Гінеколог

Оголошення рекламного характеру

Модератор: Саня

Відповісти
ForestGumP34
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 66
З нами з: Вів 19 березня 2024 р. 17:53
Стать: чоловіча

Гінеколог

Повідомлення ForestGumP34 »

гінеколог в Білій Церкві - це медичний фахівець, який надає різноманітні послуги для жінок у сфері репродуктивного здоров'я. Він проводить регулярні огляди, діагностичні тести та скринінгові процедури, такі як Пап-тест і УЗД органів малого тазу, для виявлення різних захворювань, включаючи рак шийки матки, запальні процеси, гормональні порушення та інші. Гінеколог також надає консультації з питань контрацепції, вагітності, менструації, менопаузи та інших аспектів жіночого здоров'я. Його послуги спрямовані на підтримку та збереження здоров'я жінок у різних вікових групах.
platonsharov
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: Вів 20 лютого 2024 р. 22:53
Стать: чоловіча

Re: Гінеколог

Повідомлення platonsharov »

Звісно, для жінки важливо дбати про здоров'я, як чоловік я добре це розумію і завжди знаходжу час, щоб відвезти кохану до клініки. На жаль нещодавно їй довелося перенести гінекологічну операцію, але все пройшло добре, без ускладнень. То якщо хтось шукає гінеколога-хірурга в Києві раджу звертатися у Медіком https://medikom.ua/stacionar-kiev-obolo ... giya-kiev/ ми зверталися до Піскун Ольги Валеріївни, обирали за відгуками й не помилилися.
Відповісти