Відмова як засіб дії на мужчин

Романтика, флірт, кохання, секс... Все про відносини між чоловіком і жінкою.

Модератор: Саня

SysR
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 90
З нами з: Сер 16 листопада 2005 р. 14:44
Звідки: localhost.localnet
Контактна інформація:

Повідомлення SysR »

Alexandoros
тобто, виходячи з твоїх слів, твій гон на мене можна охарактеризувати як обов'язковий фактор досягнення тобою оргазму під час мастурбуваннія перед монітором.  Вступила в дію прихована функція самозахисту - "якщо я цим займаюсь, значить я правильний, а всі інші ні."  Також присутній елемент ексгибиціонізму - ти хочеш щоб я до тебе зайшов і застав тебе за цим непотрібним зайняттям

Ти сам зрозумів що написав -- чи запросив знайомого/у шоб шось розумне видав?? Різниця між нами та шо я не створюю образ в віртуалі і є таким яким хочу бути -- різниці між форумам і реальним життям не провожу на відміну від тебе що кричить не мішай одне з іншим а сам грозиться мене знайти за непристойним заняттям.
І якщо піти далі, то виходить, що я в реалі чемна людина, і хочу щоб мене сприймали як невихованого, а ти мікроцефал неандертальського періоду, і хтів би стати лікарем, але чогось таки не вистачає. Помилок в ДНК в наш час ще не виправляють, а то б тобі допомогли.

І якщо піти далі то пос подружкі-Маши то твоя реакція на її пост цілком зрозуміла оскільки впевнена людина веде себе спокійно а невпернена нервується по любому приводу з чого виходить що моделювання даної ситуації описаної нею (а ти її собі уявив) є страх опинитися тобі в ній самому. Простий приклад для всіх: згадайте свою поведінку коли ви впевнені в чомусь на 101% і коли зовсім в чомусь не впевнені.
І на кінець - на лице  отруєння галюценогенами, пану SysR вже чуються мої крики.  Вони тобі чуються весь час, чи тільки коли спиш?  Ти спробуй поговорити зі своїми внутрішіми голосами, і вияснити, чого ж вони вимагають.  Якщо випити йаду - то прислухайся, це слушна думка.

Це ти мабуть по собі судиш. Тобі пряма дорога в нарко панночко, мабуть після дози йаду так до тебе твій попередній пост прийшов.
Аватар користувача
РУДЕНЬКА
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 448
З нами з: Нед 19 березня 2006 р. 22:46
Звідки: Луцьк

Повідомлення РУДЕНЬКА »

erica, дякую за підтримку, ти в математиці краще розумієшся :)
Доки не закотиться сонечка тарілочка,
День у день клопочеться рудохвоста білочка :)
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

Шо то задофіга текста не по темі. Нізачьот господа :o
Зображення
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

А як вам це? Кажись, по темі
Наставления и советы невесте
Аватар користувача
nity
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 316
З нами з: Вів 26 липня 2005 р. 17:06

Повідомлення nity »

....брєдова статєйка  :shock:
Ну шо, хто хоче собі "Мудру" жінку?  :D
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Повідомлення Золушка »

Я думаю що жінки раніше себе вели так, тому що не знали антиконцепцій, коли в сім"ї 5 або 10 дітей, які постійно боліють, а то і гірше, коли родити також було не легко, скільки жінок вмирало, то мене це зовсім не дивує.  nity, класне щенятко!
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Золушка, а що таке антиконцепція?
Alexandoros
Спамер
Спамер
Повідомлень: 462
З нами з: П'ят 03 лютого 2006 р. 16:11

Повідомлення Alexandoros »

Саня, те, про що ти подумав. Гондони. :D
По рідному - концетраптиви. :lol:  :lol:
black закохав
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Повідомлення Золушка »

Sorry, знову слово перепутала, але бачу ви і так все поняли. :oops:
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Alexandoros, якщо вже на те пішло, то контрацептиви
Alexandoros
Спамер
Спамер
Повідомлень: 462
З нами з: П'ят 03 лютого 2006 р. 16:11

Повідомлення Alexandoros »

Саня, слиш, умнік. Ти напевне універ закінчив? Ач розумний який. Де вас стіко взялось?
black закохав
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Золушка писав: Я думаю що жінки раніше себе вели так, тому що не знали антиконцепцій, коли в сім"ї 5 або 10 дітей, які постійно боліють, а то і гірше, коли родити також було не легко, скільки жінок вмирало, то мене це зовсім не дивує.

Не думаю, що причина відмов крилася у відсутності засобів контрацепції. Зараз їх є чимало, але всерівно лише 2% жінок старше 40 років не робили аборти. Це що, плата за задоволення чи за відсутність клепки в голові?
Alexandoros
Спамер
Спамер
Повідомлень: 462
З нами з: П'ят 03 лютого 2006 р. 16:11

Повідомлення Alexandoros »

--плата за задоволення
Воно
black закохав
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Повідомлення Золушка »

Це одне і друге. Раніше і абортів не було, насамперед тому що це був великий гріх,  Бог дав, Бог взяв, і ніхто до цього не вмішувався. А зараз люди всюди влізуть. Інколи іншим і померти спокійно не дадуть.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Alexandoros, відповідно до твоїх тверджень, жінки не отримують задоволення від сексу, оргазм для жінки - нонсенс. То чому ж вони тоді розплачуються своїм здоров'ям?
Відповісти