Чи треба взагалі той активний спосіб життя?

Оголошення про купівлю/продаж/обмін/оренду інших товарів та послуг.

Модератор: Саня

Відповісти
m_shegeda
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 115
З нами з: П'ят 26 листопада 2021 р. 12:59
Стать: жіноча

Чи треба взагалі той активний спосіб життя?

Повідомлення m_shegeda »

привіт, у мене сидяча робота, тому я постійно думаю, як додати трохи активності без шкоди для роботи
вже думала, що може ну його, забити на ту активність
але прочитала цікаву статтю https://medium.com/@radiology.center/%D ... 03bc8a858b
виявляється, що прогулянки корисні не лише для фізичної форми, але й для психічного здоров'я, корина та цікава стаття
Аватар користувача
irinabelaya
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 61
З нами з: Вів 22 грудня 2020 р. 12:33
Стать: жіноча

Re: Чи треба взагалі той активний спосіб життя?

Повідомлення irinabelaya »

Активний спосіб життя має свої вагомі переваги для здоров'я та загального самопочуття. Рух – це не лише фізичне навантаження для тіла, але і психічне відпочинок. Він допомагає знизити стрес, покращити настрій та підтримує оптимальне функціонування серцево-судинної та імунної систем. Активність сприяє підтримці здорової ваги, зміцненню м'язів і сприяє кращому сну. Також вона може бути засобом соціальної взаємодії, оскільки спільна активність з друзями чи родиною сприяє сплоченості та веселощам. Однак важливо слухати своє тіло і знаходити баланс між активністю та відпочинком. Для кожного цей баланс буде індивідуальним, і важливо вибирати той стиль життя, який вам комфортний і приносить радість.
Відповісти