Ревнощі

Романтика, флірт, кохання, секс... Все про відносини між чоловіком і жінкою.

Модератор: Саня

dilayla
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 121
З нами з: Вів 04 квітня 2006 р. 14:07

Повідомлення dilayla »

erica, Стоп... Стоп... я зовсім не "істерічка" і не назвала б ту ситуацію "розбором польотів", просто по моїй поведінці помітно який в мене настрій, а оскільки причина на той час час була одна, то перше ж його питання потрапило в 10. На сьогодні він знає, що я не маю сумнівів. Я думаю буде зрозумілішим, якщо уточню, що він живе за сотню км від мене, а дзвінки були від тамтешніх.
Просто не приймай все так близько до серця
Це проблема - все і завжди приймаю занадто близько у всіх сферах життя. Дуже хотілося б це змінити, але вдається лише на деякий час.
dilayla
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 121
З нами з: Вів 04 квітня 2006 р. 14:07

Повідомлення dilayla »

Не раз бувало таке, що дівчина з якою зустрічаєшся, каже, що то друг дзвонив чи писав. Є така дурна звичка всякі прізнанія і соплі зберігати в телефоні і казати, що вони від друга.

Наївно в таке вірити. Якщо зберігає - для неї це важливо і приємно і ніяка це вже не дружба, якщо "друг" таке пише, то що вже тоді говорить і робить? А ти ніколи не тримав запасний аеродром?
Аватар користувача
mix_forever
Почесний учасник
Почесний учасник
Повідомлень: 520
З нами з: Сер 01 лютого 2006 р. 15:40
Контактна інформація:

Повідомлення mix_forever »

Саня, ти починаєш шось приховувати, але хтось випадково може шось ляпнути про твої секрети і тоді доведеться багато пояснювати... Як на мене краще просто розповідати про подібні випадки і все буде ок... Наприклад коли одна молода особа напряму запропонувала мені з нею переспати, шоб я зробив за неї її роботу, я просто послав її у всім відомому напрямку і ввечері розповів про це дружині... посміялись разом... По-моєму це і є розуміння... те шо хтось на шось тобі натякає ше не робить тебе винуватим (якшо ти відмовляєшся ;))
Я не злий - я програміст :)
Створюйте легенди про себе - боги починали з цього...
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Це класна пастанова. Вона буде тащітись, а ти за неї роботу роби. :lol: :lol: :lol:
Аватар користувача
erica
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 331
З нами з: Чет 23 березня 2006 р. 16:35
Звідки: Луцьк

Повідомлення erica »

dilayla, а я і не говорила що ти істеричка! Не треба мені приписувати те, чого я не казала! :wink:
Взагалі-то я ангел... але крила в хімчистці, а німб на підзарядці :wink:
Аватар користувача
erica
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 331
З нами з: Чет 23 березня 2006 р. 16:35
Звідки: Луцьк

Повідомлення erica »

dilayla писав: Наївно в таке вірити. Якщо зберігає - для неї це важливо і приємно і ніяка це вже не дружба, якщо "друг" таке пише, то що вже тоді говорить і робить? А ти ніколи не тримав запасний аеродром?

По-твоєму, без підтексту не можна лишити дружньої смс? Це автоматично означає зраду? Хіба тобі не хочеться згадувати часом і про друзів? Я звичайно не маю на увазі відверті зізнання!
Взагалі-то я ангел... але крила в хімчистці, а німб на підзарядці :wink:
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Я SMS-ки починаю видаляти коли вже за сотню переходить - в мене більше не влазить (100+10). Це вже просто вимушений захід.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Я видаляю зразу, коли там немає корисної інфи, яку ще не встиг перенести на інший носій.
dilayla
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 121
З нами з: Вів 04 квітня 2006 р. 14:07

Повідомлення dilayla »

Хіба тобі не хочеться згадувати часом і про друзів? Я звичайно не маю на увазі відверті зізнання!

Ти запитала і відповіла на своє ж питання. Я про друга не забуваю. За 10 років спілкування було стільки зізнань..., але вони сприймаються як можливість поговорити відверто про те, що стало причиною появи дружби замість почуттів, яка для нас обох дуже важлива (дружба)
Аватар користувача
erica
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 331
З нами з: Чет 23 березня 2006 р. 16:35
Звідки: Луцьк

Повідомлення erica »

Тому ти як ніхто маєш розуміти, що коханню не заважають дружні смс чи зустрічі... Це різні вагові категорії. :wink:
Взагалі-то я ангел... але крила в хімчистці, а німб на підзарядці :wink:
Аватар користувача
РУДЕНЬКА
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 448
З нами з: Нед 19 березня 2006 р. 22:46
Звідки: Луцьк

Повідомлення РУДЕНЬКА »

просто по моїй поведінці помітно який в мене настрій,

dilayla, я тебе дуже розумію - сама така, і чим далі, тим більше бачу, що головне - зберігати спокій (не важно, яким способом, можна навіть заспокійливого напитись), але потрібно. Помаленьку, крок за кроком вияснити, а коли все більш менш спокійно і дійсно підозра підтверджується.......тут........."дайте мені хоч за горло потриматись......." як то кажуть :evil:
dilayla
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 121
З нами з: Вів 04 квітня 2006 р. 14:07

Повідомлення dilayla »

Тому ти як ніхто маєш розуміти, що коханню не заважають дружні смс чи зустрічі... Це різні вагові категорії.

Дружні - згодна, але я намагалась сказати, що якщо такий "ніби друг" пише зізнання саме в почуттях або щось подібне, то це тактика така (майже безвідмовна) наблизитись через дружбу, а зовсім не справжня дружба. Або ще може бути варіант, що дівчина не очікувала, щось таке прочитає і просто аргументує це тим, що в них такі "дружні" відносини. В моєму варіанті зізнання не в почуттях, а відверте обговорення подій минулого в тому числі і почуттів минулого. Але ми обоє знаємо, що вже ніхто нічиє місце не займе. Як на мене основна умова дружби між чоловіком і жінкою - відсутність поділу на статі і думок про близькість між цими друзями.
dilayla
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 121
З нами з: Вів 04 квітня 2006 р. 14:07

Повідомлення dilayla »

Ну от мої ревнощі і його "манія величі" призвели до логічного завершення стосунків. Буду насолоджуватись самотністю :Yahoo!:
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

dilayla, так і незрозумів, радієш ти чи навпаки...
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
mix_forever
Почесний учасник
Почесний учасник
Повідомлень: 520
З нами з: Сер 01 лютого 2006 р. 15:40
Контактна інформація:

Повідомлення mix_forever »

keepo, їй вроді пох...
Я не злий - я програміст :)
Створюйте легенди про себе - боги починали з цього...
Відповісти