А ви хочете нормальних довгострокових відношень з дівчиною?

Романтика, флірт, кохання, секс... Все про відносини між чоловіком і жінкою.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Несамовитий
V.I.P.
V.I.P.
Повідомлень: 431
З нами з: Сер 11 травня 2005 р. 15:16
Звідки: Україна, м.Луцьк

Повідомлення Несамовитий »

ви не уважно перше повідомлення Mnemonick-а читали, він в основному від себе і своїх грошей тащиця, які нафіг довгострокові відносини. :D
Cвобода слова вовсе не гарантирует объективности и достоверности информации
и сама по себе не прибавляет журналистам ни ума, ни вкуса, ни таланта.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Принаймі, на розуміння...
Аватар користувача
Mnemonick
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: Пон 04 липня 2005 р. 13:51
Звідки: Луцьк

Повідомлення Mnemonick »

Несамовитий, роззуй очі і подивись, де я там таке писав!
Їх зараз цікавить, "Як би вцепити класного хлопця, бажано з купою грошей, піти повесіти в барі або в клубі......
Хіба я написав щось про себе?

Спочатку навчись вникати в те що читаєш, а потім критикуй! :o
Бери від життя все, поки маєш таку можливість!
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

І хочу, і маю такі відносини :roll:
Зображення
Аватар користувача
erica
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 331
З нами з: Чет 23 березня 2006 р. 16:35
Звідки: Луцьк

Повідомлення erica »

Mnemonick, спробуй знайомитись з дівчатами старшими 16-18 років. Загалом з віком в людей (і в дівчат теж) з"являються інтереси і захоплення більш серйозні ніж бар і шмотки. :)
Взагалі-то я ангел... але крила в хімчистці, а німб на підзарядці :wink:
Аватар користувача
erica
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 331
З нами з: Чет 23 березня 2006 р. 16:35
Звідки: Луцьк

Повідомлення erica »

І не розчаровуйся в усіх дівчатах! Не треба узагальнювати! всі різні - і хлопці, і дівчата. Якщо ти зустрічався "не з тими", то ще не означає що всі такі.
Взагалі-то я ангел... але крила в хімчистці, а німб на підзарядці :wink:
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Так, з часом люди змінюються. Але дурне з голови виходить далеко не у всіх. Багато що від людини залежить.
Аватар користувача
erica
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 331
З нами з: Чет 23 березня 2006 р. 16:35
Звідки: Луцьк

Повідомлення erica »

Саня писав: Так, з часом люди змінюються. Але дурне з голови виходить далеко не у всіх. Багато що від людини залежить.

Ну так треба дивитись з ким ти знайомишся. Мають бути якісь критерії крім зовнвшності, н-д, спільні інтереси, ...
Взагалі-то я ангел... але крила в хімчистці, а німб на підзарядці :wink:
Alexandoros
Спамер
Спамер
Повідомлень: 462
З нами з: П'ят 03 лютого 2006 р. 16:11

Повідомлення Alexandoros »

Довгостроковість це поняття умовне, оскільки з вічністю її не порівняти. Взагалі-то з вічністю не можна порівнювати навіть іншу вічність, оскільки густини в них різні. Розачарування в дівчітах теж досить сумнівний термін. Невідомо в кому ти розачарувався в людині чи в дівчині. Інтереси воно канешно заєбісь, коли співпадають але, теж не показник 60 річних стосунків.

Я так думаю, що найпевнішою формою співввідносин став би біологічний дуалізм, чи швидше взаємонепомітний паразитизм. Ти відкусиш в мене, а я в тебе. На жаль люди не можуть поставити розум над своїми інстинктами, і тому спільне життя виглядає серією мікроконфліктів в боротьбі за місце під сонцем. Хоч якщо придивитись уважніше, то видно, що сонце освітлює всю поверхню однаково.

Ідеальна пара - два поглинателя мікроконфліктів.
black закохав
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

Конфлікти гасити категорично неможна їх треба доводити до логічного кінця (крики матюки ,троха ляпасів),оскільки не вирішені конфлікти мають здатність накопичуватись тяжким душевним грузом який людина несе з собою.Якщо конфлікт дійшов до скандалу і матюків то людина викидає всю негативну енергію під час сварки і потім їй стає значно легше.От люди дивуються прожила жінка з чоловіком тихо мирно 15 років потім в один день замачила ,а потім розчленила і викинула в річку,а все із-за того що гнів накопичувався весь час і немав виходу ,а в один з днів случівся передоз і стався аліс пісец.
Patria o Muerte
Аватар користувача
erica
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 331
З нами з: Чет 23 березня 2006 р. 16:35
Звідки: Луцьк

Повідомлення erica »

Poison, але найскладніше відновити довіру і повагу після матюків і ляпасів. Як, не підкажеш?
Взагалі-то я ангел... але крила в хімчистці, а німб на підзарядці :wink:
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Конфлікти не можна роздувати. Тоді й не дійде до матюків та ляпасів. Це ж не єдиний спосіб їх врегулювання. Логічний кінець може й наступити й після бесіди, спокійного спілкування.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Старатися розуміти один одного. Ставити себе на місце іншого і відповідно поводитися.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
xXx
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 443
З нами з: Вів 01 березня 2005 р. 14:48
Звідки: Україна, м.Луцьк.

Повідомлення xXx »

Анфіса писав: Poison, але найскладніше відновити довіру і повагу після матюків і ляпасів. Як, не підкажеш?


Відносно відновлення то це майже нереально. Просто вже після втрати довіри не зовсім приємно з тою людиною спілкуватись. І відносини, ставлення і потяг до людини майже зникае! РОзачярування приходить а стосунки кудись діваються.
Аватар користувача
Танцює з Вітром
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 99
З нами з: Сер 15 березня 2006 р. 02:30
Звідки: Сокаль

Повідомлення Танцює з Вітром »

Не варто винуватити когось в першу чергу.. завше треба задуматись над тим чи ми робимо все так, чи проблема не в нас самих….
Але судячи по тому, що вам довелось спілкуватись з багатьма людьми ви робите такі висновки….
Знайдіть людину зі схожими зацікавленнями, поглядами, ідеями… тоді все буде набагато простіше та й спілкуватись знайдете про що, цікавіше буде…
От в мене питання.. Як і де ви зазвичай знайомитесь з дівчатами???
Чому відносини не можуть бути довгостроковими??
1. Ми або наш партнер поводимо себе егоїстично, ігноруючи інтеерси іншого
2. Ми надто різні, тому нам важко спілкуватись одне з одним
3. Ми дуже різко ставимось до негативних якостей нашого партнера (тобто не сприймаємо людину як сформовану цілісну особистість)
4. Почуття з самого початку були нещирими, а відносини будувались на бажанні з них отримати якусь вигоду…
Та боже, ще багато чого можна написати….
Non mortem timemus, sed cogitationem mortis
Відповісти