Свінгери - звучить прикольно....

Романтика, флірт, кохання, секс... Все про відносини між чоловіком і жінкою.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Повідомлення Золушка »

Бєламор, не переживай, ніхто твою жінку не буде трахати крім тебе ( звичайно поки сам цього не захочиш і жінка не буде проти), от справа і є в цінуванні один одного, цінуванні його поглядів, думок, його примх, це справа двох людей, правильно Єство казав, це як спорт, гра...
От мені цікаво як ти відносишся до гомосексуалів, лесбіянок? Напевно не дуже позитивно, правда?
Аватар користувача
Єство
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 250
З нами з: Пон 07 серпня 2006 р. 16:35

Повідомлення Єство »

Belamor, ви дістали своєю брутальністю. Причому тут прийдуть і трахнуть ? Це вже згвалтування нах. Ми про різні речі говоримо і кажись на різних чуток мовах  :)
Зірви павутиння зі свого обличчя
Зламай перешкоди до прагнень своїх
Ніколи не йди на розсуд суспільства
Стань вільним сьогодні та назавжди
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Єство, от чого одразу згвалтують. От прийду я до тебе додому з пляшкою. Посидимо, випємо. Я тобі скажу - я хочу твою жінку. Невже ти до такого нормально будеш ставитися?
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Єство
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 250
З нами з: Пон 07 серпня 2006 р. 16:35

Повідомлення Єство »

Belamor, якщо ти зі своєю прийдеш і моя не буде проти... :) як і твоя..  :crazy:
Зірви павутиння зі свого обличчя
Зламай перешкоди до прагнень своїх
Ніколи не йди на розсуд суспільства
Стань вільним сьогодні та назавжди
Аватар користувача
vladek
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 245
З нами з: Сер 17 травня 2006 р. 18:45
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення vladek »

Золушка, Єство, обидва цілком праві!  :super:
Belamor, відрізняй, коли прийдуть і трахнуть проти твоєї волі, а коли ти полюбовно згодишся, щоби її мали на твоїх очах, а ТИ САМ отримував би від цього задоволення.
Alive forever... (phoenix)
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Золушка, по-перше жінка якщо захоче  - це її право і бажання. Закрити людину нереально та й не варто. Не про абсолютний контроль мова йде. По-друге секс з людиною це не вийшов покурив. Це тваринні інстинкти просто так ...

З.І. До гомосексуалів і лесбіянок я ставлюся негативно. Це ненормально. Навіть вчені доказали - це помилки в розвитку мозку.

vladek, а то вже ізврат коли на твоїх очах.  :D
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Повідомлення Золушка »

Бєламор,ще пару сторіночок і ти до нас приєднаїшся...
Ні, якщо серйозно, твоє право, живіть гарно та щасливо. Кожний живе своє життя так як хоче, і той гомосексуал може бути дуже хорошою людиною і вірним партнером.
Треба просто більше толерувати людей навколо себе, всі ми різні...
Аватар користувача
vladek
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 245
З нами з: Сер 17 травня 2006 р. 18:45
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення vladek »

Золушка, золоті слова!  :)
Alive forever... (phoenix)
Аватар користувача
Zed
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 281
З нами з: Пон 22 травня 2006 р. 17:42
Стать: чоловіча
Звідки: Звідки і всі :)

Повідомлення Zed »

vladek писав: коли ти полюбовно згодишся, щоби її мали на твоїх очах, а ТИ САМ отримував би від цього задоволення.

хех, с такими заявками и до садомазо, золотых дождей и прочих прелестей недалеко. к психологу, или лучше к психотерапевту сразу. имхо от лукавого все это...
Собаке делать нечего - она яйца лижет... (с)
а отработать 2 смены, метнуться на работу-левачок, прийти пожрать в 2 часу ночи и тупо упасть куда прийдется и там спать.
за щастье будет раз в неделю в воскресенье и то если детей сплавить бабушкам из однокомнатной квартиры...
Ну как картинка? :) а то панимаешь мечтают тут, развесив слюни, посвингать в полный рост..
Лично я против свинга, у меня слишком красивая жена :twisted: чтобы ей делиться с другими, такое добро нужно самому  :roll:
и пока она меня морально удовлетворяет, мне интересен этот человек - секс с другими женщинами меня не интересует, все равно она лучшая из тех с кем мне приходилось быть, собственно поэтому она и моя жена.  :)
И еще раз повторю свою мысль - секс как спорт надо было практиковать до женитьбы, чтобы потом вот так не мучиться, "а вот бы блондиночку, а вот бы брюнеточку, негритяночку..."
и семья как ячейка общества здоровая и дети психически уравновешенные и спокойные, и ваще полный писец какая иддилия получается 8)
Сообщение заговорено!
Модерирование оного сообщения приведет к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям!
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

