Может Бог, может просто пахнет ладаном...

Стомились від технічних розділів? Зайдіть сюди і розважтесь!
Форум не модерується!

Модератор: Саня

Аватар користувача
nekto
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 64
З нами з: Пон 22 травня 2006 р. 14:34
Звідки: обласний центр

Может Бог, может просто пахнет ладаном...

Повідомлення nekto »

То ли это благодать, то ли это засада нам...
Яке ваше ставлення до Церкви? Признаюсь, навмисно цю тему ...
Мир вам!
Аватар користувача
Banzai
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 449
З нами з: Сер 25 січня 2006 р. 00:56
Звідки: Луцк

Повідомлення Banzai »

аллах акбар ! и добрый вечер ! истинно сказано вам ! - человек есть храм бога, его часть , начало и конец , вместилище и источник ! бог есть Любовь и равновесие , добро и зло одновременно
а что церковь? - церковь ето стены ето ритуалы - неважно с крестом и ладаном или с бубном и куриной кровью ... бог един во всех проявлениях
церковь как институт морали и просвещения была ефективна в темных веках (ну если не принимать во внимание инквизицию конечно) сейчас же веры и морали в стенах духовников искать не стоит бог не в стенах живет  - бог не добрый дядя на облаке , не старих хотабычь - исполнитель желаний .... ищите бога в себе для начала, а потом ищите его в каждой ситуации окружающей вас - в любящей вас девушке (ну и парне соответственно - кому что  :D ) и в любом унижении любово вашего чуства , желания, идеала, любви, веры - да любого ценного для вас явления - ето ваш урок по-жизни каждый раз теряя что-то земное либо небесное - вы ОЧИЩАЕТЕССь - становитесь ближе к Нему и к себе (что в принципе абсолютно равнозначно)
если для вас церковь и бог понятия равнозначные - будте уверены - вы глубоко заблуждаетесь :!:
Благодаря деятельности Удаффа неграмотных и ограниченных детей теперь называют не дебилами, а контркультурными писателями.
Зображення
Аватар користувача
nekto
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 64
З нами з: Пон 22 травня 2006 р. 14:34
Звідки: обласний центр

Повідомлення nekto »

Banzai писав: аллах акбар ! и добрый вечер ! истинно сказано вам ! - человек есть храм бога, его часть , начало и конец , вместилище и источник ! бог есть Любовь и равновесие , добро и зло одновременно
а что церковь? - церковь ето стены ето ритуалы - неважно с крестом и ладаном или с бубном и куриной кровью ... бог един во всех проявлениях
церковь как институт морали и просвещения была ефективна в темных веках (ну если не принимать во внимание инквизицию конечно) сейчас же веры и морали в стенах духовников искать не стоит бог не в стенах живет  - бог не добрый дядя на облаке , не старих хотабычь - исполнитель желаний .... ищите бога в себе для начала, а потом ищите его в каждой ситуации окружающей вас - в любящей вас девушке (ну и парне соответственно - кому что  :D ) и в любом унижении любово вашего чуства , желания, идеала, любви, веры - да любого ценного для вас явления - ето ваш урок по-жизни каждый раз теряя что-то земное либо небесное - вы ОЧИЩАЕТЕССь - становитесь ближе к Нему и к себе (что в принципе абсолютно равнозначно)
если для вас церковь и бог понятия равнозначные - будте уверены - вы глубоко заблуждаетесь :!:

Я нажаль не  вмію користуватись цим форумом, але Ваші зауваження резонні. Можу говорити відверто чи тут( якщо начусь))), чи в асці. Можемо спілкуватись. Є одна умова- ніхто не праге зробити фєлєтон() Я проти стьобу.
Мир вам!
Аватар користувача
Banzai
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 449
З нами з: Сер 25 січня 2006 р. 00:56
Звідки: Луцк

Повідомлення Banzai »

хммм... а есть ли еще такое место кроме инета где можно говорить абсолютно искренне ?
а тоже против стёба на серьёзные темы ! - разве то что я напостил вас веселит... - ну некоторое чуство юмора еще нигде не помешало... хотя все серьезно ... единственное - обсуждение подобных тем требует подготовленного разума ... ето есть далеко не у всех ... с етим нада мириться  :twisted:

ps движок форума простой тренируйся  :)  
аська не особо катит  - ибо задача наша родить дискуссию , - и чем шире тем лучче  :D
Благодаря деятельности Удаффа неграмотных и ограниченных детей теперь называют не дебилами, а контркультурными писателями.
Зображення
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Я теж вважаю, що для віри в Бога, необовязково ходити в церкву. Та й взагалі можна просто бути хорошою людиною, не робити х..ні, або намагатись робити її менше.
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Повідомлення Золушка »

