Націоналізм на форумі.

Новини луцького форуму. Пропозиції, зауваження, питання та відповіді.

Модератор: Black

Націоналізм на форумі.

Я ЗА!
5
42%
Я ПРОТИ!
5
42%
Мені всерівно...
2
17%
 
Всього голосів: 12

Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Націоналізм на форумі.

Повідомлення Black »

Побачим, як потреба стане, хто полізе в льох, а хто під кулі піде... :D
Аватар користувача
Cherry
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 192
З нами з: Сер 20 грудня 2006 р. 01:04

Re: Націоналізм на форумі.

Повідомлення Cherry »

Якщо так турбує заполітизованість форуму (а вірніше, активність гілки "політика"), то давайте частіше створювати теми в інших гілках. Бо получається кричимо, що, бачте, націоналізм страшний на форумі, а нічого не робимо для того, щоб це змінити. Не подобається націоналізм - активізуємось в інших, окрім політики, сферах.
"Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere." Albert Einstein
Аватар користувача
Cherry
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 192
З нами з: Сер 20 грудня 2006 р. 01:04

Re: Націоналізм на форумі.

Повідомлення Cherry »

Гляньте на голосування - 5 чоловік за, і 5 проти націоналізму на форумі. От нехай би кожен з тих, хто проти, створив максимально цікаву для усіх тему, яка зовсім не торкається політики. Бо получається, націоналізм обговорювати не хочу, а іншу тему запропонувати не можу.
"Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere." Albert Einstein
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Re: Націоналізм на форумі.

Повідомлення Золушка »

Нові теми? А навіщо? Хто в них відписувати буде? На форумі мало людей, я спробувала запропонувати, щоб трішки щось змінити на форумі, аби люди вернулись. Справа нетільки в розділі Політика, заглянте і в інші теми, прочитавши деякі з постів писати щось зникає бажання.
Але можливо настане час, коли з"явиться інтерес і захочеться написати тему, або ж відписати... :roll:
Аватар користувача
Cherry
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 192
З нами з: Сер 20 грудня 2006 р. 01:04

Re: Націоналізм на форумі.

Повідомлення Cherry »

Золушка писав:Нові теми? А навіщо? Хто в них відписувати буде?
Ну, відписувати буде (чи мали би )як мінімум п"ятеро противників націоналізму на форумі. Будуть цікаві теми - будуть в них писати усі. Проглянула теми, створені Золушкою - більшість має не одну сторінку. Звідки тоді впевненість, що ніхто писати не буде?
"Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere." Albert Einstein
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Націоналізм на форумі.

Повідомлення Belamor »

Золушка писав:Нові теми? Справа нетільки в розділі Політика, заглянте і в інші теми, прочитавши деякі з постів писати щось зникає бажання.

А яке то має відношення до націоналізму? :?
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Re: Націоналізм на форумі.

Повідомлення Золушка »

Cherry писав:Якщо так турбує заполітизованість форуму (а вірніше, активність гілки "політика"), то давайте частіше створювати теми в інших гілках. Бо получається кричимо, що, бачте, націоналізм страшний на форумі, а нічого не робимо для того, щоб це змінити. Не подобається націоналізм - активізуємось в інших, окрім політики, сферах.
Як нічого не робимо? Гм, я Хочу це змінити, і Шері, поміть, для того тут ця тема.... :D

Добре, почнемо ще щось робити. :twisted:
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Націоналізм на форумі.

Повідомлення Belamor »

По-моєму Ви нічо не робите - окрім розпалювання конфлікту. Саме Ви чомуь наголосили на слові НАЦІОНАЛІЗМ. До речі необгрунтовано.
Ви самі піднімаєте штучно інтерес до цієї теми.

Це як політики кидають в народ перед виборами проблему мови і нато, щоб натравити один на одного східну і західну україну.

А тем є дійсно багато. Тільки туди ніхто не хоче писати. І користувачів поменшало далеко не ізза націоналізму.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Re: Націоналізм на форумі.

Повідомлення Золушка »

Необгрунтовано???? Вам ще цитати знайти? Піднімаю інтерес до цієї теми? Це ніби тут взагалі ніхто нічого поганого на російськомовне населення не сказав, а прийшла з якимись незрозумілими претензіями, так?? хм... з вами говорити те саме що об стіну горохом. Я вам одне кажу, але ви в відповідь те саме... :o
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Націоналізм на форумі.

Повідомлення Belamor »

Золушка писав: хм... з вами говорити те саме що об стіну горохом. Я вам одне кажу, але ви в відповідь те саме... :o
Те ж можна і про Вас сказати ;-)

То в чому проблема?
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Націоналізм на форумі.

Повідомлення Black »

За 16 років незалежності та й за роки проживання в Українській РСР можна було б вивчити мову і намагатись говорити нею. А більшість навіть не намагаються, вони думають, що я їх маю розуміти. Це по-перше неповага до України, до народу і по-друге до співрзмовника, який говорить українською. Я виріс в українській сімї і вчив російську в школі і я нею вільно володію. В школі вивчив англійську - можу нею більш-менш спілкуватись, і польську розумію - побувавши декілька разів там. І коли треба спілкуюсь цими мовами. А народ мова якого дуже співзвучна легко переламати і русифікувати, що в нас і відбувається.
Аватар користувача
ksiusha
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 96
З нами з: Пон 03 вересня 2007 р. 21:26
Стать: жіноча
Звідки: Itali

Re: Націоналізм на форумі.

Повідомлення ksiusha »

Золушка писав:Нові теми? А навіщо? Хто в них відписувати буде? На форумі мало людей, я спробувала запропонувати, щоб трішки щось змінити на форумі, аби люди вернулись. Справа нетільки в розділі Політика, заглянте і в інші теми, прочитавши деякі з постів писати щось зникає бажання.
Але можливо настане час, коли з"явиться інтерес і захочеться написати тему, або ж відписати... :roll:
Xocy pidtrumatu ginocy polovuny forymy! I sprava zovsim ni v Nazionalizmi! Spravdi , jak pushe Zolyshka, temu v bilshosti dlia ciolovikiv,a jak de i zaxodut mova za ginok, to zrazy cyesh , ginki - dyru!
A za movy , xocy nagolosutu, sho kogen gromadianun Ykrainu povunen , prunajmi , ii znatu i povagatu.A rozmovliatu -ze vge insha sprava komy jak podobaetsia!
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Націоналізм на форумі.

Повідомлення Belamor »

ksiusha писав: Xocy pidtrumatu ginocy polovuny forymy! I sprava zovsim ni v Nazionalizmi! Spravdi , jak pushe Zolyshka, temu v bilshosti dlia ciolovikiv,a jak de i zaxodut mova za ginok, to zrazy cyesh , ginki - dyru!
Ну а тоді за який націоналізм тут говорять? :?

По-моєму те, що жінкам тут важко приходиться - це вже зовсім інша тема.

Вам варто писати сюда

http://blackforum.net.ua/forum/viewtopic.php?f=1&t=288
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
ksiusha
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 96
З нами з: Пон 03 вересня 2007 р. 21:26
Стать: жіноча
Звідки: Itali

Re: Націоналізм на форумі.

Повідомлення ksiusha »

Diakyjy! Bydy matu na yvazi....! Prosto ja tyt nova i she dobre ne vstugla oznajomutusia z temamu forymy! :oops:
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Націоналізм на форумі.

Повідомлення Black »

Закриваю цю тему, бо більшість постів не в тему. Флад і таке інше.
Закрито