Мрії....

Обговорюємо питання психології, філософії та релігії.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Якщо сильно хотіти, то гроші знайдуться...
Аватар користувача
MORRIGHAN
V.I.P.
V.I.P.
Повідомлень: 160
З нами з: Вів 25 квітня 2006 р. 09:20
Звідки: ЛУЦЬК

Повідомлення MORRIGHAN »

так і я про те ж. головне поставити собі ціль
Carpe Diem
Аватар користувача
Lilyusya
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 56
З нами з: П'ят 31 березня 2006 р. 10:44
Звідки: Львів

Повідомлення Lilyusya »

Я була на одному семінарі і там учасниця семінару висловила свою мрію, кращої мрії, я ще не чула. Я розумію, що чужі мрії погано розказувати, але якщо вона розказала аудиторії з 20чоловік, а не мені по секрету, то я можу поділитись з вами.
Мрія: "У неї була бабця - дуже хороша люда, яку вона дуже любила, бабця померла, а вона хоче на згадку про бабцю побудувати велику церкву".
Аватар користувача
Kima
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 170
З нами з: Вів 12 червня 2007 р. 09:23
Стать: жіноча
Звідки: Луцьк

Re: Мрії....

Повідомлення Kima »

Я хочу мати свою машину. Хочу її вибирати, мити, красити, купити їй класний руль, диски. Хочу їздити на заправкі, по нічному місту, по бездоріжжі, сигналити хлопцям, підвозити знайомих. Хочу нею заробляти додаткові гроші і подорожувати. Хочу в ній відчувати швидкість, удачу, впевненість, купу адреналіну і задоволення. Це мрія і ціль, але вже трохі довго я до неї йду, хотілось би встигнути.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Мрії....

Повідомлення Black »

Береш кредит, за допомогою машини "додатково заробляєш" і виплачуєш швидко його :D
Все просто, треба лише бажання.
Аватар користувача
Yurez
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 318
З нами з: Чет 01 вересня 2005 р. 14:47
Стать: чоловіча
Звідки: Lutsk

Re: Мрії....

Повідомлення Yurez »

скоро здійсню свою маленьку мрію - замість старого компа(РІІІ 550) куплю нового(C2DE6550). Буду на ньому ганяти, заробляти гроші... :)
Дрібничка, але приємно...:)
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Мрії....

Повідомлення Саня »

black писав:Береш кредит, за допомогою машини "додатково заробляєш" і виплачуєш швидко його :D
Все просто, треба лише бажання.
black, щось я не можу прагадати... На чому це ти їздиш? Нагадайно, plz :-)
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Мрії....

Повідомлення Black »

Я писав, що в мене така мрія??? :shock:
yu_core
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: Нед 14 жовтня 2007 р. 20:56
Стать: чоловіча
Звідки: Lutsk

Re: Мрії....

Повідомлення yu_core »

Ну по перше всім добрий ранок ) от я маю справжні великі мрії : 1а - цивільний хаммер жовтого кольору; 2а - зовсім дрібнична мрія, грати десь в панк групі, ну наприклад сам 41, білі таллент ;)
yu_core
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: Нед 14 жовтня 2007 р. 20:56
Стать: чоловіча
Звідки: Lutsk

Re: Мрії....

Повідомлення yu_core »

Ледве не забув :) хочу поїхати в Естонію, і зустрітись там з Елліною :) поможте з фінансами ))) шуткую
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Мрії....

Повідомлення Black »

Хто така Елліна???
Аватар користувача
sati
Новачок
Новачок
Повідомлень: 23
З нами з: Нед 17 лютого 2008 р. 22:00
Стать: жіноча

Re: Мрії....

Повідомлення sati »

Kima писав:Я хочу мати свою машину. Хочу її вибирати, мити, красити, купити їй класний руль, диски. Хочу їздити на заправкі, по нічному місту, по бездоріжжі, сигналити хлопцям, підвозити знайомих. Хочу нею заробляти додаткові гроші і подорожувати. Хочу в ній відчувати швидкість, удачу, впевненість, купу адреналіну і задоволення. Це мрія і ціль, але вже трохі довго я до неї йду, хотілось би встигнути.
Мені здається що ти з часом задовбешся мити той кусок заліза який постійно в болоті(тому що в нас такі дороги і ти їздиш по бездоріжжю), повір руль і диски не саме головне в машині, багато грошей не заробиш підвозячи знайомих за "Ой дякую!", при теперішній ціні на бензин. З часом той адреналін пропаде коли ти будиш вкладати в те корито з кожним разом все більше бабла.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Мрії....

Повідомлення Black »

Потрібно купувати нову. Навіть з нашими невигідними кредитами...
Аватар користувача
manover
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 82
З нами з: Сер 24 жовтня 2007 р. 15:46
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Мрії....

Повідомлення manover »

sati писав:
Kima писав:Я хочу мати свою машину. Хочу її вибирати, мити, красити, купити їй класний руль, диски. Хочу їздити на заправкі, по нічному місту, по бездоріжжі, сигналити хлопцям, підвозити знайомих. Хочу нею заробляти додаткові гроші і подорожувати. Хочу в ній відчувати швидкість, удачу, впевненість, купу адреналіну і задоволення. Це мрія і ціль, але вже трохі довго я до неї йду, хотілось би встигнути.
Мені здається що ти з часом задовбешся мити той кусок заліза який постійно в болоті(тому що в нас такі дороги і ти їздиш по бездоріжжю), повір руль і диски не саме головне в машині, багато грошей не заробиш підвозячи знайомих за "Ой дякую!", при теперішній ціні на бензин. З часом той адреналін пропаде коли ти будиш вкладати в те корито з кожним разом все більше бабла.
Проте сама залюбки їздила б на кориті а не маршрутками.
"Не верь. Не бойся. Не проси!"
Аватар користувача
Kima
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 170
З нами з: Вів 12 червня 2007 р. 09:23
Стать: жіноча
Звідки: Луцьк

Re: Мрії....

Повідомлення Kima »

Ну я знаю, багато мрій розбивається об реальність, але я поки що своєї втрачати не хочу. Мені здається що це будуть приємні хлопоти. І навіть, Краще я буду витрачати нерви і гроші на машину , ніж на неприємних людей чи на деякі речі, про які потім жалкую.
Не люблю кредити, я не можу регулярно віддавати гроші. Нова мабуть не получиться.
А якби у мене було багато грошей, я б крім легкової, КУПила б собі ще модного грузовика.
Відповісти