Що таке кохання?

Романтика, флірт, кохання, секс... Все про відносини між чоловіком і жінкою.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Що таке кохання?

Повідомлення Belamor »

Тема для дівчат і сміливих хлопців шо не бояться свою думку висловити.
Аватар користувача
Irakez
Новачок
Новачок
Повідомлень: 23
З нами з: Вів 23 серпня 2005 р. 18:55
Звідки: Al - Kut FOB Delta Iraq

Повідомлення Irakez »

Love is when its really hurts i've been love only once and that was fucking hurts i cant forget it even now/ i think i vill newer forget her :o :o :o
Аватар користувача
ossa
Новачок
Новачок
Повідомлень: 21
З нами з: Сер 14 вересня 2005 р. 22:03
Звідки: Луцьк

Повідомлення ossa »

це дійсно круто.коли почуття взаємне і ви доповнюєте одне одного,і з цього виходить щось одне ціле.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

А вам ніколи не здавалося шо рідко коли воно взаємне? І справжне кохання тоді коли ти любиш навіть не сподіваючись на відповідь?
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Irakez писав: Love is when its really hurts i've been love only once and that was fucking hurts i cant forget it even now/ i think i vill newer forget her :o :o :o


Не горюй.
Если девушка бросила десантника, значит она поняла что она его недостойна
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Взагалі-то це лише хімічні реакції в голові. От коли немає постійного каталізатору для них, вони проходять і тоді починається біда. Відкриваються очі, перестаєш ідеалізувати свого партнера. Як правило це відбувається через рік.
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

Я завжди проголошую третій тост за хіміко-фізичні почуття.Наука дослідила що підчас закоханості в людському організмі відбувається гормональна зміна яка і діє на самопочуття ендорфін забезпечує людину гарним настроєм і ейфорією тестостерон збільшує тягу до жінки і робить пацанів більш агресивними(самцями) є ще один гормон жаль непамятаю як зветься його кількісь різко збільшується після закохання ,так от цей гормон є тільки в двох груп людей закоханий і людей хворих на шизофренію отак от.
Patria o Muerte
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Мені наприклад цей стан закоханості подобається. Хоча інші можуть мати в той час про те інакшу думку... Типу вважають тебе "сінтємєнтальним лохом". Хоча в них самих такий стан буває. :D
student
Новачок
Новачок
Повідомлень: 24
З нами з: Сер 06 липня 2005 р. 00:45
Звідки: Warsaw

Повідомлення student »

Chy druzhba + sex=lyubov?Lyubov tse ne tak yak tyolki dumayut,oh vzyav mene za ruku,potsiluvav,obnyav,podyvyvsya na grud,v bar,pizdets "prince",ne tse na bagato bilshe vidchuttya,Yaksho vono maye buty tvoye,to vono z chasom pryjde,a yaksho spectsom budesh v poiskah,tipa shob ne buty samomu,to popadetsya yakas koza,v yakoji tarakany v golovi.Treba lyudynu rozumity,dyvytysya na neji ne tilki z zovnishnyoji storony,zaglyanuty v seredynu,vidchuvaty teplo vid neji.Prikol v tomu,sho zustrichaytsya lyudy riznyh shyrot i viddayutsya sobi povnistju,ty todi stayesh chastynoju tijeji polovyny.
Аватар користувача
Sheriff
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 156
З нами з: Суб 18 лютого 2006 р. 18:03
Звідки: Юкрейша

Повідомлення Sheriff »

Чи вірите Ви в кохання? Чи може Ви вважаєте, що це абсолютні дурниці, і тільки повні кретини, які називають себе романтиками, тішаться ілюзією щастя, якого реально взагалі не існує. До того ж, що таке кохання в наші дні, говорить зростаюче, ніби хмарочос, число розлучень. Може люди просто не знають, як ужитися разом, а може, одружилися не з тим, з ким треба було. Хто знає... Можливо, одна з причин цих невдач - те, що чоловіки та жінки просто не знають, як любити один одного. Вони бігають на побачення, дехто навіть закохується. Кохання здатне штовхнути на подвиг чи навіть злочин. Охопленого почуттями спонукає ніби справжнє кохання. Довіра між чоловіком та жінкою досягає максимуму; таке кохання триває, на жаль, недовго. Потім, пора юності минає, емоційна загостреність спадає і трансформується в іншу форму кохання - кохання - гру. В ній немає ні глибини почуттів, ні відданості. Тим не менше юнак та дівчина подобаються один одному. Часто любов-гра переходить в еротичне кохання.

