Чоловіки - вимирають?

Романтика, флірт, кохання, секс... Все про відносини між чоловіком і жінкою.

Модератор: Саня

І як ви думаєте? Вимруть чоловіки?

Так, вимруть
0
Немає голосів
Вони вже вимирають
6
33%
Ні, не вимруть
11
61%
Важко сказати
1
6%
 
Всього голосів: 18

Аватар користувача
Cherry
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 192
З нами з: Сер 20 грудня 2006 р. 01:04

Повідомлення Cherry »

Ну, якщо ви кажете "бережіть нас", то перші симптоми уже є
мужчины могут превратиться в вечно больных и слабых существ
"Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere." Albert Einstein
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Та то всьо фігня, мене більш цікавить, чи людство зможе переселитись на іншу планету до того як сонце втикне і чи може ми самі себе знищимо на планеті.  :D  :D  :D
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Дійсно фігня. Вимремо ми не раніше за жінок. І зауваження щодо виду також справедливе.
Те що суспільство деградує - факт. З одного боку є чималий розвиток, а з іншого - напрямак, в якому воно розвивається в мене викликає чималі сумніви.
Зниження рівня тестостерону зумовлене, напевно, зміною умов життя. Значить, природа вирішила, що він нам просто непотрібний в таких кількостях.
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

Рівень тестостерону падаєь ізза жінок бо вони поступово мутують і перетворюються на мужиків і починають самі виробляти тестостерон і мужикі бачать це бл..тво думають нафіга нам виробляти тестостерон коли вже нема на кого його тратити. :D   Жінки кидайте ту дурну моду лізти в чоловічі справи ,це залиште самим чоловікам і тоді стане набагато більше дійсно мужиків і дійсно жінок ,а не фрігідного подвиду ВОНО.  :evil:
Patria o Muerte
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Повідомлення Золушка »

Це тому що деякі мужикі не справляються з своїми обов"язками, і жінки змушені їм допомагати. Мужикі, будьте мужиками і не вимрете!!!!
Аватар користувача
Cherry
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 192
З нами з: Сер 20 грудня 2006 р. 01:04

Повідомлення Cherry »

До речі, колись дивилась передачу в якій один вчений розказав, як простим способом можна визначити рівень тестостерона.
Для цього достатньо глянути на пальці рук і порівняти довжину вказівного і безіменного пальця. Чим довший безіменний, тим вищий рівень тестостерону.
"Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere." Albert Einstein
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Значить у мене всьо гут. Не дождетеся МУЖЕНЕНАВІСНІЦИ  :twisted:
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
РУДЕНЬКА
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 448
З нами з: Нед 19 березня 2006 р. 22:46
Звідки: Луцьк

Повідомлення РУДЕНЬКА »

Poison писав: Рівень тестостерону падаєь ізза жінок бо вони поступово мутують і перетворюються на мужиків і починають самі виробляти тестостерон і мужикі бачать це бл..тво думають нафіга нам виробляти тестостерон коли вже нема на кого його тратити. :D   Жінки кидайте ту дурну моду лізти в чоловічі справи ,це залиште самим чоловікам і тоді стане набагато більше дійсно мужиків і дійсно жінок ,а не фрігідного подвиду ВОНО.  :evil:


Нє, і так вам не добре, і так нехарашо, самі робите з себе тряпок якихось (пардон, не до всіх відноситься ), гоміки там всякі, є такі чоловіки, що не поймеш, шо воно таке :kwasny: , а коли жінка більше часу собі приділить і не встигне дома щось зробити чи доробити те, що міг би і чоловік зробити, так зразу шкандаль? :hytryy: . От, скажімо, попилососити, чи десь там щось підлагодити в квартирі - це чоловіча справа? :?:
Аватар користувача
Cherry
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 192
З нами з: Сер 20 грудня 2006 р. 01:04

Повідомлення Cherry »

Ну, як на мене це справа особистих взаємин в сім"ї.
"Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere." Albert Einstein
Аватар користувача
Cherry
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 192
З нами з: Сер 20 грудня 2006 р. 01:04

Повідомлення Cherry »

Poison писав: Рівень тестостерону падаєь ізза жінок бо вони поступово мутують і перетворюються на мужиків і починають самі виробляти тестостерон і мужикі бачать це бл..тво думають нафіга нам виробляти тестостерон коли вже нема на кого його тратити. :D   Жінки кидайте ту дурну моду лізти в чоловічі справи ,це залиште самим чоловікам і тоді стане набагато більше дійсно мужиків і дійсно жінок ,а не фрігідного подвиду ВОНО.  :evil:

А можна детальніше, про жіночі і чоловічі справи? Бо логічно би було припустити, що чоловічими є такі, що вимагають більшої фізичної сили. Чи є ще якісь?
"Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere." Albert Einstein
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Я знав, що ця тема була створена провокативно. Зараз жінки будуть жалітися як їм в побуті важко, як чоловіки тільки лежать на діванчіку - хлебчуть пиво, дивляться футбол і мріють як трахнути сусідку. І як жінкам треба виживати серед такого - от вони і стають сильними?
Ага почали ділити на жіночі і чоловічі справи.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Cherry
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 192
З нами з: Сер 20 грудня 2006 р. 01:04

Повідомлення Cherry »

Так як тему створювала я - значить я і відповім.

Жодної провокації не планувала - прочитала статтю, стало цікаво, що думають інші.
Дуже щаслива зі своїм чоловіком, і навіть в думках не було жалітися на випивання пива і футбол.

А якщо хто і жаліється на важкість у побуті - то це привід вам задуматись, може і справді дружині важко, може спокій в сім"ї важливіший за пиво і т.д. Але знову ж таки - питання сім"ї дуже особисте. Кожен живе, як вважає за правильне. Не варто пхатися зі своїми порадами і когось вчити.

А от ділити справи на чоловічі і жіночі почав Poison, якщо не помиляюсь :P
"Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere." Albert Einstein
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Cherry, погодьтеся, що це якось нам чоловікам сприймати образливо. ВСІ ЧОЛОВІКИ ВИМИРАЮТЬ. Ви ж мали на увазі, що мол вимерли справжні мужчини. Я думаю - вам треба просто навчитися їх помічати поруч. Ато - всі чолвіки казли, всі чоловіки - нездари ...
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Cherry
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 192
З нами з: Сер 20 грудня 2006 р. 01:04

Повідомлення Cherry »

Belamor писав: Cherry, погодьтеся, що це якось нам чоловікам сприймати образливо. ВСІ ЧОЛОВІКИ ВИМИРАЮТЬ.

Ну, зверніться до вчених, що робили дослідження. Чи вам неприємно, що я подала на форумі його (дослідження) висновки?
Belamor писав: Ви ж мали на увазі, що мол вимерли справжні мужчини.

Ой, не знала, що ви претендуєте на роль телепата :shock:
Вибачте, змушена вас розчарувати - ви не вмієте читати чужих думок (принаймні моїх).  Нічого такого не мала на увазі. Мій чоловік - цьому доказ. Зі мною поряд справжній мужчина :roll:  
Belamor писав: Я думаю - вам треба просто навчитися їх помічати поруч. Ато - всі чолвіки казли, всі чоловіки - нездари ...

Див. вище.
"Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere." Albert Einstein
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Cherry,  :shock: як серпом по я .... Вибачте, якшо чимось образив.  :shock:
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Відповісти