Так, так, а то деякі тільки вийдуть з церкви і зразу ж пакостять, а в неділю ідуть знову гріхи замолювати... Я вихована в віруючій сім"ї, бабця в дитинстві в церкву за руку водила, завжди оглядалась по сторонам аби хтось з школи не побачив, до сих пір в мене таке почуття коли іду в церкву залишилось, що роблю щось погане, тай дуже давно я не була в церкві православній...
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Хех, взагаліто розділяю церкву і Бога (вислів сформульований мною, після багатогодинних полемік по даній темі: "я вірю в Бога, а не в церкву").

Але є багато "але":

1. людині легко знайти втіху, коли все добре, а от коли погано (хворий родич - грошей нема - вилікувати неможливо - ... ) тоді якраз і опора втрачається. Такою опорою якраз і може бути церква, і вона нею і стає всім своїм коллосом. Можу відразу заперечити на репліки про родичів/друзів - всі ці люди можуть поспівчувати, допомогти одноразово, ну декілька раз...

2. Як не крути, а при відході людей від церкви духовну пустоту треба чимось заповнювати, от тут і починаються танці з бубном. ІМНО, краще вже церква зі своїми правилами, ніж бабка з купою забобон...

3. Є люди, які нікому непотрібні, по різних причинах, а от церковники приймають всіх з розпростертими руками, за що їм жирний +

І щоб хто не казав, але церква є і раз вона є, значить вона комусь потрібна...
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
nekto
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 64
З нами з: Пон 22 травня 2006 р. 14:34
Звідки: обласний центр

Повідомлення nekto »

black писав: Я теж вважаю, що для віри в Бога, необовязково ходити в церкву. Та й взагалі можна просто бути хорошою людиною, не робити х..ні, або намагатись робити її менше.

Це така отмазка. Сам себе втішив, сам себе отмазав. Сам свої гріхи замолив, сам собі простив. Я не хожу в церкву, патаму шо. я мол. вважаю шо то необов'язкова фігня. Ні, так не є.
"де двоє чи троє — там я посеред вас" © Христос. Я собі вірю, а в церкву ходити — формалізм. Нє, шановні.Церква- спільнота, громада. Богослужіння - не ритуал, не вистава, не обряд. Ніщо так не єднає людей як Євхаристія. І справа безумовно не в букві, не в формі, не в зовнішньому, а в дусі. Інша справа, що це мало хто розуміє.
пи=си. неділя. ранок. Чим зайнята більшість людей?
1) дібілоскоп на дівані.
2) базар, без дєнєг в кармані

І шо значить обов'язково-необов'язково ходити в Церкву? Віра включає в себе не лише права, а напевно і якісь обов'язки. Бо "віра без діл мертва" © ап. Павло. " і "біси вірують, а тремтять" © Христос.

Лади. Буду ввечері. Їду на похорон. Се ля ві...
Мир вам!
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Повідомлення Золушка »

Обов"язки... Моя думка це насамперед додержуватись Біблії, не вбити, не вкрасти, не завідувати, і т.д.  Так , церква з"єднує людей, так має бути, але на жаль деякі люди ходять там, аби інші люди не сказали... Я маю на увазі бабкі, які сидять і тільки обсуждають, хто як вдітий, хто з ким прийшов, чи достаточно поплакав...  Я ціле дитинство на це дивилась, противно, і нічого возвишенного там я не відчувала. Принаймі в тій церкві тоді...
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

nekto писав: Це така отмазка. Сам себе втішив, сам себе отмазав. Сам свої гріхи замолив, сам собі простив. Я не хожу в церкву, патаму шо. я мол. вважаю шо то необов'язкова фігня. Ні, так не є.
"де двоє чи троє — там я посеред вас" © Христос. Я собі вірю, а в церкву ходити — формалізм. Нє, шановні.Церква- спільнота, громада. Богослужіння - не ритуал, не вистава, не обряд. Ніщо так не єднає людей як Євхаристія. І справа безумовно не в букві, не в формі, не в зовнішньому, а в дусі. Інша справа, що це мало хто розуміє.
пи=си. неділя. ранок. Чим зайнята більшість людей?
1) дібілоскоп на дівані.
2) базар, без дєнєг в кармані

І шо значить обов'язково-необов'язково ходити в Церкву? Віра включає в себе не лише права, а напевно і якісь обов'язки. Бо "віра без діл мертва" © ап. Павло. " і "біси вірують, а тремтять" © Христос.

