Безграмотність на форумі.

Стомились від технічних розділів? Зайдіть сюди і розважтесь!
Форум не модерується!

Модератор: Саня

Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Безграмотність на форумі.

Повідомлення Belamor »

АГЕТРИДВАШІСТЬ писав:
БЄЛЯМОУРЪ писав: Та ти що :shock: :cry: ой умора.
Прошу дуже шукай. Радий буду за твоєї допомоги очиститися. :twisted:

вот, уже лучше =) другое дело - шутки, смайлики. все таки тут флейм =)
а ошибки... ошибки я поищу :twisted: но уже вечером. бо щас работу работаю
и на опережение - не надо мне указывать на мои ошибки, они есть, у меня просто BackSpace сломался и я их не исправляю =)))


ЛАДИ :drinks:
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
ag326
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 69
З нами з: Вів 07 листопада 2006 р. 00:17
Звідки: @lutsk.ua

Re: Безграмотність на форумі.

Повідомлення ag326 »

Золушка писав: Доречі, а УМОРА це українське слово?

ну да. конечно. это слово состоит из двух слов "у" и "мора". это южный такой крымский акцент. они ведь живут у мора, которое такое большое, черное и мокрое =) а крым как все знают находится в украине. значит слово украинское =)

гыгы. есть еще волынский вариант этого слова "біля" "мора". так что Біламора мы вычислили - он из крыма =)))
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Re: Безграмотність на форумі.

Повідомлення Золушка »

Belamor писав:
Золушка писав: Доречі, а УМОРА це українське слово?


От скажіть чесно Золушка - Ви хоч зрозуміли чого я Вам то все пишу?
Ви спитали чому я Вашу цитату підкреслив? Я відповів. Я чіплявся не до слів.

Та не придираюся я до Вас. Просто мені неприємно, коли Ви лізете в національні теми. Якщо Ви не розумієте для чого то, Вам то не потрібно, Ви далеко - якого милого ВИ (не знаючи ситуації в Україні) пхаєтеся зі своїми демократичними ідеям аля Шаріков "взять все и поделить ". У Вас вже сформовано враження, що ми придумали українську мову, щоб чимось відрізнятися. Та Ви типічний продукт політики Росії. Безвольна асимільована, яка думає, що її мова то видумка. Сотню постів наших пройшло впусту. Ви нічого не зрозуміли. :cry: Я просто прошу Вас не лізти в ці теми - і я не буду до Вас чіплятися. Щастя, здоровя - Вам і Вашим дітям.


По-перше, я так само як і ви маю право висказати свою думку на форумі, і не треба мені вказувати куда мені лізти а куда ні.
Нервні ви. Не звертайте на мене уваги і все.
Да, я типічний продукт політики Росії! ( такого ще в свою сторону не чула, це щось новеньке :D ).
От як деякі люди бачать інших, а себе не помічають. Придираєтесь до слів ви, я тільки на повному серйозі запитала чи це українське слово.

326, дякую за пояснення! У МОРА - прикол! :lol:
Viktor
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 232
З нами з: Пон 11 квітня 2005 р. 21:39

Re: Безграмотність на форумі.

Повідомлення Viktor »

Золушка писав:
Belamor писав:
Золушка писав: Доречі, а УМОРА це українське слово?


От скажіть чесно Золушка - Ви хоч зрозуміли чого я Вам то все пишу?
Ви спитали чому я Вашу цитату підкреслив? Я відповів. Я чіплявся не до слів.

Та не придираюся я до Вас. Просто мені неприємно, коли Ви лізете в національні теми. Якщо Ви не розумієте для чого то, Вам то не потрібно, Ви далеко - якого милого ВИ (не знаючи ситуації в Україні) пхаєтеся зі своїми демократичними ідеям аля Шаріков "взять все и поделить ". У Вас вже сформовано враження, що ми придумали українську мову, щоб чимось відрізнятися. Та Ви типічний продукт політики Росії. Безвольна асимільована, яка думає, що її мова то видумка. Сотню постів наших пройшло впусту. Ви нічого не зрозуміли. :cry: Я просто прошу Вас не лізти в ці теми - і я не буду до Вас чіплятися. Щастя, здоровя - Вам і Вашим дітям.


