Хочу купити ром в інтернеті

Стомились від технічних розділів? Зайдіть сюди і розважтесь!
Форум не модерується!

Модератор: Саня

Відповісти
Аватар користувача
1111111
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 331
З нами з: Сер 02 листопада 2011 р. 19:32

Хочу купити ром в інтернеті

Повідомлення 1111111 »

На наступних вихідних я запросив друзів до себе, і ми збираємося святкувати наше зустріч. Чи можете ви порекомендувати смачний ром та підказати онлайн магазин, де його можна вигідно придбати?
Аватар користувача
Mosak
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 120
З нами з: Нед 02 квітня 2023 р. 17:04
Стать: чоловіча

Re: Хочу купити ром в інтернеті

Повідомлення Mosak »

Не так давно я відкрив для себе ром, і зараз можу собі дозволити відпочивати з цим напоєм по вихідних. Тож з впевненістю можу порекомендувати тобі онлайн магазин, де його можна придбати.
Аватар користувача
1111111
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 331
З нами з: Сер 02 листопада 2011 р. 19:32

Re: Хочу купити ром в інтернеті

Повідомлення 1111111 »

Я вже смакував віскі, але ром для мене новий, але цікавий напій, який я хочу спробувати. Який саме ром ти найбільше любиш пити? Щодо магазину, буду вдячний, якщо ти залишиш посилання на нього. Дякую!
Аватар користувача
Mosak
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 120
З нами з: Нед 02 квітня 2023 р. 17:04
Стать: чоловіча

Re: Хочу купити ром в інтернеті

Повідомлення Mosak »

Одним з самих смачних являється ром Appleton Estate Signature Blend Jamaica Rom https://maudau.com.ua/category/rom/coun ... in=jamajka а купувати його варто в інтернет-магазині Maudau. Смак у рома міцний, однорідний з пряними та горіховими нотами, які змінюються відтінком меду, тонким смаком ванілі та легким присмаком лісового горіха, цедри апельсина.

Пити можна в чистому вигляді, а також готувати різні смачні коктейлі. Тим більше на нього зараз діє досить не маленька знижка.
Зображення
Відповісти