Розлучення

Романтика, флірт, кохання, секс... Все про відносини між чоловіком і жінкою.

Модератор: Саня

Як ставитесь до розлучень?

За, раз люди вирішили - так і буде
18
69%
Категорично проти - сім"ю треба зберегти
8
31%
Мені всеодно...
0
Немає голосів
 
Всього голосів: 26

Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Розлучення

Повідомлення Black »

Вам би тільки за бугор би десь втекти або чоловіка іностранца найти. А не хочете повчитись, попрацювати як слід і усього добитись???
Аватар користувача
ksiusha
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 96
З нами з: Пон 03 вересня 2007 р. 21:26
Стать: жіноча
Звідки: Itali

Re: Розлучення

Повідомлення ksiusha »

Tu prazyesh? I bagato dobuvsia.....?! 8) A ginki ne stvoreni dlia robotu, a dlia koxannia! :)
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Розлучення

Повідомлення Black »

Я працюю і бачу якісь перспективи і зміни. Все з неба не впаде. Треба добре попрацювати. Мені хотілося б добитись чогось і знайти таку ж саму дівчину, яка б теж би це добилась. Але в нас всі чекають на все готове. Хоча бувають і винятки.
Аватар користувача
ksiusha
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 96
З нами з: Пон 03 вересня 2007 р. 21:26
Стать: жіноча
Звідки: Itali

Re: Розлучення

Повідомлення ksiusha »

Ny vam , jak zavgdu ,ne ginka potribna a " koniaka", shob yse na sobi tiagnyla.A tyt zovsim po inshomy......
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Розлучення

Повідомлення Belamor »

Ну і що там по-іншому? Судячи з теми, в яку пишете і там Ви щастя не знайшли. Побавилися іграшкою і кинули. Розлучення. Опять делема - що робити? Знов задом веріти (бо більше нічо не вміють) - може ще, хто з багатих буратін поведеться.

Найшлися б і тут достойні чоловіки, які б цінували Вас. Так ні - швидкий варіант.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Розлучення

Повідомлення Black »

ksiusha писав:Ny vam , jak zavgdu ,ne ginka potribna a " koniaka", shob yse na sobi tiagnyla.A tyt zovsim po inshomy......

При чому тут коняка? Успішна бізнес-леді. Щоб бути на рівні. :D

Ато нічого не мають, а зато запроси... ойойой.
Аватар користувача
Natalia N. :-)
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 173
З нами з: Нед 04 лютого 2007 р. 20:52
Стать: жіноча
Звідки: schweiz

Re: Розлучення

Повідомлення Natalia N. :-) »

Kima,ne 2roky na soz.dopomogu zyty z dytynoju ja namirena,a des do kincia ciogo roku,az jomu piwroku bude,todi tut mozna w jasielki zdawaty na piwdnia,a ne ranishe.Todi zwychajno praciuwaty.Ot pislia togo,jak najdu kwartyru,i zajmus poshukamy roboty. 8) Ale spochatku zjizdzu dodomu,bo...zwyniajte,ale wid ciogo durdomu perezytogo "krysha jide",treba srochno pidzariadyty energiju,a to na "ostanniomu dychanni",chesno kazuchi. :roll:
Carum,quod rarum.
Аватар користувача
ksiusha
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 96
З нами з: Пон 03 вересня 2007 р. 21:26
Стать: жіноча
Звідки: Itali

Re: Розлучення

Повідомлення ksiusha »

Belamor писав:Ну і що там по-іншому? Судячи з теми, в яку пишете і там Ви щастя не знайшли. Побавилися іграшкою і кинули. Розлучення. Опять делема - що робити? Знов задом веріти (бо більше нічо не вміють) - може ще, хто з багатих буратін поведеться.

Найшлися б і тут достойні чоловіки, які б цінували Вас. Так ні - швидкий варіант.
Pomuliajetes , navpaku! Majy xoroshogo colovika i cudovy simjy. I mij colovik nikolu meni ne dozvolut prazyvatu,a she tum bilshe na jakogos "diadka", jakuj byde mnojy keryvatu! Na jogo dymky ginka povunna piklyvatusia pro simjy, ditej,zatushok y domi,pro niogo, a ne "rozruvatusia" mig simjejy i robotojy.Hevge vam ne xotilos-bu povernyvshus do domy zystritu svojy dryguny z posmishkojy na oblucci, a ne z peremotanojy golovojy i zipsovanum nastrijem na roboti...
Аватар користувача
Natalia N. :-)
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 173
З нами з: Нед 04 лютого 2007 р. 20:52
Стать: жіноча
Звідки: schweiz