По-перше, я так само як і ви маю право висказати свою думку на форумі, і не треба мені вказувати куда мені лізти а куда ні.
Нервні ви. Не звертайте на мене уваги і все.
Да, я типічний продукт політики Росії! ( такого ще в свою сторону не чула, це щось новеньке :D ).
От як деякі люди бачать інших, а себе не помічають. Придираєтесь до слів ви, я тільки на повному серйозі запитала чи це українське слово.

326, дякую за пояснення! У МОРА - прикол! :lol:


До речі, Золушка, чому ти себе так називаєш? Правильно ж - Попелюшка, чи ми тут знову національну ворожнечу розпалюємо?
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Re: Безграмотність на форумі.

Повідомлення Золушка »

До речі, Золушка, чому ти себе так називаєш? Правильно ж - Попелюшка, чи ми тут знову національну ворожнечу розпалюємо?


Правильно так, як мені подобається. А чому ти Viktor, а не Віктор?
Це я розпалюю національну ворожнечу? Перечитайте теми, в кожному третьому пості: москалі, москальські і т.д. Я не проти українців, не проти росіян, я проти того, аби була національна ворожнеча.
В вас є своя правда, але невже так тяжко розібратись, придивитись , можливо і інші також мають правду. Оце людська риса, мій бог є найкращий! моя кров є найчистіша! моя раса є сама-сама! моя мова є найправильніша! І понеслось!
І біда.... І коли вже ми навчимось...
Як на мою думку, класно було б аби всі розмовляли однією мовою, проблем менше було б. Але якою? ех.....
Viktor
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 232
З нами з: Пон 11 квітня 2005 р. 21:39

Re: Безграмотність на форумі.

Повідомлення Viktor »

Золушка писав: До речі, Золушка, чому ти себе так називаєш? Правильно ж - Попелюшка, чи ми тут знову національну ворожнечу розпалюємо?


Правильно так, як мені подобається. А чому ти Viktor, а не Віктор?
Це я розпалюю національну ворожнечу? Перечитайте теми, в кожному третьому пості: москалі, москальські і т.д. Я не проти українців, не проти росіян, я проти того, аби була національна ворожнеча.
В вас є своя правда, але невже так тяжко розібратись, придивитись , можливо і інші також мають правду. Оце людська риса, мій бог є найкращий! моя кров є найчистіша! моя раса є сама-сама! моя мова є найправильніша! І понеслось!
І біда.... І коли вже ми навчимось...
Як на мою думку, класно було б аби всі розмовляли однією мовою, проблем менше було б. Але якою? ех.....


Ну, зрозуміло. А я Viktor, а не Віктор, тому що таке ім'я на форумі вже зареєстроване. :)
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Безграмотність на форумі.

Повідомлення keepo »

народ ви трохи вийшли за межі теми топіка...
Belamor, перстань травити Золушку. Якщо вона не згідна з твоєю думкою це ще не значить, що вона не має права спілкуватись в темах по національних питаннях. Що за вибірковість така? - форум відкритий для всіх.
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Re: Безграмотність на форумі.

Повідомлення Золушка »

keepo писав: народ ви трохи вийшли за межі теми топіка...
Belamor, перстань травити Золушку. Якщо вона не згідна з твоєю думкою це ще не значить, що вона не має права спілкуватись в темах по національних питаннях. Що за вибірковість така? - форум відкритий для всіх.



Дякую. :oops:
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Безграмотність на форумі.

Повідомлення Belamor »

keepo писав: народ ви трохи вийшли за межі теми топіка...
Belamor, перстань травити Золушку. Якщо вона не згідна з твоєю думкою це ще не значить, що вона не має права спілкуватись в темах по національних питаннях. Що за вибірковість така? - форум відкритий для всіх.


Я також свою думку висловлюю. Тоді не розумію чого Золушка на мене ображається. Я зі своєї думки не поступлюся, не передумаю. Не розумію чого це маю змінювати думку, бо це вносить дискомфорт для Золушки? Нема проблем - хай пише, але тоді не називайте мої пости травлею.

