Китайські автомобілі

Обговорюємо автомобілі і все що з ними пов'язано - будова, ремонт, ціни, історія.

Модератор: Саня

Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Китайські автомобілі

Повідомлення keepo »

а що буде з тобою, коли в тебе потрапить машина на середній швидкості? що за порівняння такі?
з досвіду можу сказати, що такі машини дуже рідко потрапляють в аварії - чому незнаю, але внас в базі не знайшов жодного QQ, Matiz"а за 2 роки...
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Китайські автомобілі

Повідомлення Black »

Може власники розбивались просто в них і не було кому йти за страховкою :)
Viktor
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 232
З нами з: Пон 11 квітня 2005 р. 21:39

Re: Китайські автомобілі

Повідомлення Viktor »

keepo писав:а що буде з тобою, коли в тебе потрапить машина на середній швидкості? що за порівняння такі?
з досвіду можу сказати, що такі машини дуже рідко потрапляють в аварії - чому незнаю, але внас в базі не знайшов жодного QQ, Matiz"а за 2 роки...
Keepo, а чим тобі не подобається моє порівняння? Сам подумай: удар на середній швидкості, наприклад, в БМВ чи Мерседес, які мають нормальний бампер, виготовлений з нормального матеріалу і удар в цього "жучка". Я думаю, шансів неотримати важких травм чи взагалі залишитися живим (при умові користування ременем безпеки) в першому випадку більше.
Може у Вас в "Дженералі Гарант" і не зафіксовано таких випадків. Таке буває, звичайно. А от у інших компаній буває, от для прикладу:
http://auto-moto-review.com.ua/uk/kitay ... echni.html
http://www.drugasmuga.com/content/view/ ... 4/lang,ua/
http://avto.iv-fr.net/news/152.html
http://cikavo.com/article/5667.html - краш-тест
Взагалі, до всього китайського ставлюся скептично (авто не є виключенням), маю на увазі не те, що в цій країні випускають відомі компанії, а саме власні китайські розробки. Можливо, колись вони і вдосконалять технології випуску якісних авто (корейським авто теж колись не дуже довіряли, а зараз нормальні машини), а поки-що кількість переважає якість.
І ще. Я, будучи в деяких європейських країнах, жодного китайця чомусь не бачив, жодного, а у нас... Хоча китайці і будуть по-трохи заполоняти європейський ринок своєю дешевизною.
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Китайські автомобілі

Повідомлення keepo »

Китайці і внас ще рідко зустрічаються...
По самих машинах: китайцям треба підганяти не конструкцію, а саме матеріали з яких роблять - зазвичай вони не мають потрібних характеристик, а от конструкція зазвичай "скатана" з відомих марок.
а от краш-тести викликають часто сумніви :(
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
TUpolev95
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 44
З нами з: Нед 09 грудня 2007 р. 21:18
Стать: чоловіча
Звідки: Энгельс

Re: Китайські автомобілі

Повідомлення TUpolev95 »

хотите ужастик на ночь? - http://auto.mail.ru/vidview.html?id=25010

Это китайский автомоГиль
Самолёт - величайшее творение разума и рук человеческих, он не подвластен никаким авторитетам, кроме лиц, уважающих лётные законы. (Жуковский)
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Китайські автомобілі

Повідомлення Саня »

Мене більше цікавить як ці машини проявляють себе в повсякденній експлуатації. Які поломки характерні, в скільки обходиться ремонт та поточне обслуговування. Чи є проблема з відсутністю потрібних запчастин. Щоб не було такого, що якась єрунда поламалася і машина стоїть, бо немає де взяти запчастину.
А краш-тести... Так, це важливо, щоб автомобіль був безпечний. Невже ці китайці набагато гірші за нашу "Таврію", "Славуту" чи "Жигулі" і т.п.?
Аватар користувача
TUpolev95
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 44
З нами з: Нед 09 грудня 2007 р. 21:18
Стать: чоловіча
Звідки: Энгельс

Re: Китайські автомобілі

Повідомлення TUpolev95 »

да) тесты доказали, что этот вот "амулет", который я привёл к примеру получил звёзд меньше, чем ОКА... что уж тут говорить-то...
Самолёт - величайшее творение разума и рук человеческих, он не подвластен никаким авторитетам, кроме лиц, уважающих лётные законы. (Жуковский)
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Китайські автомобілі

Повідомлення Black »

Саня писав:Мене більше цікавить як ці машини проявляють себе в повсякденній експлуатації. Які поломки характерні, в скільки обходиться ремонт та поточне обслуговування. Чи є проблема з відсутністю потрібних запчастин. Щоб не було такого, що якась єрунда поламалася і машина стоїть, бо немає де взяти запчастину.
А краш-тести... Так, це важливо, щоб автомобіль був безпечний. Невже ці китайці набагато гірші за нашу "Таврію", "Славуту" чи "Жигулі" і т.п.?
наші взагалі морально застарілі. Жигули - машина 60-их років. А зараз 2008 рік на дворі.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Китайські автомобілі

Повідомлення Black »

З яких машин здирають китайці свої авто?

