Подарунок на річницю весілля

Романтика, флірт, кохання, секс... Все про відносини між чоловіком і жінкою.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Цвяточек
Новачок
Новачок
Повідомлень: 20
З нами з: Вів 21 червня 2016 р. 22:29
Стать: жіноча

Подарунок на річницю весілля

Повідомлення Цвяточек »

Дівчатка, порадьте, що можна подарити чоловіку на річницю весілля? Разом вже 8 років. Вже не знаю чим його можна здивувати. Хочеться щось необхідне подарувати і водночас оригінальне. У кого які ідеї?
Аватар користувача
Князь
Новачок
Новачок
Повідомлень: 12
З нами з: Вів 21 червня 2016 р. 20:53
Стать: чоловіча

Re: Подарунок на річницю весілля

Повідомлення Князь »

А моя жена над подарком долго не заморачивалась :D Дала денег на приличный подарок, как она сказала :twisted: Я выбрал себе шикарнейшие часы - реплику Булгари - крупные часы с синим циферблатом и сапфировым стеклом, как оказалось, самая актуальная тенденция мужских часов 2016. Конечно, долго выбирал бренд, прям как баба, сомневался %) Но все же часами очень доволен и все вокруг обращают на них внимание. Достойные часы для настоящего мужчины :twisted:
Аватар користувача
bloginya
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 29
З нами з: Суб 15 жовтня 2016 р. 14:21
Стать: жіноча

Re: Подарунок на річницю весілля

Повідомлення bloginya »

Подарок должен быть от души или выбран с душой, подумайте, что больше всего его удивит и в то же время очень понравится, или покорите его подарком, который он от вас точно уж не ожидает. А как на счет бюджета который хотите потратить? Можно подарить что- то из мужских штучек, типа украшение или запонки, галстук. У моего вот такая печатка, я ему подарила на День рождения, покупала в Злато, носит с удовольствием.
Зображення
Аватар користувача
Piri
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 28
З нами з: Сер 25 травня 2016 р. 11:27
Стать: жіноча

Re: Подарунок на річницю весілля

Повідомлення Piri »

Относительно часов - не верьте никому, это отличный подарок. Хорошие часы швейцарского или японского производства всегда ценились и будут ценится мужчинами в качестве подарка. Я дарила мужу часы и это никоим образом не повлияло на наши отношения.
Марина Столяр
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: Пон 24 жовтня 2016 р. 12:21
Стать: жіноча

Re: Подарунок на річницю весілля

Повідомлення Марина Столяр »

Хорошим подарком будет часы наручные, главное качественные взять, ну и по вкусы мужа.. спорт или классика там что ему больше по душе. Вот такие я своему мужу дарила: Зображення, перед этим весь интернет перерыла, в конечном счете нашла неплохой магазин, вот их сайт: http://www.watch4you.com.ua/
достаточно большой выбор.
NataliSmel
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: П'ят 28 жовтня 2016 р. 12:53
Стать: жіноча

Re: Подарунок на річницю весілля

Повідомлення NataliSmel »

Bertie писав:Все залежить від того, які подарунки він любить. Якщо ваш чоловік сприймає подарунок як прояв уваги, то можете дарувати прикраси (персні чи запонки), парфуми та інші дрібниці. Однак, є така категорія чоловіків, як цінує саме практичні подарунки. Тут вже складніше, бо треба знати, чого він потребує.
Прояв уваги - це найголовніше. І якщо чоловік дісно коханий, можна з легкістю знайти для нього подарунок, навіть якщо ви вже 15 років разом. Мені здається, що головне - щоб ми дарували увагу один іншому частіше, ніж один раз на рік.
Аватар користувача
Ямка
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: П'ят 25 листопада 2016 р. 12:10
Стать: жіноча

Re: Подарунок на річницю весілля

Повідомлення Ямка »

