Що нам дала ця влада?

Соціальна, економічна, податкова, облікова, фінансова, бюджетна політика України. Тут місце усім політичним баталіям.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Чомусь всі росіяни думають, що Україну фінансують з Заходу. Чомусь так боїтесь тої Гамерики. Я на собі її жодного впливу не відчуваю і ні цента від них не отримав. Захід України хоче інтеграції в Європу, а Схід приєднання до Росії. Якщо чесно, то мені здається, що "старший брат" занадто намагається впливати на Україну зі своєю безглуздою ідеєю обєднання трьох країн і ідеєю створення супердержави. Навіщо? А щодо Білорусі, то їм нічого не світить, доки президент батька Лукашенка. Його вже не пускають в багато країн світу за "демократичні" вибори та закони.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

В Росіян ще досі комплекс Совецького Союзу лишився.

Вони ніяк не можуть ще усвідомити що Україна це незалежна країна.
І що коли сунуть носа в твої справи то нікому не приємно.

А хто фінансував революцію мені пофігу. Бо просто назріло то все само собою. Далі так не могло бути.

Хоча чесно кажучи те що робиться зараз абсолютно не те чого чекали ті хто був на Майдані.
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

Бля, МОСКАЛІ ВИ ВЖЕ ДІСТАЛИ. Шо за блятська ностальгія за СООЮЗом. Шо за дурні висказування про вплив Америки на Україну. На основі чого такі умозаключєнія? За собой дивіться. Вам би краще в своїх проблемах розібратися, а не в наші лізти. Тоже мені супер держава.
Аватар користувача
PashaZT
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 297
З нами з: Вів 05 квітня 2005 р. 11:18
Звідки: Житомир

Повідомлення PashaZT »

Я проти цього союзу України, Росії та Білорусії. А Росія колись дограється. В неї Китай підбоком, а там 1 млдр. з невеличким хвостиком жителів. Хапнунь по Урал і пипець Росії.
Аватар користувача
Bad Tank
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 69
З нами з: П'ят 17 червня 2005 р. 10:44

Повідомлення Bad Tank »

sashka писав: Бля, МОСКАЛІ ВИ ВЖЕ ДІСТАЛИ. Шо за блятська ностальгія за СООЮЗом. Шо за дурні висказування про вплив Америки на Україну. На основі чого такі умозаключєнія? За собой дивіться. Вам би краще в своїх проблемах розібратися, а не в наші лізти. Тоже мені супер держава.

Агресор, не гони, мне до фени ваша незалежна, и если будешь читать непредвзято, то заметишь, что по союзу я не ностальгирую, а просто высказываю свою точку зрения на тот счет, кто финансировал вашу революцию апельсинов... небось, компания Coca-Cola решила продвинуть напиток Fanta.
И, кстати, я такой же москаль, як и ты, бо у меня мать украинка, так что не кичись про москалей.
Анархия - Мать Порядка
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Та яка нафіг разніца хто фінансував? Значить це облом російської зовнішньої політики. опять облом СТРАТЕГАМ В КРЕМЛІ. Профукали. Їм ніхто не заважав грамотно розвернути свою компанію. ГРАМОТНО а не так бездарно і примітивно як то намагалися робити проЯнуковичі. Схоже в Росії немає професійних політиків. На США мені глубоко начхати так само як і на Росію.
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

Представників Російської Федерації попросив би не висловлюватись на тему фінансування помаранчевої революції. Якщо не компетентні в таких питаннях, то не потрібно робити умозаключєній. Дурна манера у Вас (Представників Російської Федерації) лізти зі своїм уставом в чужий монастир. І вчити як жити.

P.S. Ще небачив жодної країни яка б погано жила під протекторатом США.
Аватар користувача
Bad Tank
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 69
З нами з: П'ят 17 червня 2005 р. 10:44

Повідомлення Bad Tank »

sashka писав: Ще небачив жодної країни яка б погано жила під протекторатом США.

