Чи потрібна депутатська недоторканість?

Соціальна, економічна, податкова, облікова, фінансова, бюджетна політика України. Тут місце усім політичним баталіям.

Модератор: Саня

Чи потрібна депутатська недоторканість?

Так, потрібна депутатам усіх рівнів
0
Немає голосів
Ні, не потрібна взагалі
7
88%
Потрібна лише депутатам Верховної Ради
1
13%
 
Всього голосів: 8

planirovschik
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 26
З нами з: П'ят 14 жовтня 2005 р. 10:07

Повідомлення planirovschik »

sashka писав: to planirovschik,
це все і так давно йожикам ясно!!! Я тебе питаю шо дєлать? і хто це має дєлать??? і яким чином??? Пожалуйста по пунктах конкретно 1,2,3 і так далі... :x


p.s. А в будівництві ти нічого не тямиш!!!!


Чого ти вирішив що я тобі маю по пунктах щось пояснювати, не подобається тема, преключись на іншу - дай людям свої думки висловити. І чому ти думаєш що я у будівництві нічого не розумію?
Хочиш свартися? Нема за що вчепитися? Вчепись за суху гілляку та вхолонь трохи.
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

отож то і воно!!! шо піздєть всі мастєра! стосовно обговорення теми - твоя чи моя чи будь-кого іншого приватна думка ні на кого не справляє вражень, а тим більше на прийняття рішень по цьому питанню. Закон прийнято - то якого хуя його обговорювати, треба виконувати... Закони приймає Верховна Рада і от як жалко шо вони не спитали нас шо ми думаємо по цьому поводу. Наша справа виконувати а не обговорювати. Так вже створено цей світ.

Як на мене не має що обговорювати. Не тратьте дарме куме сили спускайтеся на дно.
Зображення
planirovschik
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 26
З нами з: П'ят 14 жовтня 2005 р. 10:07

Повідомлення planirovschik »

sashka писав: отож то і воно!!! шо піздєть всі мастєра! стосовно обговорення теми - твоя чи моя чи будь-кого іншого приватна думка ні на кого не справляє вражень, а тим більше на прийняття рішень по цьому питанню. Закон прийнято - то якого хуя його обговорювати, треба виконувати... Закони приймає Верховна Рада і от як жалко шо вони не спитали нас шо ми думаємо по цьому поводу. Наша справа виконувати а не обговорювати. Так вже створено цей світ.

Як на мене не має що обговорювати. Не тратьте дарме куме сили спускайтеся на дно.


Мене наприклад цікавить думка інших людей, якби від розмови я чекав якихось дій чи змін то звертався і діяв по іншому. А на рахунок попиздеть скажеш мені коли я тобі щось пообіцяю і невиконаю, поки що такого вроді небуло.
Жаль звичайно що цей форум не користується увагою, видно користувачам не цікаво спілкуватися з такими як ти і вони сюди більше не заходять.
Кажуть любов світ спасе, а ти вроді не туди пішов.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Так справа, втому, sashka, що народ проти цих законів, адаптованих під владу. Треба щось робити. От получіш від депутата по пиці і посадять тебе в КПЗ і він не понесе за це відповідальності, то тоді будеш чухати лоба, а так тобі насрать. :x
Аватар користувача
Yurez
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 318
З нами з: Чет 01 вересня 2005 р. 14:47
Стать: чоловіча
Звідки: Lutsk

Повідомлення Yurez »

black писав: Так справа, втому, sashka, що народ проти цих законів, адаптованих під владу. Треба щось робити. От получіш від депутата по пиці і посадять тебе в КПЗ і він не понесе за це відповідальності, то тоді будеш чухати лоба, а так тобі насрать. :x


В тому і справа, що тільки й можна буде собі лоба почухати, нічого не зробиш, хіба шо на форумі вилити негатив - тіпа, дивіться як нас не поважають.
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

Справа в тому що ваші всі страсті і пориви стосовно цього питання зводяться до одного посадить, наказать, росстрилять дєпутатів. Ви ше собі лозунга на червоній тряпочці напишіть - "Отобрать і подєліть"!!! Хотів би я почути вашу думку стоосвно цього питання якби ви були депутатом якого-небуть рівня. Наскільки вона б відрізнялася? Шось мені здається будете яросно, до крові захищати свою "недоторканість".
Зображення
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

А вообще, по суті питання ще жодного поста тут не було! Так, емоції і більше нічого.
planirovschik
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 26
З нами з: П'ят 14 жовтня 2005 р. 10:07

Повідомлення planirovschik »

sashka писав: Справа в тому що ваші всі страсті і пориви стосовно цього питання зводяться до одного посадить, наказать, росстрилять дєпутатів. Ви ше собі лозунга на червоній тряпочці напишіть - "Отобрать і подєліть"!!! Хотів би я почути вашу думку стоосвно цього питання якби ви були депутатом якого-небуть рівня. Наскільки вона б відрізнялася? Шось мені здається будете яросно, до крові захищати свою "недоторканість".


