Бокс

Стомились від технічних розділів? Зайдіть сюди і розважтесь!
Форум не модерується!

Модератор: Саня

Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Бокс

Повідомлення Belamor »

крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Бокс

Повідомлення Black »

Дивились бокс?

Українець Володимир Кличко в об`єднавчому поєдинку за титул чемпіона світу у надважкій вазі за версіями IBF/IBO та WBO за очками переміг росіянина Султана Ібрагімова. У бої, який проходив в Нью-Йорку в "Медісон Сквер Гарден", Кличко мав перевагу протягом усіх 12 раундів і виграв за очками. Усі три судді віддали перемогу українцю: 119:110, 118:110. 117:111.
Уперше, за останні 8 років, у надважкому дивізіоні відбувся об`єднавчий бій і переможцем у ньому виявився українець. В останній тиждень перед самим поєдинком Ібрагімов заявляв, що бій протриває не більше 8 раундів, тим самим натякаючи, що він переможе Кличка-молодшого нокаутом. Утім таким прогнозам росіянина українець не дав здійснитися.

Кличко виграв, висловлюючись футбольним терміном, в одні ворота. З 12 раундів двобою нічийним можна назвати лише перший, коли Кличко пристрілювався.

Втерли москалям носа!!! :) Молодець Кличко!!!
Аватар користувача
Kima
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 170
З нами з: Вів 12 червня 2007 р. 09:23
Стать: жіноча
Звідки: Луцьк

Re: Бокс

Повідомлення Kima »

Да Кличко - супер!
Смішно вони там впали обоє.
Аватар користувача
TUpolev95
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 44
З нами з: Нед 09 грудня 2007 р. 21:18
Стать: чоловіча
Звідки: Энгельс

Re: Бокс

Повідомлення TUpolev95 »

Ну в целом, бой был вялый, не было шоу. Кличко мог его завалить гораздо раньше, Ибрагимов меньше него в 2 раза и руки у него короче, так что самим боем я остался недоволен... Но за Кличко рад :)
Самолёт - величайшее творение разума и рук человеческих, он не подвластен никаким авторитетам, кроме лиц, уважающих лётные законы. (Жуковский)
Аватар користувача
Kima
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 170
З нами з: Вів 12 червня 2007 р. 09:23
Стать: жіноча
Звідки: Луцьк

Re: Бокс

Повідомлення Kima »

Мені все більше здається що всі бої у професійному боксі за ДУЖЕ великі гроші проходять за сценарієм.
lop_po
Новачок
Новачок
Повідомлень: 14
З нами з: Суб 28 березня 2009 р. 13:39
Стать: жіноча

Re: Бокс

Повідомлення lop_po »

Kima писав:Мені все більше здається що всі бої у професійному боксі за ДУЖЕ великі гроші проходять за сценарієм.
ну не знаю, такоеhttp://turnir.com.ua/boks/profesionalny ... w_thumbs#p я б собой и за деньги не согласилась бы сделать
Vikusik
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: Сер 21 грудня 2016 р. 23:01
Стать: жіноча

Re: Бокс

Повідомлення Vikusik »

Люблю смотреть бокс с мужем и мультики с дочей как ни странно))) две страсти))) из последнего рекомендую мультик Тролли http://bobfilm.club/multfilm/18760-trolli-2016.html мульт прям очень крутой, интересный, добрый, с хорошим сюжетом и с очень достойным юмором) а герои харизматичные и милые) можно посмотреть как с детками, так и взрослым без деток, нам с мужем было интересно вдвоем смотреть))) приятного просмотра, вы не пожалеете!)
Відповісти