Лади. Буду ввечері. Їду на похорон. Се ля ві...


Це не отмазка. Просто я вважаю, що я можу молитись і без посередників. І від того, чи ходжу я в церкву нічого не міняється, я все більш-менш розумію, що добре, що погано (ще б знати де межа і звідкіля узявся Бог, відповідей на ці питання вони самі не знають) і священники, чим вони відрізняються від нас? Тим, що вони більше знають, чи більше відповідної літератури прочитали, чи знають звичаї і обряди??? Просто зараз в наш час церкви відкривають для отримання прибутків, придумують різні конфесії, ті там підараси такого дня, ті такого, ті там ще щось придумають. Мені, що вірити в усі ці релігії, підрелігії, псевдорелігії, чи вірити церкві since якогось там року чи кому взагалі вірити?  Те, що вони не можуть поділити бабло, вплив і т.д. мене мало хвилює. Я думаю кожна нормальна культурна освічена людина все прекрасно і так розуміє, і в тій чи іншій мірі дотримується християнських канонів.
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Ніщо так не єднає людей як Євхаристія.


ну з цим би я поспорив :) Згадується для прикладу Помаранчева революція, не сама політична ідея, а те як люди об"єднані патріотизмом стояли разом на майдані, і на противагу цьому пам"ятаю сповіді в луцькому соборі де давка була просто страшна, де люди ходили по ногах і не тільки, де зла і ненависті в рази було більше ніж покаяня... тому про об"єднавчі сили для народу це ти трохи перебільшив - все добре при нагоді :)
Віра включає в себе не лише права, а напевно і якісь обов'язки.


ІМНО, більшість обов"язків придумали люди, ба навіть не більшість, а всі які стосуються матеріального світу (чого тільки варта була десятина :) церковна), в тому числі і ходіння в церкви. Зновуж оговорюсь, що я нівякому разі не сміюсь над людьми, яким подобається ходити в церкву - я за них дуже радий і якщо їм від цього краще, то це тільки плюс церковникам - не зря стараються. АЛЕ це не обов"язок людини яка вірить в Бога...
І на остаток: що б я відніс до обов"язків, так це життя по заповідях. Як не дивно, але в християнстві дуже добре сформульована заповідями мораль, проста і чиста мораль...
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Banzai
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 449
З нами з: Сер 25 січня 2006 р. 00:56
Звідки: Луцк

Повідомлення Banzai »

keepo, ничто не может быть опорой ктоме бога - ничто земное и духовное в том числе и церковь ! ето очень принципиально !!! церковь есть посредник ! и не более того ! нивкоем случае нельзя ставить церковь выше бога!! - вочто может вилиться подобное заблуждение? - елементарнов джихады , крестовые походы . в тероризм на релтигиозной почве а всё почему???? - да потому что интелектуально ограниченым (или по другим причинам) людям поставили их церков веру и религию выше бога! - ЕДИНОГО БОГА!  ищите в церкви бога - не делайте из церкви божество !
только ваше внутренне ошущение бога - чуство единства со всем сущим надо развивать и на него опираться  :!:
Благодаря деятельности Удаффа неграмотных и ограниченных детей теперь называют не дебилами, а контркультурными писателями.
Зображення
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Banzai, "На Бога надейся, а сам не плошай" (с) народна мудрість. Це я до того, що опора річ відносна... на людей треба орієнтуватись, на людей. а от коли Бог "есть закон и порядок, и правда вся в нем" то і починаються хрестові походи - правда ж в нас ;)
Як на мене, то концепція єдиного Бога (триєдиного) чи пантеону богів - застаріле бачення (сродні Землі на плечах слонів-китів).
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

недавно десь чув розмомову про доцільність введння курсу християнської моралі в школі. Сама  ідея як на мене не погана... але почув і сторонню думку про неприпустимість викладання християнської моралі так як суперечить конституції про вільний вибір віросповідання (але це нас не цікавить) і не відповідає моральним принципам сьогоднішнього суспільства. :!:  можливо це і є самою вагомою причиною неможливістю застосування християнської моралі в наш час :?:
Зображення
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

В Польщі викладають богослов'я в школах і нічо. І люди там набагато культурніші і толерантніші, а в нас тут куча биків і всі хочуть на*бати когось.
Відповісти