хочу ноут

Обговорюємо усіляке комп'ютерне залізо. А також оверклокінг та модінг.

Модератор: Саня

witch
Новачок
Новачок
Повідомлень: 10
З нами з: Вів 29 квітня 2008 р. 12:44
Стать: жіноча

хочу ноут

Повідомлення witch »

люди, підкажіть, будь-ласка, хто з виробників ноутбуків краще? Dell чи Asus? мені порадили ці 2. я не можу вибрати шось 1. або, може, порадьте, шось інше. треба надійний, міцний і довговічний.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: хочу ноут

Повідомлення Belamor »

Dell
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
ART
Новачок
Новачок
Повідомлень: 12
З нами з: Суб 16 лютого 2008 р. 00:28
Стать: чоловіча

Re: хочу ноут

Повідомлення ART »

Asus або Aсer - одинакові. Бери краще їх.
SHURA - MUST DIE


Зображення
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: хочу ноут

Повідомлення Belamor »

Acer гівно рідкісне. Найгірший бренд.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
ART
Новачок
Новачок
Повідомлень: 12
З нами з: Суб 16 лютого 2008 р. 00:28
Стать: чоловіча

Re: хочу ноут

Повідомлення ART »

Хороший Notebook був в знайомого. Но я краща брав б ASUS
SHURA - MUST DIE


Зображення
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: хочу ноут

Повідомлення Саня »

Кожна з цих фірм випускає чимало моделей ноутбуків. Однозначно стверджувати, що те - гавно, а те - супер не варто. По начинці ноутбуки різних виробників мало чим відрізняються. Все воно робиться на тих самих заводах, з тих самих комлектуючих.
witch, з таким підходом як в тебе, краще прийти в магазин і вибрати той ноут, який найбільше подобається.
Аватар користувача
ALE}{
Новачок
Новачок
Повідомлень: 24
З нами з: Пон 27 серпня 2007 р. 21:29
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: хочу ноут

Повідомлення ALE}{ »

Підтримую думку викладену в попередньому пості, майже всі ноути що зараз виробляють одинакові, питання тільки в якості тих комплектуючих і переплату за "бренд".
Найкращі ноути на сьогоднішній день то Sony VAIO, Apple MacBook, для себе ще б виділив HP Pavilion.
На роботі дуже часто стикаюсь з різноманітними ноутами, найшвидше ламаються Acer (особливо бюджетні моделі) Asus (останнім часом щось вони погані материнки до ноутів роблять, вже 2 ноути за останні півроку побувало в ремонті) Asus в основному проблемний був з материнками на базі SIS-овського чіпсета (напевно то вина саме SIS ане Asus).

Отже, рекомендував би до вибору HP Pavilion (брав би собі точно взяв би щось і з HP)
Я - українець, і я цим пишаюсь.
Аватар користувача
SunSeth
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 186
З нами з: П'ят 05 січня 2007 р. 10:24
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: хочу ноут

Повідомлення SunSeth »

А що скажете на рахунок Fujitsu-Siemens ?
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: хочу ноут

Повідомлення Саня »

На роботі начальник взяв собі Dell Inspirion 1520. Жінці сподобався колір Midnight Blue. Симпатичний доволі, але я б не сказав, що практичний. Машинка досить потужна, та й ціна відповідна.
В брата Acer Extensa 5220. Якщо чесно, то він мені більше подобається. Так, машинка менш потужна, особливо відео. Але як для роботи, то він краще пристосований. І ціна на половину менша.
HP Pavilion беруть своїм дизайном. Не бачив я в них чогось аж такого, щоб викликало почуття: "Хочу!"
rainbow
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: Суб 08 грудня 2007 р. 03:57
Стать: чоловіча

Re: хочу ноут

Повідомлення rainbow »

Хотів брати колись Асера, бо дешеві, але дякую Блеку, шо відрадив його не брати :) І шо нарадив той же делл 1520. Крутий ноут. Більш продуктивного ще в руках не тримав, хоча ставив вінду вже на багато ноутів,і всі їх тестив для порівняння. Навіть нр за 1400$ програє :D А асуси тим більше за подібну ціну будуть гірші по конфігурації. Так шо я за делл :razz:
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: хочу ноут

Повідомлення Black »

HP теж непогані і дизайн в них кльовий. Загалом, якщо брати то щось з HP, Dell чи Toshiba.
VInDiesel
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: Пон 13 жовтня 2008 р. 14:57

Re: хочу ноут

Повідомлення VInDiesel »

black писав:HP теж непогані і дизайн в них кльовий. Загалом, якщо брати то щось з HP, Dell чи Toshiba.
Дійсно краще цих трьох виробників на українському ринку можуть бути лише Impression та Alienware. погоджуюсь, що дизайн у НР справді кльовий. найближчим часос збираюся придбати ноутбук HP Pavilion dv6950er (FN632EA), але через усілякі п'янки-гулянки не можу нозбирати грошей :razz: :lol: 8) :D
Аватар користувача
Nazgul
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 70
З нами з: Сер 24 грудня 2008 р. 00:57
Стать: чоловіча
Звідки: Lutsk

Re: хочу ноут

Повідомлення Nazgul »

З ноутів на даний час та за розумні гроші можна взяти Compaq(HP) прекрасна машина без з гюків, тай матриця не така чутлива як наприклад у того ж ASUS TA Aser але й різниця в ціні дещо відчувається. В комплекті до "Хілета" іде Wi-fi, який працює як точка доступу, а в "Асусі" ця функція також є в наявності та її продуктивність значно менша.... Що з до Apple i Sony це безумовно найкращий варіант, це лідери. Повертаючись до Dell хочу відмітити що апарат досить не поганий працює стабільно вже протягом 2х років...
Зображення
witch
Новачок
Новачок
Повідомлень: 10
З нами з: Вів 29 квітня 2008 р. 12:44
Стать: жіноча

Re: хочу ноут

Повідомлення witch »

а от хотіла ше спитати таке: брат придивився ноут в інтернет-магазині Дешевше у львові на івана франка 37. дуже кльовий!!! і я б такий собі купила... магазинчик ніби не поганий. вибір гарний. ціни прийнятні. хотіла спитати у тих, хто знає, чи варто замовляти через інет-магазин?
Аватар користувача
Таємнича
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 37
З нами з: Чет 23 квітня 2009 р. 17:08
Стать: жіноча
Звідки: Київ

Re: хочу ноут

Повідомлення Таємнича »

У мене Vaio. Гарний! Я задоволена. Може, він і дорожчий, але навіть за дизайн грошей не жаль (технічні характеристики у нових ноутів гарні майже у всіх).
А щодо магазину чи нету, то найважливіше це те, щоб якщо виникнуть якісь проблеми, їх можна було швидко ліквідувати (купувала плеєр через нет, коли він зламався, мені а 2-3 тижні повернули гроші, бо не могли відремонтувати). Ну і де дешевше, звичайно :).
Відповісти