Як правильно вибрать тещу?

Романтика, флірт, кохання, секс... Все про відносини між чоловіком і жінкою.

Модератор: Саня

americansky
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 138
З нами з: Нед 08 травня 2005 р. 23:22

Повідомлення americansky »

A vasche esli horosho razabracca, sho tam pro tu tyoschu dumat - devchonku haroshu shukaty nada. Tyoshcha delo take, bagato govoryt - zakryv na parashi i zabuv. Zhyty treba okremo vid relatives, tada bude vsyo harasho
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Теща - зять, свекруха - невістка... Такі взаємовідносини існують з давніх часів. І не нам щось в цьому міняти. Потрібно пристосовуватися жити разом. Тут я не маю на увазі під одним дахом. Просто після одруження взаємовідносини між людьми змінюються і до цього треба звикати.
Молодятам краще жити окремо від батьків (і її, і його). Молоді між самою самі розберуться. Втручання зі сторони, як б благі наміри не несло, є не дуже корисним. Але батькам так не здається. В них більший життєвий досвід, в багатьох речах вони мають рацію, але нам хочеться вчитися на своїх помилках. Це болючий шлях, але іншого ми не признаємо.
До порад батьків прислухатися варто, але легше це робити на деякій відстані.
planirovschik
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 26
З нами з: П'ят 14 жовтня 2005 р. 10:07

Re: Як правильно вибрать тещу?

Повідомлення planirovschik »

sashka писав: Ото я бля тему подогнав. Ніхто ж з нас пацанов ніколи іне задумувався над єтім вопросом. А хуйня рєальна може получітись.
Дівка може бути заєбісь, а тьоща зверь редкій. І піздец всім сподіваніям на щаслівую жизнь. (тьощі обично довгоживущі). Шо делать шоб не попасти в блятскую сітуацию?

.

Якшо така фігня світить, то тре зарання питання ставити рубом, шо мол живем вмене та й усе. Перед весіллям більш добєшся ніж після. Менше будеш бачитись з тещею, краще буде сімейне життя.
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

виправлено

Повідомлення keepo »

Звичайно вибирати тещу нетреба, вона сама впридачу до дівчини йде :)
Крім того, мама дівчини стає тещею тільки коли ти одружуєшся на самій дівчині, а до цього вона просто знайома тітка, а це дуже важливо: теща одного мого колеги до весілля була як ангел, а як тільки одружились з її дочкою - відразу змінилась, причому критикувала все, від його зовнішності, до професійних якостей.
Ще одне цікаве спостереження: сидить дві жіночки і одна каже "незнаю яким буде мій зять, але я його вже ненавиджу :( ", і після цього не довіряяй анекдотам!

Мама моєї дівчини теж коли ми почали зустрічатись постійно на неї давила, щоб попробувала повернутись до попереднього хлопця, а на мене дивилась, як х** на бритву, а зараз попустило :D вже нічого не каже

Тобто питання потрібно ставити не "як вибирати тещу", а "як нормально жити з тією, яка попалась :D "
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Жити окремо. Обмежитися від наєздов. Не на тещі одружуєшся а на дівчині.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

М-да. Теща - штука коварна.
Одна історія вирішення проблеми взаємовідносин зяття з тещею.
Подружжя жило разом з батьками молодої. Тобто, зять був в приймаках. Одного разу зятьок досить сильно затримувався. Жінка в цей час була вдома і переживала за чоловіка, де той запропастився. Мама-теща все це спостерігала. Ну й вирішила вона підвипившому зятю організувати зустріч. Не встиг він зайти до хати, як та накинулася.
Зять молодець, не розгубився. Послав тещу словами "Йдіть ви, мамо, на ..." і пішов з жінкою до своєї кімнати.
Після цього всі питання до зяття знялися. Зараз вони з тещею чудово поживають, підколюють одне одного. Теща в справи подружньої пари не вмішуються. Живуть вони вже окремо, що також сприяє поліпшенню ситуації.
А взагалі, молоді між собою самі розберуться. Поради старших корисні, але у нас і своя голова на плечах є.
Аватар користувача
Dr_Phoenix
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 151
З нами з: П'ят 15 липня 2005 р. 16:40
Звідки: Луцьк

Повідомлення Dr_Phoenix »

