«Срібна Підкова» скликає талановитих!

Обговорюємо музику, літературу, кіно, малярство... у місті Луцьку і не тільки.

Модератор: Саня

Відповісти
arti
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: Сер 04 червня 2008 р. 15:08
Стать: чоловіча

«Срібна Підкова» скликає талановитих!

Повідомлення arti »

Оргкомітет Фестивалю з приємністю повідомляє, що у 2008 році «Срібна Підкова» знову дзвенітиме Україною у піснях молодих талановитих авторів-виконавців.
Цьогорічні регіональні відбірні тури відбуватимуться у с.Зашків біля Львова, в рамках однойменного Фестивалю патріотичної пісні (Західний регіональний тур, 13 червня 2008р., на який запрошуються конкурсанти із Львівської, Тернопільської, Закарпатської, Чернівецької та Івано-Франківської областей), м. Володимирі-Волинському (Волинський тур, 26 червня 2008р., в рамках святкування Дня молоді та відзначення 50-ліття відомого українського барда Сергія Шишкіна), м. Сумах (Північно-східний тур, 20 вересня 2008р., для учасників із Сумської, Харківської, Чернігівської та Полтавської областей), м. Запоріжжі (тут очікуються конкуросанти із Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської, Донецької областей та АР Крим, дата наразі уточнюється), м. Києві (для співочих талантів Київської, Вінницької, Житомирської та Черкаської областей дата проведення теж уточнюється), а також з’ясовується можливість організації Південного туру в Одесі для молодих бардів Одещини, Миколаївщини і Кіровоградщини, про що буде повідомлено окремо.
Дещо змінилися умови участі у конкурсних відборах. Так, вік учасників не повинен перевищувати 28 років, кількість виступаючих не може перевищувати 2 осіб. Окрім того, введено окрему позаконкурсну номінацію «Дебют партизана» - для тих нереарізованих талантів, кому вже «перевалило» за межу конкурсного віку, але у творчому доробку ще не було нагород всеукраїнських фестивалів авторської пісні. Детальніше про умови конкурсу – у відповідній рубриці нашого сайту! А конкурсантам, які збираються взяти участь у Західному та Волинському відбірних турах, повідомляємо, що термін подачі заповнених належним чином заявок для них завершується 18 червня 2008року. Радимо поспішити, щоб не чекати «Срібної Підкови-2009»!
Контакт: керівник відбіркового туру по Волинській та Рівненській областях Роман Томашевський – arti-net@mail.ru, тел. 8-093-627-54-88
Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь у відбірковому турі чи запропонуйте знайомим музикантам зробити це.
Повна інформація на сайті : sribnapidkova.org.ua

Відповісти