Ну шо тим дівкам в житті потрібно?...

Романтика, флірт, кохання, секс... Все про відносини між чоловіком і жінкою.

Модератор: Саня

Відповісти
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Ну шо тим дівкам в житті потрібно?...

Повідомлення sashka »

роздумуючи над новою темою на форум, прийшла вголову така собі дурничка. знаю для багатьох ця тема буде актульно болючою, але всетаки спробуймо розібратися шо тим дівкам в житті потрібно.

Знаючи з власного досвіду (так як маю багато знайомих осіб протилежної статі) шо хід думок і вчинків в дівок досить не зрозумілий і як результат-постійне невдоволення (чимось або кимось) і тупе скиглення. А кожна розмова на тему "Шо не так?" зводиться до дуже образливої фрази (по крайній мірі для мене) "ВСІ ВИ МУЖИКИ СВОЛОЧІ І КАЗЛИ".
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Знаеш шо таке ідеальний чоловік для них?

Це гібрид фалоімітатора з банкоматом.
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

ага точно. тільки ті потвори ненаситні. їм все з часом мало робиться. А ума бля отбавляється.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Таке було помічено за ними неодноразово і кумарить. Дивнувато вони взагалі себе поводять. Подивитись зараз на сучасних луцьких дівок, поспілкувавшись, проаналізувавши, доходиш такого висновку:

Інтереси у більшості відсутні (окрім лаве, шмоток, прикрас і тачок)
Одягаються як повії (напівроздягнуті) або у розове, фіолетове, салатове (тошнить вже від цих кольорів)
Чомусь всі ходять на підборах (комплекс недостатнього зросту?)
Обвішані золотом (показати свій статус чи що?)
Більшість таких, що палять (в Європі зараз серйозно взялись за проблему куріння, а в нас воно ще більше популяризувалося, особливо в жінок)
Занадто багато фарбуються (фарбують все можна, - якщо це і покращує зовнішність то відсотків на 5-10, а в більшості випадків погіршує)
Деколи таке видають, що просто офігіваєш

Якщо чесно мені насрати, які в тьолкі ногті і чи взагалі є там той манікюр. В мене від того краще не стоїть і вона мені тим більше подобатись не стане. Деколи здається, що вони більше хизуються одна перед одною, ніж перед чоловіками і коли йдеш з чувіхою, то вони спочатку оцінять її, а потім тебе і звернуть увагу на тебе, коли вона гарна. Мене більше цікавлять інтелектуальні здібності. А якщо ще при цьому присутня краса, то взагалі супер. Але таких одиниці. Соррі трохи зайнятий, можливо потім напишу більше.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Нда в Луцьку чувіхі цікаві. Хоча хлопаки шо я вам скажу в Луцьку дуже гарні дівчата. НО тупі до непрілічія. ТО що я помітив.
Аватар користувача
Rastaman
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 29
З нами з: Сер 02 лютого 2005 р. 04:35
Звідки: Львів

Повідомлення Rastaman »

ДЕВУШКИ! ОСТАНОВИТЕ ВЫМИРАНИЕ НАЦИИ!
СПАСАЙТЕ ПАРНЕЙ ОТ МАСТУРБАЦИИ!
Гість

Повідомлення Гість »

Так мужчини, пацани і як ви там себе ще називаєте! Ми не дівки! Розумієте так сказавши ти сами ви нас кидаєте в болото! От чого так виходить? я це пишу тому що я сама маю безпосереднє відношення до представниць прекрасної половинни людства! І казати що всі ми тупі і у нас в голові лише тряпки.... це дуже і дуже тупо, як на мою думку! так ви маєте право обіжатися і казати що не це не так! Але чого саме так все сталося? я нікого не захищаю просто всіх під одну гребінку ставити не можна!!! так я і вам кажуть що ви всі Казли... це взагалі сміх та й годі. Що вони зі всіма були, і лише з козлами? Я не знаю до чого йде наше життя до деградування чи що!? Ви бачите нас а себе??? От так подивіться на себе збоку! І більшості випадків просто немає про що говорити, як не спите то обкурене, то лише йому секс подавай! Пацани ви не худоба! А ми не курви! Треба одне-до одного ставитися з повагою і тоді ми побачимо що від нас залежить чого саме так є в житті! щасливо
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Гиги :lol: Уважаю !!! Має хтось сильний характер !!! Вольовий !!!

