Безплатні схеми для вишивання хрестиком

Стомились від технічних розділів? Зайдіть сюди і розважтесь!
Форум не модерується!

Модератор: Саня

Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Безплатні схеми для вишивання хрестиком

Повідомлення Belamor »

Ото купила жінка сьогодні схему для вишивання хрестиком. Мені стало цікаво шо то є таке. Дивлюся - а там ксерокопії з відомих виробників.
Думаю ото народ гроші заробляє. І чомусь подумав - а може в неті є схеми для вишивання картин? Питав в гугла. Він в основному дає ссилкі на інтернет магазини де можна купити паперові версії (або дитячі малюнки типу квітка в вазі). Якщо може хтось має ссилку на хороший ресурс - буду вдячний.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Повідомлення Золушка »

Ой, і я! Купила собі правда на базарі дві картини, ще тільки одну наполовину вишила, але цікаво було б подивитись.
Аватар користувача
Banzai
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 449
З нами з: Сер 25 січня 2006 р. 00:56
Звідки: Луцк

Повідомлення Banzai »

для знакомой искал когдато ... ссыл не помню но сайты есть сто пудово... надо тока пофантазировать с поисковым запросом... :)
Благодаря деятельности Удаффа неграмотных и ограниченных детей теперь называют не дебилами, а контркультурными писателями.
Зображення
Аватар користувача
РУДЕНЬКА
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 448
З нами з: Нед 19 березня 2006 р. 22:46
Звідки: Луцьк

Повідомлення РУДЕНЬКА »

Belamor, я знаю. що програмка є така - береш любу картинку, жмеш кніпочку, і цей малюнок розбивається на клітинки - спеціально для вишивки :)
Доки не закотиться сонечка тарілочка,
День у день клопочеться рудохвоста білочка :)
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Belamor, колись мав статтю, як в фотожабі зробити трафарет для вишивання хрестиком будь-якої картини... пошукаю.
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Zed
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 281
З нами з: Пон 22 травня 2006 р. 17:42
Стать: чоловіча
Звідки: Звідки і всі :)

Повідомлення Zed »

У знакомой в киеве  около 4 Гиг этой ботвы. есть халявные ресурсы, но искать их надоть
Сообщение заговорено!
Модерирование оного сообщения приведет к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям!
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Можна вишивати з хорошою розширяловкою - береш любу фотку в фотошопі збільшуєш так, щоб квадрати були видно і друкуєш. Головне правильно підібрати палітру ниток (256 кольорів, 65 тис. або більше)  :D  :D  :D
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

РУДЕНЬКА писав: Belamor, я знаю. що програмка є така - береш любу картинку, жмеш кніпочку, і цей малюнок розбивається на клітинки - спеціально для вишивки :)


Скачав я вчора таку штучку. Тіко тріал версію. Все класно - тіко не хоче друкувати і зберігати. Думав скачаю крек з нету. Скачав. Проявив тупость - запустив. Результ накрило вінду з хардом.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

black писав: Можна вишивати з хорошою розширяловкою - береш любу фотку в фотошопі збільшуєш так, щоб квадрати були видно і друкуєш. Головне правильно підібрати палітру ниток (256 кольорів, 65 тис. або більше)  :D  :D  :D


Я як подивився скільки там тих відтінків ниток DMC є - мені недобре стало. Як ти собі взагалі уявляєш переводити RGB в формат тих ниток? На око? Я вже спробував. Плюнув через 3 кольори.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
nity
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 316
З нами з: Вів 26 липня 2005 р. 17:06

Повідомлення nity »

Belamor, не обов"язково купувати всі кольори. Там якщо буде 5 хрестиків якогось кольору "лазурная ваниль", то це не означає що він незамінний, просто треба трошки пофантазувати
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

nity, фантазувати можна на простому малюнку. А як там складна фотка з фотошопа? Як я переведу фотку розміром хай 640x480 ( в найгіршому варіанті, коли кожен піксель різний   - 307200 можливих варіантів) ??? І як я фотшопу скажу дай мені з RGB формату "лазурную ваніль"???
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
nity
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 316
З нами з: Вів 26 липня 2005 р. 17:06

Повідомлення nity »

Belamor, ну да, згодна....
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Belamor, не розумію в чому проблема, якщо треба обмежити кількість кольорів - зберігай через фотожабу в гіф, при цьому стандартно там стоїть 256 кольорів (думаю такої кількості відтінків вже найти можна), а якщо хочеш реалістичну картину вишити, то і відтінків більше треба...
Для повного ізврата можна в любому трейсері задати кількість об"єктів - цим програма згладить всі півтони до невеликої кількості чистих кольорів.

ps ось стаття, яку обіцяв.
Востаннє редагувалось П'ят 12 січня 2007 р. 11:34 користувачем keepo, всього редагувалось 1 раз.
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

keepo, дякую
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Cherry
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 192
З нами з: Сер 20 грудня 2006 р. 01:04

Повідомлення Cherry »

black писав: Можна вишивати з хорошою розширяловкою - береш любу фотку в фотошопі збільшуєш так, щоб квадрати були видно і друкуєш.

Невже ти справді віриш, що зможеш відрізнити дуже схожі відтінки одного кольору?
Це нереально, я це знаю з власного досвіду. Колись купила малюнок з рожевими фламінго (поділений на квадрати - все так, як ти і пропонуєш). Збоку навіть винесено всі кольори, використані в малюнку (близько десяти, якщо не помиляюсь). Я впевнено взялась вишивати. Почала вдивлятись у відтінки рожевого - чим більше дивилась, тим менше бачила відмінності, за секунду очі втомлювались, не могла розібрати де ж проходить грань між дуже блідно рожевим і трохи темнішим відтінком (а зір у мене нормальний).

Могла послідувати пораді nity, і викинути "непотрібні" відтінки. Тоді замість рожевого фламінго отримала б рожеву пляму. Я думаю, очевидно, що малюнок краще виглядає, якщо в ньому задіяно більше кольорів. Чим менше кольорів, тим плоскіший малюнок вийде, бо об"ємності зображення можна досягти тільки з використанням різних відтінків.

Я вже не говорю про вишивання обличчя чи тіла людини. Використаєш трохи не той відтінок нитки, і отримаєш або перекошене обличчя, або щось схоже на шрам (це якщо не буде плавного переходу, а взяти затемну нитку).

Зараз вишивка дуже прогресувала і не обмежується рушником в два кольори, чи квітами. В одній картині може бути 30-40, а то і більше відтінків. І розміри таких картин далеко не 20х20 см, а можуть доходити до метра в довжину.
"Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere." Albert Einstein
Відповісти