Як ви проводите вільний час?

Стомились від технічних розділів? Зайдіть сюди і розважтесь!
Форум не модерується!

Модератор: Саня

Аватар користувача
nity
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 316
З нами з: Вів 26 липня 2005 р. 17:06

Повідомлення nity »

а дівчина я екстримальна... завжди знайду щось на свою голову, або воно мене саме знаходить :)
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

От поїду через 2 тижні в Карпати. Залізу на Говерлу і покажу всій Україні " Кузькіну Мать". І зразу на душі легше стане. Відпочину від усього, а потім знову з новими силами і враженнями до будених проблем і труднощів. Обіцяю розказати як воно було. А можливо і фоторепортаж з місця події буде і вирізка з місцевої газети. :D
Зображення
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

nity писав: Я в свому місті собі не дозволяю бурно погуляти.... робота така, що мені треба бути з відмінною репутацією, а от в іншому місті я гуляю по повній програмі :D


Гуляй, гуляй. Але зважай, що наш світ досить тісний. І в чужому місті можуть виявитися деякі знайомі люди :? .
Можливо, вони також приїхали гульнути :D
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

nity писав: Я в свому місті собі не дозволяю бурно погуляти.... робота така, що мені треба бути з відмінною репутацією, а от в іншому місті я гуляю по повній програмі :D


Замітив я таку фігню за людями. Стоїть їм змінити соціальне оточення - такі перли про них взнаеш що жах. Як на мене це не добре. Треба бути завжди собою.
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Та ладно вам. Кожен, якщо потрапляє в середовище незнайомих людей, стає розкутіший в своїй поведінці - нас не стримують стереотипи наших друзів про те, як ми маємо себе вести. І це психологічна особливість людини :wink: від неї нікуди не дінешся!
Але, як то кажуть, назло завжди зустрінеться якась падлюка, яка тебе буде знати навіть в іншій країні :twisted:
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
nity
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 316
З нами з: Вів 26 липня 2005 р. 17:06

Повідомлення nity »

keepo писав: Та ладно вам. Кожен, якщо потрапляє в середовище незнайомих людей, стає розкутіший в своїй поведінці - нас не стримують стереотипи наших друзів про те, як ми маємо себе вести. І це психологічна особливість людини :wink: від неї нікуди не дінешся!
Але, як то кажуть, назло завжди зустрінеться якась падлюка, яка тебе буде знати навіть в іншій країні :twisted:


:respekt:
...хоть хтось мене зрозумів :)
Аватар користувача
nity
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 316
З нами з: Вів 26 липня 2005 р. 17:06

Повідомлення nity »

Саня писав: Виходить так, що п'янка - це просто нові враження. На другий день є про що поговорити, що пригадати (якщо зможеш, звісно :-D). Виходить, наше життя одноманітне, сіре, а душа бажає свята. І знаходить... на дні стакану. Це не найкращий спосіб, але дієвий.


Если мальчик много пьет,
Деньги все угрохал,
Он транжира, обормот,
Поступает плохо.

:)
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

to nity:
Страсть к разгульной жизни губила многих изестных людей.

Так щоє над чим подумати.

А та фігня шо десь можна себе показати у всій красі, а десь не можна є яскравим прикладом комплексу. Якщо не віриш то можеш звернутися до професійної літератури на цю тему.

Стосовно роботи, яка вимагає субординації - також фігня. Тебе в першу чергу повинні оцінювати за виключно ділові та професійні якості, а не те як ти проводиш свій вільний час. (Також доречі комплекс, тільки в значно більшому масштабі, під назвою менталітет)
Аватар користувача
nity
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 316
З нами з: Вів 26 липня 2005 р. 17:06

Повідомлення nity »

to sashka:

Мені аж ніяк не заважає цей, як ти називаєш, комплекс :P
oks
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 84
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 14:00

Повідомлення oks »

Коли постійно не хватає часу і трапляється вільна хвилинка то це якраз і є свято
А для того щоб розважитися ботрібен не алкоголь, а настрій і чудова компанія.

і гроші, хоч це й не головне, але суттєве :cry: :twisted:

Але для мене головне настрій, тоді і очі блистять, і жарти смішні, і просто добре
Коли є настрій (спостереження відносно себе) алкоголю не потрібно, хоча мені ніхто тоді не вірить :oops:
searcher
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 203
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:58

Повідомлення searcher »

to oks

погоджуся з тобою головне настрій і компанія, але пивка для ривка не завадило б :D (про горлку мова не йде :bad: )
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Коли є гарний настрій і хороша компанія, то можна і пивка сьорбнути. А якщо настрій поганий, то й горілка не допоможе.
Коли настрій хороший, то алкоголь (в помірних дозах :) ) його підвищує, а якщо настрій поганий - стає ще гіршим.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Кароче веселіться і робіть дурниці. Чим далі тим шансів зробити дурниці меншає.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
nity
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 316
З нами з: Вів 26 липня 2005 р. 17:06

Повідомлення nity »

А взагалі-то краще поєднувати корисне з приємним, наприклад пити пиво і грати більярд (боулінг, дартц....) :roll:
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Ага, пити пиво - корисно, грати більярд - приємно.

Дурниці робити ніколи не пізно. Просто чим далі - тим дорожче вони обходяться. Молодість багато що пробачає.
Відповісти