За що викинули з форуму деяких його жителів?

Новини луцького форуму. Пропозиції, зауваження, питання та відповіді.

Модератор: Black

Аватар користувача
{_SS806_}
Новачок
Новачок
Повідомлень: 18
З нами з: П'ят 17 березня 2006 р. 20:29

За що викинули з форуму деяких його жителів?

Повідомлення {_SS806_} »

Бачу десь пропали наші форумчани: XXX і Lc
І попропадали їхні повідомлення в деяких темах, таких як "Романтичні місця м.Луцька" та ін.
Чому повідомлення були видалені і їх не змогли прочитати користувачі?
А я хотів на них відповісти, тілько-от нема вже на шо відповідати (а може і не тільки я). :(
There is nothing you can say to make me change my mind.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Відповідь на питання, де вони пропали є тут. Їхні повідомлення були видалені адміністратором форуму як такі, що порушують правила форуму. xXx був неодноразово попереджений через флуд на форумі, а Lc забанений відразу. З їхнього айпі 193.109.80.101 мене намагались зареєструвати на декількох гей-форумах, які вони знайшли в гуглі за допомогою ключових слів "гей форумы".
Аватар користувача
mix_forever
Почесний учасник
Почесний учасник
Повідомлень: 520
З нами з: Сер 01 лютого 2006 р. 15:40
Контактна інформація:

Повідомлення mix_forever »

black, серйозно??? Ото хохма!!! Ну і попали пацани... :shock:
Я не злий - я програміст :)
Створюйте легенди про себе - боги починали з цього...
Alexandoros
Спамер
Спамер
Повідомлень: 462
З нами з: П'ят 03 лютого 2006 р. 16:11

Повідомлення Alexandoros »

black, а ти ще сам не зареєструвався ??? :lol: :lol: :lol:
black закохав
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Вже один учасник цього форуму колись мене зареєстрував, але після того, як я його теж зареєстрував на тому форумі і зробив декілька постів від його імені, він швидко мене звідти видалив.
Аватар користувача
{_SS806_}
Новачок
Новачок
Повідомлень: 18
З нами з: П'ят 17 березня 2006 р. 20:29

Повідомлення {_SS806_} »

black писав: Відповідь на питання, де вони пропали є тут. Їхні повідомлення були видалені адміністратором форуму як такі, що порушують правила форуму. xXx був неодноразово попереджений через флуд на форумі, а Lc забанений відразу. З їхнього айпі 193.109.80.101 мене намагались зареєструвати на декількох гей-форумах, які вони знайшли в гуглі за допомогою ключових слів "гей форумы".


Чесно кажучи я не розумію.
Ти шо - образився?
Якшо так, то я не розумію на шо.
А може хтось із них був найактивнішим учасником форуму?
Як ти думаєш: форум від цього виграв чи програв?
There is nothing you can say to make me change my mind.
searcher
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 203
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:58

Повідомлення searcher »

black,
не міг не запостити на цю тему :lol: , ти ще там є (гей-форум) :P тільки нік не використовується , а хХх почав тебе реєструвати після того як ти поставив йому бан, між іншим ти мене теж тут банив за те що я вирішив видалити всі свої повідомлення на знак протесту проти твоїх видалень, так що історія повторюється... не гарно получається :oops:
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Це не я є, а той нік, який ти зареєстрував (так само як я і твій), але ніякої інфи про мене там нема, так само, як і про тебе. xXx попереджався неодноразово мною нарахунок флуду в анекдотах і десятком його повідомлень "Давай створюй розділ про секс" в різних гілках форуму. Кінець кінців він мене дістав разом з Lc своїми постами-наєздами з погрозами.
Аватар користувача
{_SS806_}
Новачок
Новачок
Повідомлень: 18
З нами з: П'ят 17 березня 2006 р. 20:29

Повідомлення {_SS806_} »

Може не в тему, але чого на форумі годинник неправильно йде. SET NEW TIME.
There is nothing you can say to make me change my mind.
searcher
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 203
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:58

Повідомлення searcher »

black

блін, шо ж за жизнь така, кругом всі проти тебе змову готують, всі такі погані, погрожують, на гей форумах реєструють, а ти не подумав чому так відбувається? чому мені ніхто не погрожує і не робить якихсь приколів? може все залежить від твого ставлення до оточуючих і до сприйняття того як вони висловлюють свою думку і в який спосіб це роблять, а ти намагаєшся попри все довести свою тупу правоту. може ти в дечому і маєш рацію, може і взагалі її немаєш, навіщо нам тільки твоя думка? може хочеться прочитати що думають інші? може закінчиш тупу затєю з видаленням повідомлень :evil: (я не маю на увазі повідомлень типу :cмайл: )
Аватар користувача
Basil
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 386
З нами з: Сер 28 вересня 2005 р. 14:51
Стать: чоловіча

Повідомлення Basil »

Підтримую повністю Блейка.
Хлопці. якщо вам після обкурки немає де погнати, то й тут вам на місце.
Форум є інтелектуальною власністю Блейка, він його модератор.
А модераратор завжди правий.
Тому, якщо комусь тут щось не подобається, ніхто за ногу не прив"язував.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

А ти не думав, чому я декого баню на форумі, а з деякими учасниками не виникає жодних конфліктів? Я просив хХх не писати анекдотів взагалі, він почав мене задовбувати, давай я тобі буду в аську скидати, а ти будеш аксептувати. Мені що немає чим зайнятись більше... Конкретно учасників форуму ми тут не обговорюєм, вже намагались обговорювати мене, Alexandorosa та ін. Повідомлення такого плану будуть видалятись без обговорень. А на рахунок неодноразових безпідставних звинувачень хХх на рахунок того, що я підредаговую його повідомлення, то я хочу сказати, що нічиїх повідомлень я не підредаговую, якщо і підредаговую, то у випадку, коли повідомлення містить нецензурні вирази і знаходиться не в темах, які не модеруються.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Загалом за весь період існування форуму було видалено близько 900 повідомлень. Повідомлення мають право видаляти не лише адміністратор, але й модератори (наразі їх 4), що входить в їхні обов'язки.

На рахунок часу на форумі. На минулому тижні здається все було ОК. Сам сервер, де хоститься форум належить не мені і тому я не можу змінювати час. Так що соррі.
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

Х**і п***іти... Є правила форуму... Гаврики залупилися... От і їх на х** послали... Все законно.. Які претензії? :x
Зображення
Аватар користувача
Несамовитий
V.I.P.
V.I.P.
Повідомлень: 431
З нами з: Сер 11 травня 2005 р. 15:16
Звідки: Україна, м.Луцьк

Повідомлення Несамовитий »

корочше, не мучайтесь
black занадто багато гонить і користується тим що він власник форуму - це незаперечний факт. І хлопці погнали - теж правда. Думаю не варто було їх банити, а раз забанив - то можна вже й запустити на випробувальний термін, якщо захочуть
Cвобода слова вовсе не гарантирует объективности и достоверности информации
и сама по себе не прибавляет журналистам ни ума, ни вкуса, ни таланта.
Відповісти