Seat Toledo - Cherry Amulet
Daewoo Matiz - Cherry Sweet
Toyota RAV4 - Cherry Tiggo
Isuzu Axiom - Great Wall Hover
Toyota Corolla - BYD F3
Opel Frontera - Lanwind
BMW X5 - SCEO
Smart ForTwo - Flybo 6000Z

Цікава стаття з фотками:

http://www.autonews.ru/autobusiness/new ... 31/1326950
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Китайські автомобілі

Повідомлення keepo »

Спілкувався з комісарами - розповідали про Amulet. Казали, що раму "веде" від будь-якого удару. Бампер дуже крихкий - вм"ятин в ньому просто не буває, відразу розсипається на частинки.
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
TUpolev95
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 44
З нами з: Нед 09 грудня 2007 р. 21:18
Стать: чоловіча
Звідки: Энгельс

Re: Китайські автомобілі

Повідомлення TUpolev95 »

Сегодня видел небольшое столконовение "Амулета" и какой-то подержанной "Тойоты", года этак 90-го, так вот бампер задний у "Амулета" рассыпался, но у "Тойоты" морда была всмятку... :shock: Повезло?
Самолёт - величайшее творение разума и рук человеческих, он не подвластен никаким авторитетам, кроме лиц, уважающих лётные законы. (Жуковский)
Tuvotka
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: Сер 12 листопада 2008 р. 11:47
Стать: чоловіча

Re: Китайські автомобілі

Повідомлення Tuvotka »

Колись німці так само робили не якісні речі, ще в часи коли лідером була Англія, і саме Англія ввела обовязковий підпис де виготовлено продукцію, для того щоб зменшити підробки німців. З часом німці перевершили англійців і зробили собі хороше ім`я.

Made in Germany вважалося як тепер Made in China.
Час міняється.
Аватар користувача
Nazgul
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 70
З нами з: Сер 24 грудня 2008 р. 00:57
Стать: чоловіча
Звідки: Lutsk

Re: Китайські автомобілі

Повідомлення Nazgul »

Tuvotka писав:Колись німці так само робили не якісні речі, ще в часи коли лідером була Англія, і саме Англія ввела обовязковий підпис де виготовлено продукцію, для того щоб зменшити підробки німців. З часом німці перевершили англійців і зробили собі хороше ім`я.

Made in Germany вважалося як тепер Made in China.
Час міняється.
Цікаво коли ж це таке було?
Зображення
Аватар користувача
flip1715
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 236
З нами з: Вів 31 липня 2007 р. 11:51
Стать: чоловіча

Re: Китайські автомобілі

Повідомлення flip1715 »

я думаю, що років за 10 китайські машини будуть набагато кращими, наразі їх якість доволі посередня, але навіть попри це вони явно вже обійшли і на голову ( а той дві ) переросли російський автопром, так що часи дійсно міняються....в мене друг має джилі СК, ну непогана так машинка, скажу вам, я якось навіть за її кермом проїхав кілометрів з 300 ( в мене Опель омега тоді була ) - доволі не погане авто...лиш єдине, що лякає - це краш тести....
Аватар користувача
Nazgul
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 70
З нами з: Сер 24 грудня 2008 р. 00:57
Стать: чоловіча
Звідки: Lutsk

Re: Китайські автомобілі

Повідомлення Nazgul »

Народ, моя порада: якщо ви хочете зберегти своє здоров'я та гроші - не купуйте таких автомобілів. Поломки дуже часті, сам їх кручу кожного тижня. Саме цікаве в тому, що більшість механізмів практично не підлягає ремонту, наприклад Chery Tiggo: Приїхав мужчина каже двигло погано працює, промили всеодно, недостатній тиск в системі, зняли бензонасоса, а він, як виявилося не підлягає ремонту, купили нового 1500 грн. Підвіска взагалі мови нема, не більше 100 тисяч витримає. Що ж до салону то не спорю в автомобілях комфортно, та лише одне лякає: матеріали з яких він виготовлений, рівень їх токсичності.
Зображення
Відповісти