Очищувальні засоби для басейнів

Стомились від технічних розділів? Зайдіть сюди і розважтесь!
Форум не модерується!

Модератор: Саня

Відповісти
Аватар користувача
Natalka
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 84
З нами з: П'ят 17 червня 2022 р. 15:21
Стать: жіноча

Очищувальні засоби для басейнів

Повідомлення Natalka »

Маєте досвід у використанні очищувальних засобів для басейнів? Я шукаю ефективний засіб для очищення води в басейні, щоб позбутися від бактерій та інших забруднень. Буду вдячна за поради та рекомендації!
Аватар користувача
Petro123
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 77
З нами з: Пон 19 вересня 2022 р. 09:05
Стать: чоловіча

Re: Очищувальні засоби для басейнів

Повідомлення Petro123 »

Так, я маю досвід у використанні різних очищувальних засобів для басейнів. Я можу порекомендувати тобі кілька ефективних засобів, які я використовував особисто.
Аватар користувача
Natalka
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 84
З нами з: П'ят 17 червня 2022 р. 15:21
Стать: жіноча

Re: Очищувальні засоби для басейнів

Повідомлення Natalka »

Petro123 писав: Вів 30 квітня 2024 р. 00:19 Так, я маю досвід у використанні різних очищувальних засобів для басейнів. Я можу порекомендувати тобі кілька ефективних засобів, які я використовував особисто.
Дякую за відгук! Буду рада почути ваші рекомендації щодо таких засобів очищення води. Що саме ви можете порадити?
Аватар користувача
Petro123
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 77
З нами з: Пон 19 вересня 2022 р. 09:05
Стать: чоловіча

Re: Очищувальні засоби для басейнів

Повідомлення Petro123 »

Я, в першу чергу, використовую хлор для очищення моєї води у басейні. Він ефективно вбиває бактерії та забезпечує чистоту води. Рекомендую спробувати! Я дуже задоволений продукцією від онлайн магазину "Аквадоктор". Вони мають великий вибір очищувальних засобів для басейнів https://aquadoctor.ua/ua/ , від хлору до фільтраційних систем. Особисто я використовую їх хлорні таблетки разом зі спеціальним фільтром, і моя вода завжди залишається чистою і безпечною для купання. Крім того, їхні ціни досить конкурентоспроможні, і доставка завжди швидка і надійна. Я рекомендую спробувати їх продукцію.
Зображення
Відповісти