Що таке кохання?

Романтика, флірт, кохання, секс... Все про відносини між чоловіком і жінкою.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Повідомлення Золушка »

Таак, говорили про любов, а очутились в Папуа-Ізраїль :taunt:
Аватар користувача
TaNJuSHka
Новачок
Новачок
Повідомлень: 12
З нами з: П'ят 22 вересня 2006 р. 18:20
Звідки: Луцк

Повідомлення TaNJuSHka »

Золушка писав: Таак, говорили про любов, а очутились в Папуа-Ізраїль :taunt:

ЦЕ ТОЧНО! А все ж таки Alexandoros, може спробуєш пояснити? Чі ти тільки  так би мовити "аби поговорити"?
Alexandoros
Спамер
Спамер
Повідомлень: 462
З нами з: П'ят 03 лютого 2006 р. 16:11

Повідомлення Alexandoros »

TaNJuSHka,  а навіщо тобі це потрібно? Ти хочеш пересвідчитись, чи розчаруватись?  Чи ти думаєш , що  тобі недодають, а ти не можеш попросити, бо незнаєш чого? Чи тобі потрібен бзік - "я знаю визначення кохання" ?

Zed,  малчі гой.
:D
black закохав
Аватар користувача
TaNJuSHka
Новачок
Новачок
Повідомлень: 12
З нами з: П'ят 22 вересня 2006 р. 18:20
Звідки: Луцк

Повідомлення TaNJuSHka »

Alexandoros писав: TaNJuSHka,  а навіщо тобі це потрібно? Ти хочеш пересвідчитись, чи розчаруватись?  Чи ти думаєш , що  тобі недодають, а ти не можеш попросити, бо незнаєш чого? Чи тобі потрібен бзік - "я знаю визначення кохання" ?


Я не хочу ні в чому не пересвідчуватись, а тим більше розчаровуватись! Тема то в нас яка? Ось я і питаю, а може хтось знає....(хоча навряд  :cry: )
Зображення
Аватар користувача
Єство
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 250
З нами з: Пон 07 серпня 2006 р. 16:35

Повідомлення Єство »

TaNJuSHka, звичайно що "аби поговорити" :) .. в цьому кохання і заключається... для жінки... ну ще квіточки. Бо все інше, що більш плотно зближує - то вже любов і секс...  і до кохання відношення не має  :)
Зірви павутиння зі свого обличчя
Зламай перешкоди до прагнень своїх
Ніколи не йди на розсуд суспільства
Стань вільним сьогодні та назавжди
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Як на мене, то поки ми не зможемо дати відповідь на питання в цій темі, ми не зможемо прийти до істини й в темі "Чому люди вірять у кохання". Також і про причини розлучення легше говорити, коли знаєш що таке кохання і як його відсутність впливає на стосунки між людьми. Та й деякі інші теми так чи інакше пов'язані з цією.
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Повідомлення Золушка »

Говорять, де любов, там і Бог, люди вірять в Бога, хоча ніхто його не бачив, він в нас самих,  люди вірять в кохання, воно в нас,  кохання з сексом чи без нього, головне взаємність, повага, комфорт, надіжність. Деякі це відчувають тільки миттєвість, інші більшу частину свого життя. Таких називають щасливими...
Аватар користувача
TaNJuSHka
Новачок
Новачок
Повідомлень: 12
З нами з: П'ят 22 вересня 2006 р. 18:20
Звідки: Луцк

Повідомлення TaNJuSHka »

Золушка писав: Говорять, де любов, там і Бог, люди вірять в Бога, хоча ніхто його не бачив, він в нас самих,  люди вірять в кохання, воно в нас,  кохання з сексом чи без нього, головне взаємність, повага, комфорт, надіжність. Деякі це відчувають тільки миттєвість, інші більшу частину свого життя. Таких називають щасливими...

