Як думаєте чи літали америкоси на місяць?

Стомились від технічних розділів? Зайдіть сюди і розважтесь!
Форум не модерується!

Модератор: Саня

Як думаєте чи літали америкоси на місяць

Літали
1
11%
Не літали
1
11%
Хай летять подалі на місяць разом з москалаями
7
78%
 
Всього голосів: 9

Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Як думаєте чи літали америкоси на місяць?

Повідомлення Belamor »

Як думаєте чи літали америкоси на місяць?
http://www.topnews.ru/photo_id_847.html

От завжди цікавило, чого раптом америкоси перестали на місяць літати.
Основною причиною назвали дороговизну місячної програми і що поки там немає шо робити.

Але якось я в цю байку, що дорого я не вірю. І чи не припинили вони літати, бо ніколи там не були?
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
РУДЕНЬКА
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 448
З нами з: Нед 19 березня 2006 р. 22:46
Звідки: Луцьк

Повідомлення РУДЕНЬКА »

Belamor, я думаю не були, бо дійсно, чого б це раптом перестали літати? :?
Доки не закотиться сонечка тарілочка,
День у день клопочеться рудохвоста білочка :)
Аватар користувача
Єство
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 250
З нами з: Пон 07 серпня 2006 р. 16:35

Повідомлення Єство »

а що там робити ? дівок немає, бухло не провезеш, конопля не росте.
Думаю, що літали все ж... подумки
Зірви павутиння зі свого обличчя
Зламай перешкоди до прагнень своїх
Ніколи не йди на розсуд суспільства
Стань вільним сьогодні та назавжди
Аватар користувача
vladek
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 245
З нами з: Сер 17 травня 2006 р. 18:45
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення vladek »

Ну да... літали вони... над гноєм, як мухи...
А прапор америкосівський на вітрі розивається - на місяці, де атмосфери нема!!!  :twisted:
Alive forever... (phoenix)
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

vladek, ага а фотошопа тоді ще не було  :D
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Єство
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 250
З нами з: Пон 07 серпня 2006 р. 16:35

Повідомлення Єство »

йшов вчора фільм про це по телеку, але я провтикав. РУДЕНЬКА дивилась.... нехай напише, що там вумного казали.
Зірви павутиння зі свого обличчя
Зламай перешкоди до прагнень своїх
Ніколи не йди на розсуд суспільства
Стань вільним сьогодні та назавжди
Аватар користувача
РУДЕНЬКА
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 448
З нами з: Нед 19 березня 2006 р. 22:46
Звідки: Луцьк

Повідомлення РУДЕНЬКА »

Ага, дивилась.....розповідали дуже переконливо, я повірила :? , дуже багато відеоматеріалів показували. Так у них версія, звичайно, НЛО. Тобто якісь лунатіки попередили і наших (ще тоді совєтів) і америкосів, що тут зайнято і нє фіг лазити по їхній території. Звичайно астронавти мовчали, бо це карається тюремним заключенням і штрафом у 10000$......от так то :D
Доки не закотиться сонечка тарілочка,
День у день клопочеться рудохвоста білочка :)
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

Ви народ представте як було розрахувати правильно орбіту місяця і землі їх рух при цьому і інші питання коли помилка в  градус відправляла корабель у відкритий космос і при цьому компютер якій це обраховував поступається теперішньому калькулятору. :shock:
Patria o Muerte
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Poison, ну Ейфелеву башню взагалі в ручну прорахували і все зійшлось без зазорів і натягів...
Вся ця історія мені схожа на випадок з фотографією пасажирського літака який пролітає над пляжем на висоті метрів 50... відразу знатоки почали доказувати, що то шоп, що тінь не так лежить і тд., і тп... аж поки хтось не вказав точне місце, де знаходиться той аеропорт, перед яким пляж :) Вся різниця в тому, що місячну програму зараз не перевіриш :( Є цілі сайти в неті про цю історію, але одностайності так і не знайшли...
Зараз набагато цікавіше слідкувати за розвитком марсіанської програми, причому всі технології для неї були ще 30 років тому - просто дорого це все.
Думаю, що наступний виток космічних досліджень буде після того як на місяць висадяться...  китайці. Ото почнеться веселуха.
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

keepo, ну так як ти вважаєш? Літали чи ні? Якшо літали - то чого перестали? Невже злякалися зелених чоловічків, які собі там бензін бухають? Щось не вірю ...

А якшо не літали? Чого все одно замяли це діло? СРСР замяв - бо так і не побудували носія. Та й вже були не перші. Тому програму дослідження продовжили Луноходами (але навіть то припинили). Чого?

Чого оті складні марсоходи одразу на Марс відправляли? А не протестували системи на місяці? Невже там шось не чисто?
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Poison,
Если у вас в шестьдесят девятом году не было компьютера дома, то это не значит, что их не было, вообще. Компьютеры были.

Конечно, установленные на "Аполлонах" компьютеры были на несколько порядков слабее компьютера, стоящего сейчас на вашем столе, по всем параметрам (кроме цены - здесь соотношение, наверно, обратное). Компьютер, установленный на лунном корабле, имел оперативную память всего около 4 Кбайт (ферритовое ОЗУ на 2 048 15-битных слов), ферритовое ПЗУ на 36 864 15-битных слов, состоял из 5000 микросхем, весил 30 кг и стоил 150 тысяч долларов. Сейчас данные этого компьютера не слишком впечатляют (опять-таки, кроме цены), но в 60-е годы это были, пожалуй, первые портативные компьютеры, собранные с широким применением интегральных схем.

Панель управления и индикации компьютера, установленного на лунном модуле Но даже маломощный компьютер способен на многое - если не загружать его навороченными пользовательскими интерфейсами. Панель управления компьютером содержала всего 19 клавиш и несколько сигнальных транспарантов и цифровых индикаторов. Поэтому компьютер занимался только прямыми обязанностями, не отвлекаясь на рисование "окон" на экране. И благодаря этому он мог осуществлять управление лунным кораблем в реальном времени. На компьютере могли выполняться параллельно несколько задач, причем управляющая программа учитывала их приоритеты: более важные задачи, такие, как управление кораблем, выполнялись в первую очередь, а, например, выдача информации на индикаторы могла и подождать десяток-другой миллисекунд.

Сложные расчеты траекторий, требующие большого объема вычислений, были проделаны на мощных компьютерах на Земле заранее, еще до полета, и их результаты были загружены в бортовой компьютер, который "пользовался готовыми ответами".
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Belamor, я незнаю. Доказів за і проти стільки, що зараз навряд чи щось можна вияснити...
Чого припинили американці:
- якщо літали: дорого, недосконалі системи, які призвели до загибелі людей (програму прикрили після взриву ракетоносія з кораблем).
- якщо не літали: народу до програми залучалось все більше, помилок теж робили все більше, неминучий витік інформації...
Чого припинили наші:
- американці полетіли перші, дорого, нема чого там більше шукати...

Якщо чесно, то місячні бази ще років 30-50 будуть удєлом фантастів, да і вони вже цю тему закинули.
В зелених чоловічків не вірю, хоча думаю, що частина фактів всетаки скрита, але явно не таких...
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

keepo, якраз програму то і не прикривали америкоси після вибуху (його не було). Навпаки всі польоти пройшли напрочуд вдало. Тіко політ аполона 13 чуть не кінчився бідою.

Зараз технології крутіші ніж в 68 році. Чо далі не літають?
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

А що там на місяці робити? Зараз всі на Марс мітять.  :)
Відповісти