Про Сперму

Романтика, флірт, кохання, секс... Все про відносини між чоловіком і жінкою.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Lsdetsl
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 42
З нами з: П'ят 09 вересня 2005 р. 13:50
Звідки: Lutsk

Повідомлення Lsdetsl »

helen,
Молодець, перша дівчина яка прямо, не задумуючись каже те що думає.
Похвально. :D
Не завжди так буде.
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

helen Ценю і реально поважаю 8) :lol: :lol: :lol: :lol: Сміявся доволі довго
Patria o Muerte
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

helen писав: mr. Werewolf, а Ви митися не пробували? :P

Цю тему не читаю. Звернув на неї увагу лише через пост helen. Респект. Відповідь класна. Хоча краще коли від чоловіка тхне потом, а не всілякими ароматами з колекцій... імхо. Справжній чоловік.
Також хотілося б дізнатися більше інформації про панянку helen. В профілі можна багато чого вказати... Цього було б достатньо. Деталі можна з'ясувати через приватні повідомлення, якщо це цікавить.
Alexandoros
Спамер
Спамер
Повідомлень: 462
З нами з: П'ят 03 лютого 2006 р. 16:11

Повідомлення Alexandoros »

Саня, - нігга, с форумом глюки - оце я клацнув на нік Сані. (Опера 9.0)

Саня, гиги, а чо в цій відповіді класного? Це все одно, що спитати чи ти миєш руки.

Блін, що за неандертальські погляди - "тхне чоловіком", якби це я сказав, ще куди не йшло, а ти??? Саня, портишся, тобі срочняком тра нада у вищий світ всунутись, щось тебе робота буксує. Людям властиво рости, а не деградувати. Від чоловіка нічим не повинно пахнути - хіба що запахом останнього використаного мила.

А про Гелену вже мав би і сам інформацію вианалізувати, не перший день на світі живеш. Поки з нею не зустрінешся, більш ніж аналітикою не дізнаєшся палюбом.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Alexandoros, треба з тобою поспілкуватися. Але не через форум.
Те що деградую, то правда. Сам за собою це помічаю. Складається враження, що весь світ котиться до низу. З одного боку видно значний розвиток, з іншого - "это полное падение нравов". Не зовсім точно, але щось типу цього.
mr. Werewolf
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 32
З нами з: Суб 07 січня 2006 р. 02:26
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Повідомлення mr. Werewolf »

Яка причина посту тої Хелен? Тупішого ще не бачив. Яке відношення має миття поверхні тіла до смаку сперми, яка виробляється статевими залозами, що знаходяться усередині? Може ви хочете порадити розрізати себе і помити залози? Що за тупість!!!!!!????? :evil:
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Ну так і твоя дівчина не саму сперму в роті тримає, а щей х*я, а смакові рецептори не вибіркові... :wink:
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

А ще в неї й ніс є.
Але це все відступ від теми...
mr. Werewolf
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 32
З нами з: Суб 07 січня 2006 р. 02:26
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Повідомлення mr. Werewolf »

Це дійсно відступ від теми. Бляха, я ж не про х*й питаю, а про сперму! До вашого відому, не обовязково його в роті тримати. Тай, взагалі, чого ви мене якимсь печерним чоловіком виставили, я доречі кожен день душ приймаю і на парфуми 600грн в рік трачу!
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Глотати її теж необовязково і жувати... :lol:
Аватар користувача
Banzai
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 449
З нами з: Сер 25 січня 2006 р. 00:56
Звідки: Луцк

Повідомлення Banzai »

mr. Werewolf, :D ГЫГЫ! не абижайся ! просто если глянуть объективно то дэвушки по своей природе всеже более чистоплотны.... скажем есть такое заблуждение что запах пота у мужика - есть его вторичный половой признак, и убедительно доказывает окружающим что он де работал в "поте лица" - образ добыткика и кормильца семьи :D
а вот к бабам такое никак не катит... посему имхо я невижу причин брезговать удовлетворением своей избранници с помощью языка. и тп.... а будь я Ж ... тут нада определенное мужество что бы взять при любом раскладе :oops: в любом случае я б требовать такого не стал
... в конце концов ведь наибольшее удовлетворение можно получить от доведения до оргазьма!! - а не наоборот.... как ето бывает пришел уставший с работы , спустил пару раз и на бочек а жена потом на лево смотрит....

да черт с ней со спермой !!! разве ето главное ?

зы ОбОроТень не виноват - он хотел как лучше :D
Благодаря деятельности Удаффа неграмотных и ограниченных детей теперь называют не дебилами, а контркультурными писателями.
Зображення
Аватар користувача
Sheriff
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 156
З нами з: Суб 18 лютого 2006 р. 18:03
Звідки: Юкрейша

Повідомлення Sheriff »

mr. Werewolf писав: Бляха, я ж не про х*й питаю, а про сперму! До вашого відому, не обовязково його в роті тримати.


А ти звідки знаєш :?: :?: :?:
To serve & to protect
Аватар користувача
Banzai
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 449
З нами з: Сер 25 січня 2006 р. 00:56
Звідки: Луцк

Повідомлення Banzai »

свежий сзгляд в животрепещющей теме! радовает :D

дада! - откуда собстна известно что корень всех бед именно в спермусе а не в дудке?

лично я не совсем представляю вариант - успеть вытащить када припрет из влагалищщё и дать струю в рот .... я старолся но не представил :o
Благодаря деятельности Удаффа неграмотных и ограниченных детей теперь называют не дебилами, а контркультурными писателями.
Зображення
Аватар користувача
РУДЕНЬКА
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 448
З нами з: Нед 19 березня 2006 р. 22:46
Звідки: Луцьк

Повідомлення РУДЕНЬКА »

Banzai, от про дудку - це інша тема, говоримо про сперму. Я думаю, проблема просто у відносинах між партнерами. Якщо все ОК, то і настрій класний. А класний настрій - яка там різниця, солона вона чи солодка (сперма). Карочє, створюйте гарні умови для сексу (я не про матеріальні, хоча, в кого як) - буде і гарна сперма! :D
Доки не закотиться сонечка тарілочка,
День у день клопочеться рудохвоста білочка :)
Аватар користувача
Banzai
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 449
З нами з: Сер 25 січня 2006 р. 00:56
Звідки: Луцк

Повідомлення Banzai »

РУДЕНЬКА, хм цикава думка ! пані руденька! ДАВАЙТЕ ДИСКУТУВАТИ!! тобто я так розумию що власне дудка вам навить подобаеться у всякому разі ви не маете ні чого проти ! ?
та якщо ви уважно перечитали з початку то питання було у видсутности комфорту дивчини у процессі видобування спермуса та після цього... тобто власне причина нам не відома чого всі негаразди та ми її спільно намагаемося знайти... :D

to all , вопшето ето чисто женский взгляд которы мы то и упускаем по своей натуре ... мы пытаемся найти рациональный физический ответ на тему... а дефачкам в первую очередь важен антураж!!! цветы внимание музыка запахи - романтика одним словом....

посему советуем оборотню проинспектировать беспрестрастно етот аспект своего отжига !!

:) best wishes
Благодаря деятельности Удаффа неграмотных и ограниченных детей теперь называют не дебилами, а контркультурными писателями.
Зображення
Відповісти