vladek, от ще раз постараюся пояснити. От прийду я до тебе. Скажу давай я займуся сексом з твоєю жінкою на твоїх очах. Ти зараз відповісиш як Єство - Belamor, якщо ти зі своєю прийдеш і моя не буде проти... Smile як і твоя..  Crazy. А що якшо я сам прийду. То  чим це буде відррізнятися від свінгерства? Тільки почуттям зависті у тебе, що ти не зайнявся сексом з моєю дружиною?

Золушка, а я не кажу, що як люди гомосексуали - то вони погані. Бути поганим чи хорошим не залежить від орієнтації. Але це ненормально.

Я висловлююся в цій темі останній раз. Всім дякую, хто брав участь в обговоренні. Якщо когось образив - прошу вибачення. Але моя позиція остаточна.

Спробую пожартувати - СПРИЙМАТИ ЯК ЖАРТ.

keepo НЕ ПУСКАЙ ЇХ В ПЯТНИЦЮ В ГОСТІ
Викохають всіх в тебе вдома. Включно з папугою.

:D
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
РУДЕНЬКА
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 448
З нами з: Нед 19 березня 2006 р. 22:46
Звідки: Луцьк

Повідомлення РУДЕНЬКА »

Belamor, но но! папужки тут не при чому :D
Доки не закотиться сонечка тарілочка,
День у день клопочеться рудохвоста білочка :)
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Повідомлення Золушка »

Бєламор, ти писав що бути поганим чи хорошим не залежить від орієнтації, але перед тим писав що відносишся до гомосексуалів негативно. Жалко що не будеш вже писати в цій темі, цікаво було, можна ж просто продовжувати дискусію без образ, ні?
Аватар користувача
Єство
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 250
З нами з: Пон 07 серпня 2006 р. 16:35

Повідомлення Єство »

Zed, дивився кіну "The Stepford Wives" ? тобі б їхній світ.... усі говорять лише про кохання... ніякого розврату в думках.... діточок в капусті шукають... жінки збираються в своєму клубі, чоловіки в своєму...
...і ніякого главне свінга немає.
І не треба тут в'язати гуляння до одруження і замок на яйця опосля. Життя не закінчується з одруженням і не потрібно до нього ставитись як до кайданів.
.
keepo, ми не зоофіли - за папугу і рибок не переживай  :twisted:
Zed, Belamor, ви як звичайно все зпохабили, але нічого.... ДАЙОШ СЕКС БЕЗ КОРДОНІВ.
Зірви павутиння зі свого обличчя
Зламай перешкоди до прагнень своїх
Ніколи не йди на розсуд суспільства
Стань вільним сьогодні та назавжди
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Повідомлення Золушка »

От я зайшла на Пражський форум клубу свінгів. Народ, все нормально, люди спілкуються, потім домовляються здибатись, дві або і декілька пар. Сидять, грають гри, розмовляють, випивають, хтось щось захотів, домовились, ніхто не проти, відійшли, без напрягу, прикольно і весело, треба туда зарегіструватись щоб більше взнати, але ще з чешською граматикою слабувато... Але спробую, взнаю щось нове то напишу.
Аватар користувача
Azazello
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 227
З нами з: Чет 20 квітня 2006 р. 00:11
Звідки: Луцьк

Повідомлення Azazello »

vladek писав: прийдуть і трахнуть дружину на твоїх очах, а ТИ САМ отримував би від цього задоволення.

Я цю фразу прочитав декілька раз... Можливо, я чогось не доганяю, але то є ненормально...
Дружина не захоче іншого, якщо її повністю буде задовольняти чоловік (і навпаки). Не все те, що прийшло до нас із заходу, є правильним :!:  :!:  :!:
Відповісти