Взагалі, я рахую, після одруження потрібно негайно відокремлюватись від батьків на дистанцію не менше 100км. :DЗ батьками добре жити в тому плані що менше приходиться дивитися за домом и т.п. : ти приходиш з роботи а тут теща вареничків наварила, пирожків напекла, в хаті більш менш прибрано, хоча попадаються різні екземпляри..... :D Погано з батьками жити в тому плані що ти будеш себе весь час відчувати якимсь скутим, обмеженим в сімейних правах і діях, як не в своїй тарілці, постійні поучання, вичітування моралі, наставляння....це все за"бе тебе вже після 1го місяця сумісного життя. Уявіть собі таку ситуацію: після чудового вечора з своєю коханою в якомусь ресторані ви вертаєтесь додому..... яке відчуття вас буде переслідувати? правильно..що хтось та є дома, а якби там нікого небуло....все було б набагато цікавіше :twisted: Життя така штука що в ньому потрібно добиватись всього самому, бути самому хазяїном у своєму житті, я не кажу що непотрібно прислухатись до порад старших чи друзів, просто завжди портібно мати свою думку і відстоювати її, якщо ви побачили що вона дає позитивний результат. З дівчатами також делішки обстоять не гладко, адже всі вони по своєму різні і х** його знає чи захоче ваша обрана богиня покинути свою мамцю, тут вже самі побачите по обставинах, звичайно якщо озброїтись драйверком mozgi.sys можна завжди повернути все у своэ русло, але тут потрыбен також талант і глибоке розуміння жіночої логіки. Такщо життя покаже і треба бути готовим до різних нонсенсів і парадоксів :evil:
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Вах Веталюга я чуть від твого посту не прифігів ... ну й висказав? Наболіло?
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

"але тут потрыбен також талант і глибоке розуміння жіночої логіки."

М-да, до рузуміння жіночої логіки ще далеко. Де б то знайти відповідного драйверка wlogika.vxd?
Аватар користувача
nity
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 316
З нами з: Вів 26 липня 2005 р. 17:06

Повідомлення nity »

Правило жіночої логіки - ніякої логіки.
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

В жінок теж хороша логіка, просто вони мислять від цілого, а чоловіки від часткового, тому і непонятки. Завжди суму фактів легше об"єднати в висновок, ніж з висновку видільти правильний факт.
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
searcher
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 203
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:58

Повідомлення searcher »

невеликий оффтоп про тещу:

7 лет за изнасилование тещи.
Россия

В Башкирии Мелеузовский городской суд приговорил к 7 годам лишения свободы зятя, который принудил к оральному сексу собственную тещу. Кассационная инстанция Верховного суда Башкирии оставила вердикт городского суда в силе.
Как установило расследование, пьяный зять пришел в гости к 65-летней матери своей сожительницы в третьем часу ночи. Пожилая женщина сказала, что дочери нет дома и захлопнула перед ним дверь. Однако мужчина пришел в бешенство и, разбив окно, проник в дом.
Там преступник набросился на бабушку и заставил ее сделать ему минет. Только через три часа извращенец уснул, и пенсионерка смогла позвать на помощь.
Прибежавшие с вилами на зов пожилой женщины соседи увидели спящего обнаженного по пояс насильника - носки, брюки и трусы валялись рядом с ним. "Причем опьянение было настолько сильно, что когда маньяка растолкали милиционеры, первым делом он спросил: "Где я?", - пишет.
Подсудимый своей вины не признал, мотивируя тем, что ничего не помнит. Однако суд посчитал его вину доказанной. В качестве улик суду были представлены выдранные волосы пенсионерки, которые были обнаружены под ногтями и на одежде преступника. Передает NEWSru.com.
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Восток - дело тонкое :D
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

От гад блек забрав мій смайл. Прийдеться щось написати. Мдя жосткій способ воспітанія тьощі. :lol:
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

nity писав: Правило жіночої логіки - ніякої логіки.

Жіноча логіка під правила не підпадає. Получається правило і суцільні винятки. До того ж правила постійно змінюються. Чоловіча логіка цього не розуміє. У нас як. Є правило. Можуть бути винятки. І все. А не так, що сьогодні одне, завтра - інше. Та ж сама дія призводить до різного результату.

А взагалі, правильно сказали. Тещу не обирають. Треба жити з тією що є (буде). Нам - теща. Жінкам - свекруха. Ім також не легко вжитися. Головне, щоб батьки молодих не дуже вмішувалися. Тоді все буде гаразд.
Відповісти