Цвяточек писав:Дівчатка, порадьте, що можна подарити чоловіку на річницю весілля? Разом вже 8 років. Вже не знаю, чим його можна здивувати. У кого які ідеї?
Посмотрите на Розетке. Там сегодня черная пятница http://rozetka.com.ua/banner_blackfriday2016/ вовсю идет. Скидки до 65%. Я думаю, несколько достойных вариантов подарка найдутся сами собой. Вы телевизор давно покупали?
muzgirl
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: Вів 29 листопада 2016 р. 14:56
Стать: жіноча

Re: Подарунок на річницю весілля

Повідомлення muzgirl »

Ninaya писав:8 років - солідна дата, яка означає, що ви добре знаєте один одного. А, значить, ви можете підібрати своєму чоловікові гарний парфум, що буде йому до смаку) Виберіть щось дороге, з нотами деревини та шкіри... ммм, я б на місці чоловіка була вдячна!

Цікава ідея.
А можете порадити якийсь конкретний?
Laima
Новачок
Новачок
Повідомлень: 15
З нами з: Сер 01 лютого 2017 р. 11:04
Стать: жіноча

Re: Подарунок на річницю весілля

Повідомлення Laima »

А мне муж на 5 лет нашей совместной жизни подарил красивое золотое колечко . А я ему приготовила романтический ужин :)
Аватар користувача
Peturyac
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 48
З нами з: Вів 12 липня 2016 р. 15:19
Стать: жіноча

Re: Подарунок на річницю весілля

Повідомлення Peturyac »

"Полезное и оригинальное в одном флаконе?" Такого практически не бывает - или полезное, или оригинальное. Бесполезное не нужно никому, значит стоит дарить первое. Подарите классические наручные часы
Востаннє редагувалось Чет 27 липня 2017 р. 16:09 користувачем Peturyac, всього редагувалось 1 раз.
Каждый имеет для другого лишь то значение, какое тот имеет для него.
Артур Шопенгауэр
Аватар користувача
Piri
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 28
З нами з: Сер 25 травня 2016 р. 11:27
Стать: жіноча

Re: Подарунок на річницю весілля

Повідомлення Piri »

muzgirl писав: Вів 29 листопада 2016 р. 15:03
Ninaya писав:8 років - солідна дата, яка означає, що ви добре знаєте один одного. А, значить, ви можете підібрати своєму чоловікові гарний парфум, що буде йому до смаку) Виберіть щось дороге, з нотами деревини та шкіри... ммм, я б на місці чоловіка була вдячна!

Цікава ідея.
А можете порадити якийсь конкретний?
То, я думаю, на ваш смак. Парфуми краще самі обирайте, шоб потім не шкодувати про вибір
Аватар користувача
Stoneskin
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 40
З нами з: Вів 31 травня 2016 р. 13:50
Стать: чоловіча

Re: Подарунок на річницю весілля

Повідомлення Stoneskin »

я духи не люблю в качестве подарка.
Аватар користувача
Portable
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 106
З нами з: Вів 04 жовтня 2016 р. 19:00
Стать: чоловіча

Re: Подарунок на річницю весілля

Повідомлення Portable »

Если долгое время вместе, то можно что то оригинальное и в то же время полезное купить. У меня как раз так совпало что близился день рождения и заодно повысили на работе. С менеджера по продажам перевели на администратора магазином. Жена это узнала и подарила стильную ручку gucci https://imidge.com.ua/ru/ruchka-gucci-model-0080/. Сам бы я вряд ли купил за такую сумму. А так вышло очень даже приятно. Зображення
Аватар користувача
Peturyac
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 48
З нами з: Вів 12 липня 2016 р. 15:19
Стать: жіноча

Re: Подарунок на річницю весілля

Повідомлення Peturyac »

Для меня практичность всегда на первом месте)
Каждый имеет для другого лишь то значение, какое тот имеет для него.
Артур Шопенгауэр
omevarizka
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 276
З нами з: Пон 28 вересня 2020 р. 14:52
Стать: жіноча

Re: Подарунок на річницю весілля

Повідомлення omevarizka »

Для мужчины может быть много подарков, например его хобби.
Відповісти