Хочу купить корм для котов и собак Роял Канин

Стомились від технічних розділів? Зайдіть сюди і розважтесь!
Форум не модерується!

Модератор: Саня

Відповісти
polina.laxtanova
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 140
З нами з: Чет 01 жовтня 2020 р. 15:27
Стать: жіноча

Хочу купить корм для котов и собак Роял Канин

Повідомлення polina.laxtanova »

Не подскажите, в Одессе можно где-то купить корм для котов и собак Роял Канин? Где не смотрела - так и не нашла то, что мне нужно, хотя и город знаю относительно плохо.
Sergey1818
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 137
З нами з: Чет 01 жовтня 2020 р. 17:14
Стать: чоловіча

Re: Хочу купить корм для котов и собак Роял Канин

Повідомлення Sergey1818 »

Я в свое время как и вы интересовался, где можно корм для кошек и собак Роял Канин в Одессе купить, пока не узнал о зоомагазине Zoo Room. Они работают с 2017 года и имеют отличную репутацию. Выбор товара тут огромный, он качественный и по доступным ценам. Так же здесь удобная оплата и быстрая доставка, не только по городу, но и Украине.
Аватар користувача
Sauron
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 186
З нами з: Сер 21 жовтня 2020 р. 04:19
Стать: жіноча

Re: Хочу купить корм для котов и собак Роял Канин

Повідомлення Sauron »

Сбалансированное питание наших домашних животных — это залог их здоровья и активности. Важно уделять внимание не только качеству корма, но и разнообразию добавок и игрушек. ЗооМагазин Mops https://mops.ua/ предоставляет уникальную возможность купить зоотовары недорого, не жертвуя при этом качеством. Здесь я нашел все необходимое для своего питомца: от специальных диетических кормов до интересных игрушек, способствующих физической активности. Присмотритесь и вы.
Аватар користувача
Алина Матвеева
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 122
З нами з: Сер 22 грудня 2021 р. 17:53
Стать: жіноча

Re: Хочу купить корм для котов и собак Роял Канин

Повідомлення Алина Матвеева »

Мені також цей корм подобається. Моя кицька його з задоволенням їсть.
Аватар користувача
Мария Прокопенко
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 149
З нами з: Нед 25 жовтня 2020 р. 16:01
Стать: жіноча

Re: Хочу купить корм для котов и собак Роял Канин

Повідомлення Мария Прокопенко »

А у мене собачці цей корм не підійшов...
Valhalla
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 140
З нами з: Суб 21 січня 2023 р. 14:16
Стать: жіноча

Re: Хочу купить корм для котов и собак Роял Канин

Повідомлення Valhalla »

Можливо вам допоможе цей сайт https://101dalmatin.ua/ Нещодавно я придбав сухий корм для котів на 101dalmatin.ua і отримав фантастичні враження. Інтернет-магазин пропонує широкий вибір високоякісних котячих кормів, що робить його єдиним магазином для всіх ваших потреб у котячому харчуванні. Зручний веб-сайт полегшив навігацію, і я був вражений детальними описами продукту та відгуками клієнтів, які допомогли мені прийняти зважене рішення. У магазині представлений широкий асортимент брендів, що гарантує, що ви зможете знайти ідеальний сухий корм для котів для свого пухнастого друга, незалежно від його вподобань чи дієтичних вимог.
Відповісти