Провайдери, млін.....

Мережа інтернет, мобільний інтернет, інтернет-магазини, реклама сайтів і таке інше...

Модератор: Саня

Аватар користувача
Філософ
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 142
З нами з: Вів 23 травня 2006 р. 05:00
Стать: чоловіча
Звідки: а ви звідки? :)
Контактна інформація:

Повідомлення Філософ »

black писав: Філософ, десь 40 грн. Додай пенсійний фонд і 5 грн має бути на рахунку обовязково. Користувався, шіт. Спочатку швидкість була 3-5 кб/с, а потім 0,6-1 кб/с. Загалом гівно. Місяць покористувався і збився.


А яка реальна альтернатива - в межах 50 грн???
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

Користувався домашніми мережами пару місяців ,а потім два місяці був непідключений мені прийшов лист мол у вас борг за ті місяці коли ви не користувались нетом заплатіть гроші бо інакше вас відключим .Я пішов в абонентський відділ кажу хочу законсервувати лінію і сплатити борг  :shock: за те чим не користувався ,мені кажуть ти пиши заяву коли її підпишуть сплатиш за консервацію і борг одночасно ,я так і зробив.Через тиждень мені двонять неможем законсервувати вашу лінію бо ми з вами в односторонньому порядку розірвали договір :o  :shock: . Ладно думаю маму вашу туда піду поновлю договір сплачу борг і буду далі працювати ,а хрен там мені кажуть плати знову як за підключення перший раз 180 грн +пдв і аванс на рахунок маєш покласти 50грн а крім того ще й борг сплатити :shock:  :evil: .Я кажу ви що охрініли цеж просто підключення на програмному рівні всі мережеві роботи зроблені все прокладено а я знов маю таку суму платити,а мені там тьотя особо вумна каже ми так клієнтів наказуємо  :o ,кажу раз так тоді я вам більше не клієнт. :x . І от скажіть як в нашій країні з таким дебілізмом можна боротись. Зараз користуюсь діалапом утеловським в принципі хватає  пару сторінок погортати ,а ле то вже не то привик до хорошого мля. :twisted:
Patria o Muerte
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Poison, можеш детальніше розповісти про нюанси спілкувння з "Фотакомом", про підключення, в які терміни вони роблять, тарифи, якість послуг і т.п.
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

http://www.fotakom.lutsk.ua/homenet/homenet.html  В них тепер новий власник і чуйствою що все тихенько накриється в них медним тазом. :lol:
Patria o Muerte
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

І які є перспективи? Є якісь реальні альтернативи?
Платити погодинку за телефон дужеееее не хочеться.
Аватар користувача
vladek
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 245
З нами з: Сер 17 травня 2006 р. 18:45
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення vladek »

Poison, нарешті виговорився, а я то все думав - коли ж??  :P
А на рахунок мідного тазу - хм... не думаю. База абонентів нехіла в них. Так просто не здадуться.
ЗІ. В самого ADSL 256. І, сволочі, трохи ріжуть, реально 18-23 kbyte/sek, замість 30.  :(
Alive forever... (phoenix)
Аватар користувача
Єство
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 250
З нами з: Пон 07 серпня 2006 р. 16:35

Повідомлення Єство »

vladek, ніфіга вони не ріжуть, просто на тому каналі в 256Кбіт/с сидить ще мінімум 5 таких як ти. Це називається "негарантований" інтернет. Поки всі просто лазять - непомітно, а як хтось качати починає - відразу зрозуміло чим дише провайдер.
Зірви павутиння зі свого обличчя
Зламай перешкоди до прагнень своїх
Ніколи не йди на розсуд суспільства
Стань вільним сьогодні та назавжди
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

В нас тіьки заявлені цифри високі, дехто пише шо 10 Мбіт дають інет і дешево  :D
Але в мене xDSL Укртелекома на роботі 115к і швидкість завжди гарантована, а інет пропадав 2 рази за 2 роки - один раз ненадовго і один раз на годинку десь. Проблем не було. Але хотілося б трошки швидший канал вже...
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

Banzai мені вчора ссилку скинув на їх нові тарифи http://www.fotakom.lutsk.ua/homenet/home_taryfy.html дуже заманчива пропозиція за 40 грн(без ПДВ) отримати півтора гіга зовнішнього трафіку.
Patria o Muerte
Аватар користувача
vladek
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 245
З нами з: Сер 17 травня 2006 р. 18:45
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення vladek »

Poison, так, заманчиво...
:shock: йокалемене... і на ADSL теж ціни знизили!!! зараз маю за 90 грн 1024 Мб, а буде за 65 грн 3072 Мб! (всі ціни без ПДВ). ОК, перейдьом!! :)
(млін, а може якась замануха?? може дійсно накриються мідним тазом??)
Alive forever... (phoenix)
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

А навіщо переходити якщо буде за 65 грн 3072 Мб! Вчора бачив кольорові проспекти в пунктах продажу карток що на діалап відміняють калбек ,оказується в фотакома немеряний борг перед утелом,за калбек тому з нового року його і відміняють .І  я так поняв вони тепер будуть робити ставку на домашні мережі тимбільше що світлану вже почали тянути по сороковому вже оптіку кінули до 26 відділення звязку,а це як не як через дорогу від фотакома.
Patria o Muerte
Аватар користувача
Єство
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 250
З нами з: Пон 07 серпня 2006 р. 16:35

Повідомлення Єство »

Poison, піздьож. Укртелеком підняв добряче вартість зв'язку і тепер провайдери або позбуваються колбека (як Фотаком) або піднімають його вартість щоб всеодно заробляти (як Візор). Ніфіга ніде зараз колбека не буде дешевого. Реклама "телефонуй з домашнього" неактуальна буде зовсім.
Зірви павутиння зі свого обличчя
Зламай перешкоди до прагнень своїх
Ніколи не йди на розсуд суспільства
Стань вільним сьогодні та назавжди
Аватар користувача
vladek
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 245
З нами з: Сер 17 травня 2006 р. 18:45
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення vladek »

Poison, як це навіщо: було за 90 грн 1 Гб, а стане за 65 грн 3 Гб!! Тай поверх трафіка вартість 1 Мб - 7 коп замість старих 17-ти...
Alive forever... (phoenix)
Аватар користувача
ferryman
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 198
З нами з: П'ят 08 липня 2005 р. 11:02
Контактна інформація:

Повідомлення ferryman »

Єх... вставлю своїх 5 коп. http://www.internet.lutsk.ua/prices.php
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

ferryman, Тарифи песня тільки коли ж світлана на сороковому вже буде :?:
Patria o Muerte
Відповісти