Правильно, ты же в Афганистан наверняка не ездиешь )) Равно как и я ))
А вообще опять таки читай внимательно - с каким уставом? Для особо продвинутых и патриотичных товарищей я повторяю - МНЕ ВСЕ РАВНО, Я ПРОСТО ВЫСКАЗЫВАЮ СВОЕ МНЕНИЕ!!! Или кто-то против того, что объявлена свобода слова, мысли и печати?
Анархия - Мать Порядка
Аватар користувача
Grudik
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 54
З нами з: Сер 15 червня 2005 р. 17:03

Повідомлення Grudik »

Хлопчаки та дівчатка... я тут почитав ваші пости і в мене виникає одне питання... мі тут споримо про шо? Хто фінансист всього? А чого всі думають, шо Америка чи Росія? можна подумати в Україні мало грошей, про які ніхто не знає і не відає....
Давайте краще поговорим про те, як і називається пост - "Що нам дала ця влада"...
Забудьте про фінансування!!! А то це здається просто флуд!
Аватар користувача
Dr_Phoenix
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 151
З нами з: П'ят 15 липня 2005 р. 16:40
Звідки: Луцьк

Повідомлення Dr_Phoenix »

:lol: :lol: :lol: (no comments)
Аватар користувача
Bad Tank
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 69
З нами з: П'ят 17 червня 2005 р. 10:44

Повідомлення Bad Tank »

Ну просто развилась тема откуда баксы, вот я и поделился мнением... хотя ты прав, могли и ваши финансировать... могли и наши антиглобалисты или еще какие черти, которым деньги девать некуда...
Анархия - Мать Порядка
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Робити висновки ще рано.

Подивися, він вже півроку при владі. Це є дуууже малий термін, але ми вже маємо більш-менш стабільну нац. валюту, яка навіть має тенденцію до дефляції.
Ющ придавив олігархів і вибив з них бабло, за яке збільшив пенсії до 320 грн. і видав зарплату всім без винятку бюджетникам.
Зараз він активно просуває у ВР пакет документів, який дозволить нам вступити до Світової організації торгівлі.

москалі залупились з ціною на газ, хай йдуть на ..., Ющ їм дав зрозуміти шоб ішли на ... зі своїм газом, і поїхав в Туркменістан

Я не хочу щоб москалі руки крутили але від них відцепитися дуже важко

москалі нам привикли диктувати свої умови - а Ющ їх постійно делікатно посилає на ...

назад дороги нема. Жменька комуністів за рупорами просто жалюгідно і смішно виглядає. Їхній електорат вже суттєво повимирав і невідомо навіть чи вони в 2006-му подолають 4% бар'єр
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Могли б діяти значно ефективніше. Наповнюють бюджет не з тих карманів, законами позахищали свій бізнес. Навіщо нам така автомобільна галузь, яка робить галімі застарілі автомобілі або іномарки, ціна яких або така сама або вища від вироблених за кордоном. Я за відміну мита на ввіз автомобілів, за відміну податку на мобільний звязок в пенсійний фонд, за зміну ПДВ (у Польщі ПДВ 3% на мясо, 7% на фрукти та овочі, на все інше 22%), необхідно створити умови для малого і середнього бізнесу, а не так як робили, курс доллара в світі впав, а його штучно тримали, щоб повертати ПДВ з металу, який продавався за кордон, купували підприємства за копійки а потім продавали в 10 разів дорожче. Чи реально заробити мільярди за 10 років в Україні? Звісно, що ні. Розслідувати і за грати. То вовтузяться з ними, справи відкривають-закривають, нікого ще серйозного не посадили і думаю не посадять, бо всі вони повязані.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Та за автомобілі то окрема мова --- згідний з тобою на всі сто. Мито на ввіз підняли а ціни на Ланоси зросли. Шо шо а з авторинком поступили фігово. Тепер проблема внатурі купити шось людьське. А на рахунок ефективності -- подумайте що би було якби Янек був.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

В нас люди ходять на вибори тільки тому, що бояться, щоб гірше не стало. :roll:
Відповісти