Культурне життя Луцька

Обговорюємо музику, літературу, кіно, малярство... у місті Луцьку і не тільки.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Культурне життя Луцька

Повідомлення Black »

Давайте в цій темі форуму будемо обговорювати мистецькі події та заходи, які відбуваються в Луцьку, анонсувати їх, ділитися враженнями.
searcher
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 203
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:58

Повідомлення searcher »

ок, тільки в нашому провінційному місті нічого не відбувається, ніхто не приїзджає і не дає ніяких виступів. у цьому плані в нас застой. мені здається що якби хтось навіть зохотів приїхати то ціни на квитки були б неадекватними до наших заробітків. якщо на звичайну дискотеку вхід кошує 25 грн то неважко уявити скільки буде коштувати квиток коли приїде хтось більш менш відомий. тому я вважаю що ми не скоро побачимо і почуємо когось цікавого на волинських сценах.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

На день молоді проходив в центрі, мельком бачив сцену, прикрашену кольорами оператора Джинс, на сцені співали якісь 2 льока москальські пісні (вірніше переспівували) - такі, які крутять по Нашому радіо. Джинс рекламує всілякі діджей паради по Україні, а до нас попсу привезли.
americansky
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 138
З нами з: Нед 08 травня 2005 р. 23:22

Повідомлення americansky »

Dorechi pro Nashe Radio - sluhayu zavzhdi cherez inet Nashe Moskva, tam tilki rosiyska alternativa i rock, popsoyu navit i ne pahne. Naskilki ya pamyatayu, v Ukarini Nashe bilshe nalashtovane na domohazyayok, music - vidstiy povniy.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Про 2 льоліків шо переспівують москальскі пісні. Хто то такі? Бо останніми вихідними вони знов толпу зібрали. Жалко що до Луцька ніхто не приїзджає. От і приходиться тих льоліків слухати. Ацтой повний. Де Тартак де ВВ де Океан ЕЛьзи де Мандри?
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Туго щось останніми роками з концертами в місті. Памятаю Скрябін приїздив в клуб Метро, квитки біли по 100 грн і більше і то всі розібрали. До речі недавно були Плач Єремії і Руслана. Прада їхнього виступу я не бачив. Чув що мали обідати в Майдані.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Та йо-ма-йо обідно за Луцьк. Гарне затишне місто. Навіть якщо провінційне. Шо тут не люди живуть? Ми теж вміємо і хочемо відпочивати. Треба щось міняти.
Аватар користувача
PashaZT
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 297
З нами з: Вів 05 квітня 2005 р. 11:18
Звідки: Житомир

Повідомлення PashaZT »

Спостерігаючи ТВ рекламу, зазвичай зірки відвідують такі міста як: Київ, Донецьк, Дніпропетровськ, Одеса, Запоріжжя. Де люди мають більш великі доходи.
LE

Повідомлення LE »

вже майже 3 роки, як переїхаал з Луцька, але постійно цікавлюсь, тим, що там відбувається... прикро, що іноді і цікавитись нема чим. до болю прикро. таке враження, що мистецтва, як такого зовсім не існує. чому? звідки така байдужість? а талановитих людей, я знаю вистачає...
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

В Луцьку нема кому тим займатись та й не перспективно. Всі талановиті люди їдуть до столиці або за кордон. Навіть з великих міст.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Нічо, вірю що то не надовго. Має щось змінитися.
Аватар користувача
nity
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 316
З нами з: Вів 26 липня 2005 р. 17:06

Повідомлення nity »

21-го серпня в неділю (соррі що не попередила) відбувся класний джазовий концерт New cooperation організований двома людьми: з Луцька і Замості (Польща).
Виконівці були з: Британії, Польщі та Луцка (Шишкін, Г.Гусінцев і Ко).
Досить непоганий концерт, отримала масу позитивних емоцій. ...хоча взнала про концерт за 1 годину до початку, а квиток купила за 15 хв :D
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

А я взнав про нього 23-го. Їхав в маршрутці і побачив афішу. :cry:
Аватар користувача
nity
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 316
З нами з: Вів 26 липня 2005 р. 17:06

Повідомлення nity »

Так треба було піти :wink: Я завжди як бачу якусь афішу про концерт, то зразу стараюсь побувати...
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Ну так він відбувся 21-го, а афішу я побачив 23-го. А так би пішов... :(
Відповісти