frenzy 0.3 CD!!!!!

Обговорюєм операційні системи, усілякій софт, комп'ютерні ігри.

Модератор: Саня

Відповісти
Аватар користувача
Dr_Phoenix
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 151
З нами з: П'ят 15 липня 2005 р. 16:40
Звідки: Луцьк

frenzy 0.3 CD!!!!!

Повідомлення Dr_Phoenix »

Cachaem frenzy CD 0.3, bazuetsya na FreeBSD 5.2, mistut kuchu tulziv dlya hackeriv i SYSAdmoniv, rekomenduy!!!!!!! :D

http://frenzy.org.ua/eng/download.shtml
ftp://ftp7.ua.freebsd.org/pub/Frenzy/
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Хорошу пораду даєш, Dr.Phenix. Я спробував цей live-CD десь пів року тому. Враження дуже приємні. Власне, це було перше знайомство з BSD-системами. І мені сподобалося. Дистрибутивчик невеликий, але все необхідне для мене там було. До того ж, є нормальна російська документація, яка багато в чому мені допомогла.
Система працює швидко, чітко і стабільна. На старому залізі навіть під Х-ами можна нормально працювати. Лише бажано, щоб пам'яті вистачало :-).
Рекомендую спробувати.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Після версії 0.3 мала бути 0.4. Я очікував цей реліз. Але вийшло так, що наступною стала версія 1.0. Саме з-під неї я зараз і пишу. Штука класна, працює швидко, стабільно. Треба спробувати на вінт поставити. Тоді можна буде й офісний пакет поставити і можна буде спокійно виконувати поточну роботу.
Аватар користувача
Dr_Phoenix
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 151
З нами з: П'ят 15 липня 2005 р. 16:40
Звідки: Луцьк

Повідомлення Dr_Phoenix »

В мене дома стоїть 5,4 і нове КДЕ - пушка, впринцпі все що я роблю під віндою я вдало можу робити на Фрясі, можливо перейду на неї повністю, а віндюшні АПП пуду запускати в Вайні.

bsdportal.ru - портал для реальних ФРЮзерів ))), раджу зайти.
Аватар користувача
Dr_Phoenix
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 151
З нами з: П'ят 15 липня 2005 р. 16:40
Звідки: Луцьк

Повідомлення Dr_Phoenix »

Скоро має вийти AutoCad для Фрюхи і я вважаю що появляться багато інших аналогів відомих прог під Унікси...
Аватар користувача
mix_forever
Почесний учасник
Почесний учасник
Повідомлень: 520
З нами з: Сер 01 лютого 2006 р. 15:40
Контактна інформація:

Повідомлення mix_forever »

Dr_Phoenix, в мене Фря 6.1 зараз як десктоп стоїть. І фільми і музика і оупен офіс, все прекрасно крутиться. Ше й в інет лазю. Іноді термінально хожу на другий комп з віндою.
Я не злий - я програміст :)
Створюйте легенди про себе - боги починали з цього...
Аватар користувача
Dr_Phoenix
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 151
З нами з: П'ят 15 липня 2005 р. 16:40
Звідки: Луцьк

Повідомлення Dr_Phoenix »

Люблю фрю за те що там ВСЕ ручками робиться, а не так як в вінді - через Ж і з всякими тупими приколами.
mix_forever,  жаль інета нема дома, нема звідки софт грібти, юзаю 5,4 бо має до неї всі пакети, через моб. інет сильно не накачаєш, хіба що ася, IRC, троха по вебу пошастати...  :)
Відповісти