Я бачу тебе все таки турбує питання не доторканості депутатів. Не злись так. Бачиш чисельність депутатів обмежена в 450 чол. на всю Україну і попасти туди не так легко, тому туди проходить певний контенгент людей які про проблеми народу не то що зовсім не знають, але й навпаки не намагаються щось зробити добре. Закони приймають під себе, або під авторитетів які їм за це платять. Тому, практично думка розмови на цю тему зводиться якраз до того, що недоторканість депутата не допомагає йому виконувати його призначення, а навпаки віддаляє його від сьогоденних, насущних проблем.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Кароче питання стоїть руба - чи потрібна недоторканість. Моя відповідь - НІ. Я думаю всі прекрасно то розуміють. Блек закривай тему нафіг.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

sashka писав: А вообще, по суті питання ще жодного поста тут не було! Так, емоції і більше нічого.


Саша, тут всі пости по суті. Тему прочитай уважно. Вона звучить не "Як забрати в депутатів недоторканість?", а саме "Чи потрібна депутатська недоторканіть?", подані варіанти відповідей і можна обгрунтувати її. Просто цікавить думка громадськості, а не ведеться пошук вирішення.
Хотів би я почути вашу думку стоосвно цього питання якби ви були депутатом якого-небуть рівня. Наскільки вона б відрізнялася? Шось мені здається будете яросно, до крові захищати свою "недоторканість".


Думка не відрізнялася б. Повір. Бо я не ставлю за мету вкрасти пару мільйонів-мільярдів, захистити себе недоторканістю і вести закритий спосіб життя і ходити з охороною. Це не для мене, я не хотів би жити таким життям.
Аватар користувача
Yurez
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 318
З нами з: Чет 01 вересня 2005 р. 14:47
Стать: чоловіча
Звідки: Lutsk

Повідомлення Yurez »

black писав: Думка не відрізнялася б. Повір. Бо я не ставлю за мету вкрасти пару мільйонів-мільярдів, захистити себе недоторканістю і вести закритий спосіб життя і ходити з охороною. Це не для мене, я не хотів би жити таким життям.


Тому ти і не станеш депутатом...(А якщо і станеш, то вже не будеш жахатися думки вкрасти пару мільйонів-мільярдів, погодьтеся - точка зору залежить від місця сидіння)
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Життєві цінності багато чого визначають в житті кожної людини, зокрема впливають на напрямок, у якому людина рухається в житті. Якщо вони не зміняться, то я депутатом не буду і моя точка зору теж не зміниться. А я і не прагну бути депутатом або їздити на бімері з іконами на бардачку, купленому на вкрадені гроші і ходити в той же час в церкву, взагалі дивуюсь як це можна поєднувати. :)

"Депутати нас запитають, що ми хочем, чого не маєм. Хочем гроші, не маєм гроші, кольорові, такі хороші." :D
Востаннє редагувалось Чет 03 листопада 2005 р. 14:10 користувачем Black, всього редагувалось 3 разів.
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Класна приказка :)
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

Це не для мене, я не хотів би жити таким життям.


Та ладно, перестань корчіть із сєбя дєвствєннєцу на випускном вєчєрє. Спиш і бачиш як то нічого не робити і все мати.
Саша, тут всі пости по суті. Тему прочитай уважно. Вона звучить не "Як забрати в депутатів недоторканість?", а саме "Чи потрібна депутатська недоторканіть?", подані варіанти відповідей і можна обгрунтувати її. Просто цікавить думка громадськості, а не ведеться пошук вирішення.


- Так, потрібна! чому?
- Так, не потрібна! чому?
- Так, потрібна, але для депутатів ВР! чому?

black погодся, немає жодної твердої позиції та розумних аргументів.
А є просто приватні думки та життєві позиції, мотивацією яких є подобається чи не подобається.
Через це не можна зробити якись небуть висновок по запропонованій темі, або об"єктивно почути чиюсь позицію.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

А яка позиція для тебе є твердою? Ні, не потрібна, поки я не депутат?
Мені здається я свою позицію чітко виклав у другому пості цієї теми. І чим моя позиція м'яка? Я не вагаюсь в цьому питанні.
Відповісти