Прагматикам властиве розсудливе кохання (інакше прагма). Воно міцно пов'язане зі свідомістю: окрім прив'язаності та привабливості, цей тип має ще один дуже важливий компонент: вигода (необов'язково в матеріальному плані). Це свого роду негласний контракт, який двоє людей укладають для утворення взаємовигідних стосунків (задоволення якихось потреб, заповнення пустоти тощо).

З тих чи інших причин, кохання може набувати викривленого, ненормального характеру - це Манія - дуже небезпечне почуття. Чи допустимо в даному випадку взагалі вживати слово Кохання - не знаю. Тут є недовіра й ревність, які часто безпідставні. У молодих людей манія зустрічається рідко, але все ж таки бувають випадки.

Багато людей закохуються, бігають на побачення, але тільки деякі щасливчики відкривають, що, окрім усього іншого, вони можуть бути справжніми друзями, а це куди важливіше всього решта. Кохання - дружба - це коли все О'К. Мабуть, це найприємніший з усіх різновидів кохання: між юнаком та дівчиною немає ніяких розбіжностей, вони розуміють один одного і завжди готові допомогти. Воно характеризується високою ступінню самовіддачі, і це почуття міцне та довготривале. Ним закохані також діляться з оточуючими: така пара просто випромінює тепло та ніжність.

Ну а все ж таки, що таке кохання? Кохання - це життя людини. Людина знає, що кохання є, але вона не знає, що таке кохання. Це можна тільки відчути.

Коли ми щось любимо, це значить, що ми отримуємо від цього задоволення. Задоволення, як говорив К. Л'юіс, бувають двох типів: ті, які не будуть задоволеннями, якщо їм не передуватиме бажання, і ті, які і без того хороші. Приклад перших - вода, якщо хочеш пити. Якщо пити не хочеться, навряд чи хтось вип'є склянку води. Приклад других - неочікувані пахощі: скажімо, ви йдете зранку дорогою, і раптом до вас доноситься запах з поля чи з саду. Ви нічого не чекали, не хотіли - і задоволення прийшло як Дар.

Якщо ви бажаєте щастя і якщо ви бажаєте миру, ви повинні дарувати Кохання.

Тільки в Коханні ви знайдете істинне щастя.

Тільки в Коханні ви знайдете внутрішній мир.

Тому плекайте в собі Кохання, живіть у Коханні.

Кохання живе тим, що дає і пробачає.

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Ну канешно я це здер з інету!
http://www.diya.org.ua/k2/porady-r5.htm
To serve & to protect
Аватар користувача
Танцює з Вітром
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 99
З нами з: Сер 15 березня 2006 р. 02:30
Звідки: Сокаль

Повідомлення Танцює з Вітром »

Мені сподобалось як один мій друг написап про любов....
ось:
Туман

Господи, какой там туман!..

Он обнимает душу, сердце. Такой туман бывает лишь единожды. Но стоит жить ради того, чтобы его увидеть, чтобы его чувствовать. Он сжимает сердце, он нежно ведёт рукой по душе. Такой туман

Nebel От него кружится голова, всё тело подчинено ему одному. Хочется смотреть лишь на него, чувствовать лишь его, касаться лишь его

Стоит прожить тысячу жизней для того, чтобы войти в этот непроглядный туман, отдать ему тело, отдать ему мысли, закрыть глаза, отбросить назад голову и забыть себя. Забыть всё, что тревожило и тяготило. Отдаться

Я не могу без него. Я не хочу без него. Он нужен мне. Ведь мне больно. Мне очень больно. Мне больно не ощущать его рядом. Я должна всегда быть с ним, я должна всегда чувствовать его рядом, я должна любить его и заставить любить меня. Ведь мы едины. Я и туман.

Я туман.

Человек, который хоть раз в жизни видел такой туман, может умирать спокойно. Это означает, что он видел достаточно. Ради такого тумана стоит жить. За такой туман стоит умереть Человек должен прожить ровно столько, сколько ему понадобится, чтобы понять туман. Для того чтобы понять туман! Вот! Вот главная цель жизни человека понять туман! Заглянуть в его eyes of suffering, почувствовать его руки на себе, обнимающие твою плоть. И сказать одно: Так дай мне смерть в 17 лет! Человек не должен умирать, пока не окажется со всех сторон окружённый туманом.

Но умереть в тумане Он сокроет всё!.. Тонкую струйку на руке, он сокроет серебристое лезвие в сердце, он сокроет боль и страх, страдание и упрёк, он покажет путь дальше путь туда, где не видно и тени, где бывают не все, где не гаснут растения. Главное не потеряться. Главное потерять! Себя, душу, любовь, разум потерять тело, потерять мысли, потерять и забыть!

