Подарунок на річницю весілля

Романтика, флірт, кохання, секс... Все про відносини між чоловіком і жінкою.

Модератор: Саня

Цвяточек
Новачок
Новачок
Стать: жіноча

Подарунок на річницю весілля

Повідомлення Цвяточек » Вів 21 червня 2016 р. 22:19

Дівчатка, порадьте, що можна подарити чоловіку на річницю весілля? Разом вже 8 років. Вже не знаю чим його можна здивувати. Хочеться щось необхідне подарувати і водночас оригінальне. У кого які ідеї?

Князь
Новачок
Новачок
Стать: чоловіча

Re: Подарунок на річницю весілля

Повідомлення Князь » Вів 21 червня 2016 р. 23:09

А моя жена над подарком долго не заморачивалась :D Дала денег на приличный подарок, как она сказала :twisted: Я выбрал себе шикарнейшие часы - реплику Булгари - крупные часы с синим циферблатом и сапфировым стеклом, как оказалось, самая актуальная тенденция мужских часов 2016. Конечно, долго выбирал бренд, прям как баба, сомневался %) Но все же часами очень доволен и все вокруг обращают на них внимание. Достойные часы для настоящего мужчины :twisted:

Serg
Учасник дискусій
Учасник дискусій

Повідомлення Serg » Нед 16 жовтня 2016 р. 20:54

А моя жена над подарком долго не заморачивалась :D Дала денег на приличный подарок, как она сказала :twisted: Я выбрал себе шикарнейшие часы - реплику Булгари - крупные часы с синим циферблатом и сапфировым стеклом, как оказалось, самая актуальная тенденция мужских часов 2016. Конечно, долго выбирал бренд, прям как баба, сомневался %) Но все же часами очень доволен и все вокруг обращают на них внимание. Достойные часы для настоящего мужчины :twisted:
Я звичайно не вірю забобонам ... але як правило, годинник до розлучення..

bloginya
Частий гість
Частий гість

Повідомлення bloginya » Сер 19 жовтня 2016 р. 21:29

Подарок должен быть от души или выбран с душой, подумайте, что больше всего его удивит и в то же время очень понравится, или покорите его подарком, который он от вас точно уж не ожидает. А как на счет бюджета который хотите потратить? Можно подарить что- то из мужских штучек, типа украшение или запонки, галстук. У моего вот такая печатка, я ему подарила на День рождения, покупала в Злато, носит с удовольствием.
Зображення

Piri
Частий гість
Частий гість

Повідомлення Piri » Чет 27 жовтня 2016 р. 15:38

Относительно часов - не верьте никому, это отличный подарок. Хорошие часы швейцарского или японского производства всегда ценились и будут ценится мужчинами в качестве подарка. Я дарила мужу часы и это никоим образом не повлияло на наши отношения.

Bertie
Новачок
Новачок

Повідомлення Bertie » Чет 27 жовтня 2016 р. 15:54

Все залежить від того, які подарунки він любить. Якщо ваш чоловік сприймає подарунок як прояв уваги, то можете дарувати прикраси (персні чи запонки), парфуми та інші дрібниці. Однак, є така категорія чоловіків, як цінує саме практичні подарунки. Тут вже складніше, бо треба знати, чого він потребує. Наприклад, якщо чоловік автомобіліст, можливо він буде радий комплекту зимових шин (я знаю таких)) або Bluetooth-гарнітурі fishki.ua/bluetooth-garnitury/ - тут є великий вибір моделей на будь-який смак. Геймер гарантовано зрадіє ігровій мишці. Відштовхуйтеся від його вподобань, ви ж його знаєте як ніхто інший!
Смерть — лучший врач на земле, у которого не было неудачных случаев.
Людвиг Фейербах

Марина Столяр
Новачок
Новачок

Повідомлення Марина Столяр » Чет 27 жовтня 2016 р. 17:05

Хорошим подарком будет часы наручные, главное качественные взять, ну и по вкусы мужа.. спорт или классика там что ему больше по душе. Вот такие я своему мужу дарила: Зображення, перед этим весь интернет перерыла, в конечном счете нашла неплохой магазин, вот их сайт: http://www.watch4you.com.ua/
достаточно большой выбор.

