Ремонт

Стомились від технічних розділів? Зайдіть сюди і розважтесь!
Форум не модерується!

Модератор: Саня

Відповісти
Кира
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 47
З нами з: Нед 06 грудня 2020 р. 14:19

Ремонт

Повідомлення Кира »

Як здійснити ремонт квартири з переплануванням? Де знайти кращі практики та поради в цьому плані?
Кира
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 47
З нами з: Нед 06 грудня 2020 р. 14:19

Re: Ремонт

Повідомлення Кира »

Як власник квартири з переплануванням, я вже успішно втілив ремонт, отримавши найкращі практики та поради на https://rivnepost.rv.ua/news/remont-kvartiri-z-pereplanuvannyam-vazhlivi-aspekti. Цей сайт став важливим джерелом інформації для мене, допомігши правильно здійснити ремонт квартири з переплануванням.
Аватар користувача
Vargyla
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 28
З нами з: Чет 23 березня 2023 р. 15:13
Стать: жіноча

Re: Ремонт

Повідомлення Vargyla »

До речі може комусь буде цікаво то в Києві є хороші майстри А точніше компанія Прем'єр декор https://premier-decor.kiev.ua/ які займаються нанесенням декоративних венеціанських штукатурок як всередині приміщень так і на фасадній його частини і дуже сподобалося саме ціна та якість і швидкість виконання робіт і взагалі багато в інтернеті хороших відгуків про цю компанію і саме тому ми вирішили в них замовити послуги по нанесенню і також залишилися дуже задоволені
Аватар користувача
Мария Прокопенко
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 145
З нами з: Нед 25 жовтня 2020 р. 16:01
Стать: жіноча

Re: Ремонт

Повідомлення Мария Прокопенко »

Ремонтні роботи потрібно максимально якісно планувати
Аватар користувача
Sirena
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 27
З нами з: П'ят 23 лютого 2024 р. 22:22
Стать: жіноча

Re: Ремонт

Повідомлення Sirena »

Колеги, мене цікавить підвісна стеля. Хто з вас робив таку?
Аватар користувача
Тарас Возний
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 114
З нами з: Пон 26 жовтня 2020 р. 00:49
Стать: чоловіча

Re: Ремонт

Повідомлення Тарас Возний »

Sirena писав: Пон 04 березня 2024 р. 11:29 Колеги, мене цікавить підвісна стеля. Хто з вас робив таку?
Все комплектующие к подвесному потолку вы можете без проблем заказать через профильный интернет-магазин Стели маркет . Знаю я его не по наслышке, мы там покупали плиты для подвесного потолка и профиль, когда ремонт в офисе делали. Очень всё оперативно получилось и по цене приемлемо.
Відповісти