Что такое наш мир, когда в него приходит туман? НИЧЕГО! Я смотрю в окно и не вижу домов, не вижу людей, не вижу этой пустоты! Проведи рукой и она пройдёт сквозь всё. Поведи взглядом и ты ничего не увидишь. Здесь нет ничего Зато, глядя на туман, ты видишь лица и события, разрушение и соитие! Туман вечен. Он был, есть и будет даже дольше человечества. Поведи рукой, зайдя в туман. И ты ощутишь что-то живое, что-то реальное. Он подскажет, что делать дальше, куда идти Нет! Не этот мир, а NEBEL!.. Лишь он имеет силу, только он имеет значение. Тот, кто попал в туман, в его зависимость, тот никогда уже не будет мыслить как прежде, тот никогда не сделается прежним человеком тот никогда не выйдет из тумана. Он затмит разум, закроет глаза, сковает тело, заберёт душу. И никогда человек не сможет существовать так, как раньше.

Стоит сделать один шаг и ты поймёшь смысл жизни, предназначение тумана. Поэтому никогда больше не вернёшься! Мир от тумана не избавишь!
Non mortem timemus, sed cogitationem mortis
Аватар користувача
volost
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 120
З нами з: Чет 02 березня 2006 р. 05:40
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення volost »

Если люди любят друг друга, то не все ли равно, чем вызвана эта любовь. (Азимов)

Всякая любовь истинна и прекрасна по своему, лишь бы только она была в сердце, а не в голове. (Белинский)

Ты свободен днем, под солнцем, и ты свободен ночью, под звездами. Ты свободен, когда нет ни солнца, ни луны, ни звезд. Ты свободен, даже когда закроешь глаза… Но ты раб любимого тобою, потому что ты любишь его. И ты раб любящего тебя, потому что он любит тебя. (Джебран)

…Когда речь идет о любви между двумя, то всякий третий лишний… Любовь всегда нелегальна. Легальная любовь есть любовь умершая… Мир не должен бы знать, что два существа любят друг друга. (Бердяев)

Нельзя любить то, чего не знаешь. (Достоевский)

Завжди було так, що глибина любові пізнається лише в годину розлуки. (Джeбран)

Любовь – восхитительный цветок, но требуется отвага, чтобы подойти и сорвать его на краю ужасной пропасти. (Стендаль)

Любить – значит испытывать наслаждение, когда ты видишь, осязаешь, ощущаешь всеми органами чувств и на как можно более близком расстоянии существо, которое ты любишь и которое любит тебя. (Стендаль)

Любовь – это сон упоительный,
Свет жизни, источник живительный.
(Ростан)

Любит не всегда сильнее тот, кто плачет,
И может быть, верней, кто чувство прячет.
(Ростан)

Любовь приходит к нам с весенними цветами;
Предугадать нельзя мудрейшему уму,
Когда любовь придет, к кому и почему.
(Ростан)

Первый признак любви: у мужчин – несмелость, у женщин – смелость. (Гюго)

Когда забьется сердце – разум умолкает. (Манн Генрих)

Зорко одно лишь сердце. Самого главного глазами не увидишь. (Сент-Экзюпери)

Мы любим того, о ком заботимся. (Сент-Экзюпери)

Несбыточны сны, что приходят к больным, опечаленным, ожесточенным, влюбленным и пьяным. (Индия)

Только та любовь справедлива, которая стремится к прекрасному, не причиняя обид. (Демокрит)

Любовь растет от ожиданья долгого
И быстро гаснет, быстро получив свое. (Менандр)

Любящему часто и некрасивое кажется красивым. (Феокрит)

Люди рождены друг для друга. (Марк Аврелий)

Недостатки подруги ускользают от внимания влюбленного. (Гораций)

Люби, чтобы тебя любили. (Марциал)

Почему же только любовь должна красть, а не получать в награду? (Петроний)

Ссора влюбленных – возобновление любви. (Теренций)
Зображення
Alexandoros
Спамер
Спамер
Повідомлень: 462
З нами з: П'ят 03 лютого 2006 р. 16:11

Повідомлення Alexandoros »

Ги лол, рамантіки сэнтэментальні. З кохання практичної користі немає, все одно що водку жрати, спочатку клас, а на ранок башка тріщить, і бабки всі провалив. Краще знати, що трахаєш партнера (статевого, а не по бізнесу :):):):)) ніж гадати що вже поєднався душею. Секс без причины - признак хорошего здоровья.:)
black закохав
Аватар користувача
Танцює з Вітром
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 99
З нами з: Сер 15 березня 2006 р. 02:30
Звідки: Сокаль

