Парфюмерия

Оголошення про купівлю/продаж/обмін/оренду інших товарів та послуг.

Модератор: Саня

Відповісти
Ivanna32
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 117
З нами з: Сер 08 лютого 2023 р. 10:46
Стать: жіноча
Контактна інформація:

Парфюмерия

Повідомлення Ivanna32 »

Пожалуйста, помогите советом, кто покупал парфюмерию в украинских магазинах онлайн. Скажите, каким именно магазином пользовались, и не подделка ли по итогу оказалась? Хочу купить духи, которые уж не продают в обычных магазинах, а я их очень люблю.
Ulia21
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 54
З нами з: Сер 05 жовтня 2022 р. 09:05
Стать: жіноча

Re: Парфюмерия

Повідомлення Ulia21 »

Один из моих любимых интернет-магазинов парфюмерии - это Ароматека https://aromateka.com.ua/ru/parfumeriia/ Они предлагают широкий выбор парфюмерии и косметики, и я никогда не была разочарована качеством продуктов. Поэтому купить парфюмерию рекомендую именно у них.
Danya_Shevchenko
Новачок
Новачок
Повідомлень: 16
З нами з: Нед 20 серпня 2023 р. 15:13
Стать: чоловіча

Re: Парфюмерия

Повідомлення Danya_Shevchenko »

Ivanna32 писав: Суб 25 березня 2023 р. 13:01 Пожалуйста, помогите советом, кто покупал парфюмерию в украинских магазинах онлайн. Скажите, каким именно магазином пользовались, и не подделка ли по итогу оказалась? Хочу купить духи, которые уж не продают в обычных магазинах, а я их очень люблю.
Актуальный вопрос.
Почитаю вместе с вами рекомендации.
Danya_Shevchenko
Новачок
Новачок
Повідомлень: 16
З нами з: Нед 20 серпня 2023 р. 15:13
Стать: чоловіча

Re: Парфюмерия

Повідомлення Danya_Shevchenko »

Ulia21 писав: Суб 25 березня 2023 р. 20:08 Один из моих любимых интернет-магазинов парфюмерии - это Ароматека Они предлагают широкий выбор парфюмерии и косметики, и я никогда не была разочарована качеством продуктов. Поэтому купить парфюмерию рекомендую именно у них.
Спасибо, посмотрю.
Аватар користувача
Soffii
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 36
З нами з: Пон 14 серпня 2023 р. 18:06
Стать: жіноча

Re: Парфюмерия

Повідомлення Soffii »

Ivanna32 писав: Суб 25 березня 2023 р. 13:01 Пожалуйста, помогите советом, кто покупал парфюмерию в украинских магазинах онлайн. Скажите, каким именно магазином пользовались, и не подделка ли по итогу оказалась? Хочу купить духи, которые уж не продают в обычных магазинах, а я их очень люблю.
Подивіться парфуми на цьому https://umall.ua/catalog/zhenskaya-parfyumeriya/ маркетплейсі.
Там дуже великий вибір.
Є як новинки, так і старі, улюблені аромати.

Якщо самостійно не зможете знайти те, що вам потрібно, консультант допоможе.
ira19840
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 99
З нами з: Сер 20 липня 2022 р. 16:31
Стать: жіноча

Re: Парфюмерия

Повідомлення ira19840 »

Щоб не попасти на підробку, варто купувати парфуми в перевірених магазинах. Я взагалі завжди ретельно читаю інформацію про компанію та відгуки клієнтів, перш ніж замовляти. Нещодавно купувала чоловіку в інтернет магазині парфум 40° of feelings 100 мл, дуже класна якість, стійкий, не схожий на інші аромати. Раджу цей магазин і вам, там великий асортимент і все виготовлено високоякісної сировини.
Аватар користувача
Джорик
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: П'ят 06 жовтня 2023 р. 13:11
Стать: чоловіча

Re: Парфюмерия

Повідомлення Джорик »

Мне нравится антонио бендерос. И кстати в дютиках он намного выгоднее продается
Ivanna32
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 117
З нами з: Сер 08 лютого 2023 р. 10:46
Стать: жіноча
Контактна інформація:

Re: Парфюмерия

Повідомлення Ivanna32 »

Я выбрала духи https://victoriasecret.com.ua/cosmetics/perfume/ из линейки, которая включала нотки цветов и ванили. Когда я получила свою посылку, я была в восторге от упаковки - каждая бутылочка была аккуратно упакована, и открывая их, меня встретил невероятный аромат, который точно соответствовал описанию на сайте.
Аватар користувача
Тарас Возний
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 116
З нами з: Пон 26 жовтня 2020 р. 00:49
Стать: чоловіча

Re: Парфюмерия

Повідомлення Тарас Возний »

Багато підробок зараз продають. Важко якісні парфуми обрати....
Аватар користувача
Мария Прокопенко
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 149
З нами з: Нед 25 жовтня 2020 р. 16:01
Стать: жіноча

Re: Парфюмерия

Повідомлення Мария Прокопенко »

Тарас Возний писав: Пон 22 січня 2024 р. 12:00 Багато підробок зараз продають. Важко якісні парфуми обрати....
Ну як сказати....Просто потрібно знати, через які ресурси парфуми купувати. Є ряд таких, яким точно можна довіряти. До прикладу я в себе у Львові купую нішеву парфумерію лише через KI Fragrance . Дуже мені імпонує цей магазин усім! А ще він справжні парфумерні майстер-класи організовує час від часу https://ki-fragrance.com.ua/p/parfumerni-zustrichi-u-lvovi і я вже мала нагоду на таких побувати. Там є чудова можливість спробувати справжню парфумерну сировину, взнати парфумерну історію тих чи інших ароматів, розширити свій світогляд і взнати багато чого нового для себе
Polivia
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: Нед 21 січня 2024 р. 16:10
Стать: жіноча

Re: Парфюмерия

Повідомлення Polivia »

И я сейчас ищу, где купить качественные духи, спасибо за информацию.
Biata
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: Пон 22 січня 2024 р. 21:55
Стать: жіноча

Re: Парфюмерия

Повідомлення Biata »

Парфуми — ідеальний варіант, щоб підкреслити індивідуальність, надати образу завершального штриху. До ретельно відношусь до їх вибору. Замовляю парфюми на сайті https://angel-beauty.com.ua/ua/kosmetik ... erija.html Там великий вибір, бездоганні аромати.
Відповісти