А це проблема. Купа постів неграмотних. І це наша біда виховання і навчання. Я не говорю, що я еталон чистоти і грамотності - але я стараюся. А мої старання Золушка називає крайнім націоналізмом. А таких як вона - весь Схід ( живе під Донецьком - варнякає в селі українською - попав в ГОРОД - Я УЖЕ РАЗГАВАРІВАЮ НА ВЕЛІКОМ І МОГУЧЕМ - бо це круто :evil: ).

Чогось вони вважають вірним, що якшо вони звертаються до когось російською мовою - то перейти на мову співрозмовника - це нормально, а коли я звертаюся українською - то бач принизливо переходити. Їм легше придумати спільну мову ніж вивчити мову краю, де живуть. НЕНОРМАЛЬНО ТО ВСЕ. :evil:
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Безграмотність на форумі.

Повідомлення keepo »

Де на форумі написано, що спілкуватись треба виключно літературною українською?

а якщо я на "албанський" перейду? чи англійський? ти теж мої пости переводити будеш? ХТО ДАВ ТОБІ ПРАВО ВИЗНАЧАТИ ПРАВИЛА ФОРУМУ?
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Безграмотність на форумі.

Повідомлення Саня »

В нас відбулася підміна понять. Взагалі в Україні зараз така ситуація, що замість вирішення важливих життєвих понять займають всякою єрундою. Пани чубляться - в мужиків лоби тріщать. Від того наше життя кращим не стає.
Без української мови немає української держави. Це елемент національної культури, самосвідомості. Любов до рідної мови, її шанування потрібно з дитинства виховувати. Тоді ми будемо справжньою державою.
А щодо теми, то якою мовою ви б не спілкувалися на форумі, це потрібно робити грамотно. Так, інколи немає часу подумати, щоб більш вдало підібрати слов, інколи можна пропустити яку кому. Та й пальці не завжди потрапляють на потрібні кнопки, виникають "очепятки". Буває... Інколи хочеться словечко яке вжити. І це нормально. Це вносить своєрідний колорит. Без долі гумору в нашому світі жити складно. Але навмисно знущатися з мови - неприпустимо.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Безграмотність на форумі.

Повідомлення Саня »

keepo писав: а якщо я на "албанський" перейду?

Сподіваюся, ти цього не зробиш. Я не думаю, що ти здатен так низько впасти.
"Албанську" придумали "по-приколу". Інколи це дійсно буває кумедно, але зводити все до тієї "албанської" - збочення.
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Re: Безграмотність на форумі.

Повідомлення Золушка »

Я також свою думку висловлюю. Тоді не розумію чого Золушка на мене ображається. Я зі своєї думки не поступлюся, не передумаю. Не розумію чого це маю змінювати думку, бо це вносить дискомфорт для Золушки? Нема проблем - хай пише, але тоді не називайте мої пости травлею.


Та ну, Бєламор, напиши де я писала що ображаюсь? Пиши що хочеш, твоє право, я ж тебе не виганяю з тем, не пишу що мені неприємно коли ти пишеш...
Це ти як про себе написав.
І дискомфорту немає, все просто ОК! В мене своя правда, я ж не мала дівчинка, яка буде прислухатись з фанатизмом до чиїхсь слів, в тебе своя. Дискусію можна продовжити, мені цікаво, але ти якось нервуєшся... :(
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Безграмотність на форумі.

Повідомлення Belamor »

keepo писав: Де на форумі написано, що спілкуватись треба виключно літературною українською?

а якщо я на "албанський" перейду? чи англійський? ти теж мої пости переводити будеш? ХТО ДАВ ТОБІ ПРАВО ВИЗНАЧАТИ ПРАВИЛА ФОРУМУ?


Я не вказую правил. Я вказав в цій вітці на безграмотність на форумі.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Безграмотність на форумі.

Повідомлення Black »

Перечитайте пліз обоє правила. Спеціально сьогодні їх відновив, а то лінк на правила був непрацюючим.
Відповісти