Повідомлення Танцює з Вітром »

Маленька Ода Коханню)))
Хочеш політати в небі? Високо, де тебе ніхто-ніхто не дістане, де життєві турботи, труднощі, інші люди здаються такими незначними майже несправжніми. Я хочу туди - в нічний простір, поряд із зірками, привидами маленьких світів, маленьких безконечнстей іменем життя. Я хочу закрити очі, прислуховуючись до цієї магічної колискової, відпустити всі страхи, емоції - по вітру, хочу взяти тебе за руку, хочу виростити крила, щоб літати...там, високо, разом з тобою.... Я знаю, що зірки будуть блідніти поряд з блиском твоїх очей.... хочу літати...хочу навчитись дихати цим нічним повітрям, повітрям свободи, повітрям твоєї ніжності, дихати тобою...Закривши очі, відчути безпеку в твоєму теплі, в твоїх обіймах, відчуваєючи кожен подих, що трепетним шепотом зірветься з твоїх вуст, кожен удар твого сердечка, хочу закрити очі і злетіти з тобою.... Хочу розчинитись в цій секунді повністю і без осадку.... відчувши її, відчувши тебе поряд і... зупинити час, продовживши цю мить у вічність. Я хочу злетіти....Хочу торкнутись твоїх долонь, заглянути в твої очі, мовчки дивитись, розповідаючи все, що накопилось всередині, в цю мить хочу померти від щастя...і воскреснути знову в твоїх обіймах....Буденність розуму присипляється всіма словами, думками, монотонними кроками...назустріч смерті, назустіч...Відкриваються очі...і навколо зоря, зоря нового життя, в новому подисі ловлю тебе, тремтячі твої губи, крапельки дощу на твоїх щоках, ти ловиш сни в долоні, твій світ заминкається в моєму...твої очі розтоплюють кригу ночей, з під пухнастих вій ллється світло....дитяче щастя...спокійне, легке нестримне... Воно невловиме як твій запах, невловиме як тепло зимового сонця, прозоре як твоя посмішка...крізь тебе бачу...щирість....дитину...незахищену....але таку...таку справжню....ніким не зіпсовану....люблю. Я тебе кохаю... три маленькі слова.... на папері вони виглядають так звично, на словах вони звучать так знайомо, але нажаль ні на папері ні на словах цього виразити я не зможу так як хотілось би... Так хочеться літати.....а для цього треба так мало....подивитись тобі в очі... так хочеться тебе взяти з собою.... ти хотів би літати? Коли закриваю очі - я літаю, коли думаю про тебе - я літаю, коли...я літаю, але дуже скоро прокидаюсь у реальність і знов і знов розбиваюсь об землю...А прокидатись зі сну не хочеться, та й взагалі не хочеться щоб це було сном... Хочеться щоб на ранок, коли я відкриваю очі, ти не зникав, як завжди, не розчинявся солодким сном, а був поруч, я могла б тебе відчувати поруч.... Хочеться щоб ці мрії не залишились чимось фантомним....Це вже не політ...це не просто політ...це життя в польоті, це життя з думкою що в тебе є крила, що поряд є твоє янголя, яке теж хоче, прагне літати з тобою....я тебе кохаю... напевне не стомлюсь казати це... Вважай мене сентиментальною, наївною...я не знаю...я це просто відчуваю. а іноді краще довірятись серцю ніж розумові... А серце.... воно просто прагне битись в унісон з твоїм, воно так і кричить - "кохай"... не можу тебе не кохати, не можу вже інакше... Вибач... Мені казали - ніколи нічого не бійся... Я ж боюсь.. ні, я не боюсь любити, не боюсь тобі відкриватись, боюсь робити тобі боляче, боюсь тебе втратити. Слова....це так мало, це настільки мало, що мені аж соромно стає....Я вірю....що все буде добре... Хоча оптимізм мені рідко притаманний... В даному випадку я хочу бути оптимістом...
:oops:
Non mortem timemus, sed cogitationem mortis
Аватар користувача
Несамовитий
V.I.P.
V.I.P.
Повідомлень: 431
З нами з: Сер 11 травня 2005 р. 15:16
Звідки: Україна, м.Луцьк

Повідомлення Несамовитий »

"кохання" - це уменьшительно-ласкательное(даруйте за російську) від слова "секс"
придумане щоб затуманювати голівки дівчатам :twisted:
Cвобода слова вовсе не гарантирует объективности и достоверности информации
и сама по себе не прибавляет журналистам ни ума, ни вкуса, ни таланта.
Відповісти