Дуже гарно сказано! :respekt:
Зображення
Аватар користувача
Єство
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 250
З нами з: Пон 07 серпня 2006 р. 16:35

Повідомлення Єство »

Золушка, мені особливо слово "надіжність" сподобалось :)
це "надійна ніжність" чи як ?
Зірви павутиння зі свого обличчя
Зламай перешкоди до прагнень своїх
Ніколи не йди на розсуд суспільства
Стань вільним сьогодні та назавжди
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Повідомлення Золушка »

От бачиш зробила помилку, а яке гарне слово получилось. Єство, дякую що замітив, я вже чесно українську мову забуваю..
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Що таке кохання?

Повідомлення keepo »

Инсталляция "Любви"

Техподдержка - Слушаю вас.
Клиент - Э-э-э-э-э... после некоторых раздумий и сомнений , я решил опять инсталлировать «Любовь». Могли бы вы мне помочь?
Тех- Разумеется. Если вы готовы, то начнем прямо сейчас.
Клиент - Ну... Я не очень разбираюсь в процессе, но думаю, что готов. С чего начинать?
Тех. - Прежде всего, откройте «Сердце». Вы знаете где у вас «Сердце»?
Клиент- Да. Но можно ли инсталлировать «Любовь» если запущены другие программы?
Teх.- Какие программы в работе?
Клиент- Э-э-э-э... - у меня включены «Прошлые Обиды, «Низкая Самооценка» и «Разочарование и Уныние».
Teх. - С «Прошлыми Обидами» проблем быть не должно. «Любовь» постепенно выгрузит их из оперативной памяти , чтобы они не мешали работе других програм, но сохранит их в виде временных файлов. «Любовь» также сама постепенно вытеснит «Низкую Самооценку» при помощи собственного модуля «Более Высокая Самоценка», однако, вы должны сами стереть "Разочарование с Унынием» полностью, так как они препятствуют инсталляции «Любви».

Клиент - Но я не знаю как их стереть. Вы можете меня научить?
Teх. – Конечно. Идите в стартовое меню и попробуйте включить «Прощение». Кликайте столько раз сколько потребуется, пока полностью не сотрутся «Разочарование с Унынием».
Клиент- ОК, все получилось. Спасибо ...ой... «Любовь» сама начала инсталлироваться... А это нормально?
Teх.- Да, но помните, что у вас есть только базовое программное обеспечение. Окончательный апгрэйд обеспечат "Другие Сердца ".
Клиент:- Ой... выскочило сообщение "Ошибка! Программа не работает с внутренними компонентами". Что это значит?
Teх.- Не беспокойтесь. Это не технический термин и означает, что «Любовь» уже работает с внешними компонентами, но еще не загрузилась в «Ваше Сердце». Чтобы это произошло, надо прежде всего полюбить себя.
Клиент - Что же мне сейчас делать?
Teх- Кликните на «Самоодобрение», а затем включите следующие файлы: «Самопрощение» и « Осознание Своих Достоинств», а так же «Признание Своих Недостатков»
Клиент - ОК, сделано.
Teх.- А теперь скопируйте это в «Мое Сердце» и система сама уничтожит несовместимые файлы. Однако, вам придется вручную стереть «Многословную Самокритику» из всех меню, а так же очистить Корзину. Убедитесь, что «Многословная Самокритика» уничтожена навсегда, и никогда, ни при каких обстоятельствах больше не загружайте этот файл.
Клиент - Все получилось! «Мое Сердце» наполняется новыми файлами! На мониторе возникли «Улыбка» и «Душевное Равновесие»! Так всегда бывает?
Тех.- Не всегда... Иногда это занимает гораздо больше времени... Итак, «Любовь» установлена. Еще одна деталь: «Любовь» - это бесплатное програмное обеспечение. Для нормальной работы ее необходимо дарить другим и они взамен подарят вам свою.
Клиент- Спасибо!
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Що таке кохання?

Повідомлення Belamor »

keepo ти все спаскудив технікою :D
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Відповісти