Але вона теж нас всіх під одну гребінку зачесала :evil:

я думаю ми просто не сумісні девайси.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

В житті і так мало приємного. А секс - це приємно, тому його і хочеться. :super:
І писалося не про всіх, а про більшість українського жіноцтва. Якщо передивитись фільми савдепа, там теж в дівок одна тема - вийти заміж за іноземця. Зараз ситуація або не змінилася або мало змінилася. І оці вислови - краща, гарніша, слабша... яка ще там?... половина суспільства вже давно неактуальні, ми живемо в епоху фемінізму, суфрагете, емансипації. Жінок і чоловіків вже давно порівняли в правах (в розвинутих країнах, а в Азії до цих пір жінка немає права нічого і сказати без дозволу чоловіка, можливо це і правильно? :) ), а жінки все одно постійно кричать, що їх щемлять в правах. Якщо бути відвертим мене вже тошнить від нафарбованих блондинок в міні-юбках на підборах і з сумками, які лазять по місту, куда ізрєдка ступа нога культури. :roll:
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Я пыдтримую блека на всі сто. Справжніх дівчат нема майже. В Луцьку є повно ДІВОК (назва на яку дівчата обіжаються) або ТУПИХ ШМАР. Для яких головний критерій вибору це КРУТІЗНА МОБІЛКИ у власника. наявність машини і товстого кошелька. Причому вони не постійні. Зявиться в когось крутіша мобілка - усьо сливайте воду. А ТУПИХ ШМАР ТРЕ ТУПО ТРАХАТИ і питати ЧИ ДИШЕ.

ДУРИ ХОДЯТЬ ЯК МАВПИ ВСІ ОДНАКОВО. моральність нуль. Ходять сраками світять (я не проти срак аж навпаки но бля хай не ниють шо від них тіко секс тоді ми требуємо). Запроси таку дуру піти кудись в театр чи навіть банально в кіно --- подивиться як на придурка. Їм бари подавай і діскотекі.
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

О такої!!! Всі троха добряче відійшли від теми! Можна, звичайно гнати один на одного, але не в цьому суть. Не треба розмінюватись на банальні репліки шо робити, чи кому куди іти. Давайте все-таки по суті питання висловлюватись "Шо тій прекрасній половині (виправляюсь за грубе висловлювання "дівки") все-таки в житті потрібно?"

Зауваження від панянки звичайно слушні, але....

Маю свіжий приклад незрозумілої поведінки. Одна хoрoша знайома постійно жалілася на відсутність так необхідної уваги від чоловіків. І той не такий, і цей не то... І тут недавно призналася, шо влюбилася. Але не були б то вони... Любов то оказалася одруженою і з дітворою. Саме більше мене вразило питання:- Шо мені робити?

Коли влюблялася то не думала, а тепер задумалась...

коли та прекрасна половина вже визначиться: - шо і в якій кількості вона хоче!!???
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Знаєм ми ту знайому... :D. Я не знаю як можна влюблятись в жонатих і для чого? Шо робити? Нічого не робити, головой думать надо, хотя би іногда.

Шо їм нада? А всьо зразу: шоб красівим і розумним був, любив, гроші мав, машіну і житло. Хулі не ясно?

"Всі дєвкі пр... і б.."
Лесь Подеревянський
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Жінки приймають рішення інстинктивно. Мужикі - логічно. Хоча вважається що жінки швидше вирішення знаходять. Але тут має значення наслідки. Мужикі рішення приймають може й довше но багато глобальніші. Жінки вирішують локальні проблеми.
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

Я звичайно розумію шо гарне обличчя, фігура, стиль вдягатися то товар, але бля достає шо це так банально продається за наявність авта, апартаментів, впливових батьків, крепко набитого гаманця банкнотами і отсуствіє мозгів. І тільки не треба казати, шо такого не має. Дуже хреновий спосіб отримати те чого не було. Цікаво чим таке відрізняється від проституції? Напевно нічим.


P.S.
Шось у нашому королівстві пробзділо!!!
Matviyuk
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 173
З нами з: Вів 01 лютого 2005 р. 16:43

Повідомлення Matviyuk »

Да, бля, цей форум вже загниває не вспівши ще як слід народитися. Ця тема - це взагалі шось видатне, стоїть десь поряд з голосуванням про МАТ ЧИ НЕ МАТ. Мені здається, гон на жінок (дівчат) - це просто, як засіб захисту, як засіб виправдання своєї бездарності, своєї низості, неможливості самореалізуватися. Пацани пора вже ставати мужчинами. Як на мене, то в Луцьку надзвичайно багато гарних, цікавих і розумних жінок. І, я б порадив видалити цю дурну тему і створити нову, шось наприклад "Якими нам подобаються жінки". Все вище викладене - імхо.
Востаннє редагувалось Сер 03 серпня 2005 р. 19:45 користувачем Matviyuk, всього редагувалось 2 разів.
Відповісти