Может ли отношения быть крепкими и стабильными без акцента на сексуальную сторону?
hermiane
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: П'ят 08 березня 2024 р. 14:16
Стать: жіноча

Re: Літературний журнал "Дніпро"

Повідомлення hermiane »

Легко орієнтуйтеся на курсах, отримуйте доступ до модулів курсу та багато іншого за допомогою зручного студентського порталу UNICCM. Курси UNICCM забезпечують галузеву освіту та багато іншого. Лише одним клацанням миші ви станете на один крок ближче до кар’єри своєї мрії надзвичайно зручним способом.
fridakiz
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: Сер 13 березня 2024 р. 21:31
Стать: жіноча

Re: Літературний журнал "Дніпро"

Повідомлення fridakiz »

Я дуже люблю читати і намагаюся вселити своїм знайомим ту ж пристрасть до захоплюючих книг. Ось нещодавно я відкрила для себе онлайн-бібліотеку https://fkingdom.org/, де можна знайти українські книги. Це допомагає мені ще більше заглибитись у світ читання. Я вірю, що вчитися і розвиватися можна у будь-якому віці, важливо лише мати бажання і трохи вільного часу.
fridakiz
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: Сер 13 березня 2024 р. 21:31
Стать: жіноча

Re: Літературний журнал "Дніпро"

Повідомлення fridakiz »

Я дуже люблю читати і намагаюся вселити своїм знайомим ту ж пристрасть до захоплюючих книг. Ось нещодавно я відкрила для себе онлайн-бібліотеку https://detective-books.com/, де можна знайти українські книги. Це допомагає мені ще більше заглибитись у світ читання. Я вірю, що вчитися і розвиватися можна у будь-якому віці, важливо лише мати бажання і трохи вільного часу
Mafanya
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: Пон 18 березня 2024 р. 19:01
Стать: чоловіча

Re: Літературний журнал "Дніпро"

Повідомлення Mafanya »

Лора Новлін «Якби він був зі мною» просто чудова книга! Лора Новлін вміє торкатися найглибших почуттів і створювати неперевершені історії про кохання. Я відчула кожну емоцію разом з героями. Обов'язково прочитайте https://ua-book.com/knyhy/liubovni-roma ... ra-novlin/, якщо хочете поринути у світ захоплюючих романтичних пригод!
Відповісти