Re: Розлучення

Повідомлення Natalia N. :-) »

ksiusha писав:Ny vam , jak zavgdu ,ne ginka potribna a " koniaka", shob yse na sobi tiagnyla.A tyt zovsim po inshomy......
Oce win tak iplanuwaw,mij cholowichok napewno tez,shob ja potim wse napewno na sobi tiagnula,bo shche jak wagitna bula,progliaduwaw ogolashennia z pihodiashchoju robotoju dla mene.A jak ja kazala,sho pidu praciuwaty tilky,jak malyj hoch piwroku pidroste,to win na ce,sho jogo shwagerka(brata zhinka),wze cherez 2misiaci pishla na robotu,tilky na piwstawky. :shock:
Moji rahunky wid likaria ne oplachuwaw,mobilku tez(ce ja pislia togo,jak skazala jomu,sho hochu z nym rozijtys,obnaruzyla),napewno tiagnuw do ostanniogo,shob potim meni predostawyty,a tak dograwsia,sho ja u sud napysala prohannia i jogo odobryly,BORGY z nashogo spilnogo zyttia na niomu.A sho win dumaw?! Zinka na 7-9misiaci wagitnosti,a win jij pro robotu,zamist pouhazuwaty,jak treba,chajku zrobyty,nizky pomassuwaty.. :cry:
Swoloch.
Carum,quod rarum.
Аватар користувача
Natalia N. :-)
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 173
З нами з: Нед 04 лютого 2007 р. 20:52
Стать: жіноча
Звідки: schweiz

Re: Розлучення

Повідомлення Natalia N. :-) »

Belamor писав:Ну і що там по-іншому? Судячи з теми, в яку пишете і там Ви щастя не знайшли. Побавилися іграшкою і кинули. Розлучення. Опять делема - що робити? Знов задом веріти (бо більше нічо не вміють) - може ще, хто з багатих буратін поведеться.

Найшлися б і тут достойні чоловіки, які б цінували Вас. Так ні - швидкий варіант.
Pry chomu tut shwydkyj wariant-ja mrijala pro simju,hotila wpewnenosti u"zawtrashniomu dni",prawda :) .Ce bula moja pomylka,sho na jogo brehni powelasia. :o
Teper znaju,sho nadijatys mozna TILKY na samu sebe.A ce,sho inozemec..nu,i newlyka riznycia. 8)
Carum,quod rarum.
Аватар користувача
ksiusha
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 96
З нами з: Пон 03 вересня 2007 р. 21:26
Стать: жіноча
Звідки: Itali

Re: Розлучення

Повідомлення ksiusha »

Ny os, she odun dokaz sho vse zalegut vid liydskogo xaraktery, a ne vid krainu v jakij proguvaje!!! 8)
Аватар користувача
Natalia N. :-)
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 173
З нами з: Нед 04 лютого 2007 р. 20:52
Стать: жіноча
Звідки: schweiz

Re: Розлучення

Повідомлення Natalia N. :-) »

Kima писав:.........
В будь якому випадку всього тобі найкращого :)
Diakuju,Kima! :) Ce zaraz w mene taka temnosire pasmo u zytti,ale ja-optymistka.Nadijus,nezabarom ce pasmo bude switlishaty... :roll: w pryncypi,i tak wze troshky poswitlilo pislia sudu. :D
Carum,quod rarum.
Аватар користувача
Natalia N. :-)
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 173
З нами з: Нед 04 лютого 2007 р. 20:52
Стать: жіноча
Звідки: schweiz

Re: Розлучення

Повідомлення Natalia N. :-) »

Ce fakt,Ksiusha.Kraina,koly ide rich pro wzajemni widnosyny,welykoji roli ne graje :) .Ale ja wse-taky rada,sho z rozluchenniam ja tut pochala sprawu,bo jakshcho win wse-taky pide znowu na robotu,to u sprawi finansiw tut z nym pankatys ne budut,a bigom poriadok nawedut z wyplatoju alimentiw. :evil: A po-chornomu praciuwaty tut zadorogo(rozumijete,pro shcho ja :twisted: )..
A jak ne pide na robotu,to cikawo,jak win cherez rokiw 15 bude dywytys u ochi synowi,znajuchy,sho ni kopijkoju materi jogo dytyny ne dopomig(i ce u Shweicarii!!)
Carum,quod rarum.
Аватар користувача
Natalia N. :-)
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 173
З нами з: Нед 04 лютого 2007 р. 20:52
Стать: жіноча
Звідки: schweiz

Re: Розлучення

Повідомлення Natalia N. :-) »

Korotshe kazuchy,hrien jomu w..pu,i flag w ruky. 8)
Carum,quod rarum.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Розлучення

Повідомлення Belamor »

Вас усіх послухати, то чоловіки в Україні засилають жінок працювати а самі ледарюють, попиваючи пивко і дивлячись ТВ.
:evil:
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Відповісти