Провайдери, млін.....

Мережа інтернет, мобільний інтернет, інтернет-магазини, реклама сайтів і таке інше...

Модератор: Саня

Аватар користувача
vladek
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 245
З нами з: Сер 17 травня 2006 р. 18:45
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення vladek »

Інет від "Фотакома" став стабільніший. Суджу по власному досвіду та зі слів колеги, який на фірмі настроює корпоративні канали зв’язку.
Хоча інет від "Укртелекому" зі слів цього ж колеги в цому плані ще кращий (в плані надійності та стабільності - маю на увазі інет для корпоративних клієнтів).
Alive forever... (phoenix)
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

От недавно дзвонили до мене з укртелекому і настойчіво просили підключитись до ого казали що зможуть запропонувати щось краще ніж домашні мережі але я з ними незміг докінця договорити бо якраз в той час СПІЛКУВАВСЯ з жінкою :P .Треба глянути що вони там пропонують.
Patria o Muerte
Аватар користувача
Філософ
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 142
З нами з: Вів 23 травня 2006 р. 05:00
Стать: чоловіча
Звідки: а ви звідки? :)
Контактна інформація:

Повідомлення Філософ »

vladek писав: Інет від "Фотакома" став стабільніший. Суджу по власному досвіду та зі слів колеги, який на фірмі настроює корпоративні канали зв’язку.

Яка в біса стабільність?
Купив картку Фотакомівську. Як вилітало, так і вилітає (на відміну від Візорівського)
Аватар користувача
Banzai
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 449
З нами з: Сер 25 січня 2006 р. 00:56
Звідки: Луцк

Повідомлення Banzai »

Філософ, ну ето у них после покупки их датагрупом началось... почему? - а хрен его знает... они ж канал на спутник поменяли (тарелка стопудов светит не туда куда раньше ) и наверное отказались от каналов на утел .. и еще там были какието у них - ето повышало стабильность и резервируемость...  
а теперь  - я не знаю но полагаю что ето так - канал у них датагруповский - на сателит и вроде оптический до луцка тоже дотянули

с другой стороны на кабельном подключении все супа гуд! ночью я качаю с коефициентом 0.4 - скорость до 4 мбит  :twisted:
Благодаря деятельности Удаффа неграмотных и ограниченных детей теперь называют не дебилами, а контркультурными писателями.
Зображення
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Тільки от не спішать вони той кабель до мене протягнути :-(
Аватар користувача
vladek
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 245
З нами з: Сер 17 травня 2006 р. 18:45
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення vladek »

Філософ, дик я ж не про діал-ап казав!! Щодо роботи - був раніше на фірмі РадіоЕзернет! Вильоти були через кожну хвилину, потім поміняли на ADSL, стало краще набагато. А потім ще краще - коли перейшли на Укртелеком, взяли лінію БЗ...  :D
Banzai, цілком згідний, в самого ADSL.
Alive forever... (phoenix)
chert
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: П'ят 02 вересня 2005 р. 15:18

Re:

Повідомлення chert »

Banzai писав: Філософ, ну ето у них после покупки их датагрупом началось... почему? - а хрен его знает... они ж канал на спутник поменяли (тарелка стопудов светит не туда куда раньше ) и наверное отказались от каналов на утел .. и еще там были какието у них - ето повышало стабильность и резервируемость...  
а теперь  - я не знаю но полагаю что ето так - канал у них датагруповский - на сателит и вроде оптический до луцка тоже дотянули

с другой стороны на кабельном подключении все супа гуд! ночью я качаю с коефициентом 0.4 - скорость до 4 мбит  :twisted:


Щоб не було здогадок і видумок, поясню:
Супутниковий канал з oct 2005 не використовується.
Використовуються лише для мультимедіа

На сьогодні в "Фотаком" є канали:
Datagroup - 30 Mbit/s (включення оптикою, можливість миттєво збільшити швидкість до 1 Гбіт/с)
UarNet - 3.5 Mbit/s (оптика, езернет 100 Mbit/s)
UkrTelecom - 2 Mbit/s (оптика, езернет 100 Mbit/s)

А це загальна карта мережі по Україні http://www.datagroup.com.ua/files/articles/52/84_2.pdf

10 повноцінних виносів по Луцьку підключених оптикою використовуючи виключно каналізації зв'язку та об'єднані в кільце, що забезпечує відновлення послуг до 5 секунд при пошкодженні одного з міжвузлових каналів.
К-ть абонентів "Фотаком", користувачів передачі даних більше 4 тисяч серед яких багато підприємств, банків, крупних заводів як українських так і закордонних.

Дещо стисло, неофіційно (для себе) описується тут: http://support.itt.net.ua/history/
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Провайдери, млін.....

Повідомлення Саня »

На днях від сусіднього будинку до мого кабель якийсь кидали. Може то тягнуть мережу нарешті до мене :-).
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Провайдери, млін.....