NataliSmel
Новачок
Новачок

Повідомлення NataliSmel » П'ят 28 жовтня 2016 р. 12:04

Все залежить від того, які подарунки він любить. Якщо ваш чоловік сприймає подарунок як прояв уваги, то можете дарувати прикраси (персні чи запонки), парфуми та інші дрібниці. Однак, є така категорія чоловіків, як цінує саме практичні подарунки. Тут вже складніше, бо треба знати, чого він потребує.
Прояв уваги - це найголовніше. І якщо чоловік дісно коханий, можна з легкістю знайти для нього подарунок, навіть якщо ви вже 15 років разом. Мені здається, що головне - щоб ми дарували увагу один іншому частіше, ніж один раз на рік.

Ямка
Новачок
Новачок

Повідомлення Ямка » П'ят 25 листопада 2016 р. 11:19

Дівчатка, порадьте, що можна подарити чоловіку на річницю весілля? Разом вже 8 років. Вже не знаю, чим його можна здивувати. У кого які ідеї?
Посмотрите на Розетке. Там сегодня черная пятница http://rozetka.com.ua/banner_blackfriday2016/ вовсю идет. Скидки до 65%. Я думаю, несколько достойных вариантов подарка найдутся сами собой. Вы телевизор давно покупали?

muzgirl
Новачок
Новачок

Повідомлення muzgirl » Вів 29 листопада 2016 р. 14:03

8 років - солідна дата, яка означає, що ви добре знаєте один одного. А, значить, ви можете підібрати своєму чоловікові гарний парфум, що буде йому до смаку) Виберіть щось дороге, з нотами деревини та шкіри... ммм, я б на місці чоловіка була вдячна!

Цікава ідея.
А можете порадити якийсь конкретний?

Laima
Новачок
Новачок

Повідомлення Laima » Сер 01 лютого 2017 р. 10:15

А мне муж на 5 лет нашей совместной жизни подарил красивое золотое колечко . А я ему приготовила романтический ужин :)

LianaLov
Учасник форуму
Учасник форуму

Повідомлення LianaLov » П'ят 17 лютого 2017 р. 22:44

Отличный выбор современных подарков я нашла в этом интернет-магазине https://makeup.com.ua/categorys/442339/

Peturyac
Новачок
Новачок

Повідомлення Peturyac » Сер 12 липня 2017 р. 10:37

"Полезное и оригинальное в одном флаконе?" Такого практически не бывает - или полезное, или оригинальное. Бесполезное не нужно никому, значит стоит дарить первое. Подарите классические наручные часы
Востаннє редагувалось Чет 27 липня 2017 р. 15:09 користувачем Peturyac, всього редагувалось 1 раз.
Каждый имеет для другого лишь то значение, какое тот имеет для него.
Артур Шопенгауэр

Piri
Частий гість
Частий гість

Повідомлення Piri » Сер 12 липня 2017 р. 11:27

8 років - солідна дата, яка означає, що ви добре знаєте один одного. А, значить, ви можете підібрати своєму чоловікові гарний парфум, що буде йому до смаку) Виберіть щось дороге, з нотами деревини та шкіри... ммм, я б на місці чоловіка була вдячна!

Цікава ідея.
А можете порадити якийсь конкретний?
То, я думаю, на ваш смак. Парфуми краще самі обирайте, шоб потім не шкодувати про вибір

Stoneskin
Частий гість
Частий гість

Повідомлення Stoneskin » Пон 09 жовтня 2017 р. 13:24

я духи не люблю в качестве подарка.

Повернутись до “Відносини між Ч і Ж”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість