Перший всеукраїнський пленер “Арт - Дністер 2008”

Обговорюємо музику, літературу, кіно, малярство... у місті Луцьку і не тільки.

Модератор: Саня

Відповісти
Nito4ka
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: Вів 02 вересня 2008 р. 12:15
Стать: жіноча

Перший всеукраїнський пленер “Арт - Дністер 2008”

Повідомлення Nito4ka »

Акція відбудеться з 7 по 17 вересня у селищі міського типу Стара Ушиця
В акції приймуть участь художники з різних куточків України, які працюють в найрізноманітніших напрямках живопису. Цікаве спілкування, обмін досвідом, багато корисної та цікавої інформації чекає учасників і гостей пленеру.

У рамках пленеру будуть проводитися майстер-класи заслуженого художника Свалявчика В. П. на яких учасники зможуть підвищити свій рівень та удосконалити майстерність.

Природа Національного парку “Подільські Товтри”, що славиться як природними комплексами так і унікальними пам’ятками архітектури, створює виняткові умови для розкриття творчого потенціалу наших художників. Особливу увагу буде звернуто на архітектурні пам’ятки міст Кам’янець-Подільський, Хотин та села Бакота.

Історично район Старої Ушиці та села Бакота був перехрестям торгових шляхів. Учасники акції представники різних регіонів нашої країни. Саме цим організатори пленеру громадська організація “Спалах” символізує єдність нашої держави і братерство народу України.

18 вересня буде проведено прес-конференцію та відкриття заключної виставки робіт часників пленеру “Арт - Дністер 2008”. По закінченню акції планується видавництво буклетів за підсумками пленеру.

Відповісти