Повідомлення Саня »

Фіг там. Не склалося :-(. "Фотаком" не виконує умови договору.
20 квітня 2007 року поздовнили з "Фотакому" і запросили для укледення договору. Прийшов. Зробили все, поставили підписи, печатки. Виписали рахунок. Відразу пішов в банк проплатив гроші. Це була п'ятниця. Думаю, в понеділок гроші вже були в них на рахунку.
Тижні через три приходжу додому і мама каже, що дзвонили з "Фотакому" і сказали, що підключати будинок поки не будуть, оскільки з мого дому більше ніхто не проплатив гроші за підключення. Запропонували пройтися по квартирам і добитися того, щоб люди все-таки сплатили гроші. Як вам такий варіант?
Сьогодні вже 21 травня. До "Домашніх мереж" мене так і не підключили. Відповідно до умов договору вони мали це зробити на протязі 30 днів. Термін вийшов.
Як правильно поступати в такій ситуації? Якщо буду мати час, то ще сьогодні заїду до них і напишу письмову скаргу. А далі що робити?
Viktor
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 232
З нами з: Пон 11 квітня 2005 р. 21:39

Re: Провайдери, млін.....

Повідомлення Viktor »

Саня писав: Фіг там. Не склалося :-(. "Фотаком" не виконує умови договору.
20 квітня 2007 року поздовнили з "Фотакому" і запросили для укледення договору. Прийшов. Зробили все, поставили підписи, печатки. Виписали рахунок. Відразу пішов в банк проплатив гроші. Це була п'ятниця. Думаю, в понеділок гроші вже були в них на рахунку.
Тижні через три приходжу додому і мама каже, що дзвонили з "Фотакому" і сказали, що підключати будинок поки не будуть, оскільки з мого дому більше ніхто не проплатив гроші за підключення. Запропонували пройтися по квартирам і добитися того, щоб люди все-таки сплатили гроші. Як вам такий варіант?
Сьогодні вже 21 травня. До "Домашніх мереж" мене так і не підключили. Відповідно до умов договору вони мали це зробити на протязі 30 днів. Термін вийшов.
Як правильно поступати в такій ситуації? Якщо буду мати час, то ще сьогодні заїду до них і напишу письмову скаргу. А далі що робити?


Напиши письмову скаргу і зареєструй в канцелярії "Фотакома" (на твому примірнику нехай поставлять вхідний номер). В скарзі вкажи певний термін для виконання зобов'язання, у випадку його невиконання постав вимогу про розірвання договору і повернення коштів. В договорі має бути пункт про дострокове розірвання договору. І в скарзі обов'язково зазнач, що у випадку невиконання твоїх вимог, будеш звертатися до суду. Як правило на такі компанії це впливає і якісь кроки вони будуть робити. Удачі. :)
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Провайдери, млін.....

Повідомлення Black »

Краще подати в суд і відбити моральну шкоду :lol:
В нас ці суди довго розглядають справи, в штатах тільки і чекають де б отак хто лоханувся :lol:
Viktor
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 232
З нами з: Пон 11 квітня 2005 р. 21:39

Re: Провайдери, млін.....

Повідомлення Viktor »

black писав: Краще подати в суд і відбити моральну шкоду :lol:
В нас ці суди довго розглядають справи, в штатах тільки і чекають де б отак хто лоханувся :lol:

На даному етапі не варто це робити. З нашими судами процес на довго затягнеться. Зараз краще спробувати мирно все владнати.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Провайдери, млін.....

Повідомлення Саня »

Я не зацікавлений в тому, щоб розірвати договір і повернути кошти (скоріше це вигідно їм, а не мені). Я хочу добитися виконання умов договору. Скаргу вже сьогодні не напишу. Пару стопок хильнув, а цю справу краще вирішувати на тверезу голову.
Значить так. Перший крок - подаю письмову скаргу й вимагаю її реєстрації. Якщо цей етап успішно подолано, то що далі? Домовитися про певний строк, наприклад, до кінця цього тижня. Якщо інету в мене й надалі немає, то що робити?
Viktor
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 232
З нами з: Пон 11 квітня 2005 р. 21:39

Re: Провайдери, млін.....

Повідомлення Viktor »

Саня писав: Я не зацікавлений в тому, щоб розірвати договір і повернути кошти (скоріше це вигідно їм, а не мені). Я хочу добитися виконання умов договору. Скаргу вже сьогодні не напишу. Пару стопок хильнув, а цю справу краще вирішувати на тверезу голову.
Значить так. Перший крок - подаю письмову скаргу й вимагаю її реєстрації. Якщо цей етап успішно подолано, то що далі? Домовитися про певний строк, наприклад, до кінця цього тижня. Якщо інету в мене й надалі немає, то що робити?


Саня, взагалі треба прочитати умови договору: умови виконання Фотакомом робіт, терміни виконання. Тоді можна зробити конкретний висновок.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Провайдери, млін.....

Повідомлення Саня »

Відповідно до Договору про надання послуг зв'язку, термін підключення до мережі компанії "Фотаком" складає до 30 днів з моменту оплати послуг і підписання Договору.

Погано що в договорі не виписана відповідальність компанії "Фотаком" за порушення умов договору.
Відповісти