Отримати електронний підпис

Стомились від технічних розділів? Зайдіть сюди і розважтесь!
Форум не модерується!

Модератор: Саня

Відповісти
Аватар користувача
Natalka
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 84
З нами з: П'ят 17 червня 2022 р. 15:21
Стать: жіноча

Отримати електронний підпис

Повідомлення Natalka »

Мене цікавить процес отримання електронного цифрового підпису. Я чув, що це може значно полегшити взаємодію з різними органами та підприємствами. Можливо, хто-небудь може поділитися досвідом та надати поради щодо найзручніших онлайн-сервісів для його отримання?
Аватар користувача
Petro123
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 77
З нами з: Пон 19 вересня 2022 р. 09:05
Стать: чоловіча

Re: Отримати електронний підпис

Повідомлення Petro123 »

Привіт! Звісно, що електронний підпис - це дуже важливий інструмент. Щоб його отримати, потрібно звернутися до атестованого центру сертифікації ключів (ЦСК). Вони нададуть вам необхідний набір ключів та інструкції щодо використання.
Аватар користувача
Natalka
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 84
З нами з: П'ят 17 червня 2022 р. 15:21
Стать: жіноча

Re: Отримати електронний підпис

Повідомлення Natalka »

Petro123 писав: Чет 26 жовтня 2023 р. 17:01 Привіт! Звісно, що електронний підпис - це дуже важливий інструмент. Щоб його отримати, потрібно звернутися до атестованого центру сертифікації ключів (ЦСК). Вони нададуть вам необхідний набір ключів та інструкції щодо використання.
Дякую за відповідь! Дуже корисна інформація. А може, ви порадите якийсь конкретний ЦСК або компанію, яка надає ці послуги? Можливо, у вас є особистий досвід співпраці з якимось з них?
Аватар користувача
Petro123
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 77
З нами з: Пон 19 вересня 2022 р. 09:05
Стать: чоловіча

Re: Отримати електронний підпис

Повідомлення Petro123 »

Так, я можу порекомендувати один сервіс для отримання електронного підпису. Це сервіс DepositSign. Компанія вже довгий час на ринку та має бездоганну репутацію. Вони пропонують широкий спектр послуг з отримання електронного підпису, а також надають компетентну підтримку та консультації.
Раджу відвідати їх веб-сайт та ознайомитися з усією інформацією. Вони є однією з найпопулярніших та надійних компаній, які надають послуги з отримання електронних підписів. Там ви знайдете детальну інформацію щодо процедури та можливості порівняти їхні пакети послуг. Бажаю успіху у вашому процесі отримання електронного підпису!
Аватар користувача
Marinet
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 45
З нами з: Суб 10 лютого 2024 р. 19:55

Re: Отримати електронний підпис

Повідомлення Marinet »

Думаю, що багатьом ця інформація буде корисною. Дякую.
Аватар користувача
Алина Матвеева
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 122
З нами з: Сер 22 грудня 2021 р. 17:53
Стать: жіноча

Re: Отримати електронний підпис

Повідомлення Алина Матвеева »

Чи можуть ЕЦП використовувати фізичні особи також?
Аватар користувача
Sirena
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 48
З нами з: П'ят 23 лютого 2024 р. 22:22
Стать: жіноча

Re: Отримати електронний підпис

Повідомлення Sirena »

Так, КЕП можуть замовити як фізичні, так і юридичні особи. Я КЕП для ФОП безкоштовно замовляла в сервісі «Вчасно.КЕП», щоб зрозуміти, як та де вони можуть бути застосовані. Кваліфікований електронний підпис потрібен для підписання юридичних документів у сервісах ЕДО, подання електронної звітності в державні органи контролю, авторизації в сервісах надання державних електронних послуг, отримання довідок та подання заяв в електронному вигляді. Електронні ключі можна отримати в особистому кабінеті після реєстрації.
Відповісти