Ну шо тим дівкам в житті потрібно?...

Романтика, флірт, кохання, секс... Все про відносини між чоловіком і жінкою.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Сашка - відрізняється знаеш чим? Вони самі обирають а не ми.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Да, пацани вони для того і нада, шоб робити те, шо нам впадло. І такі вони є, щоб з дітьми няньчитись і знаходити з ними спільну мову. Діти часто задовбують питаннями, на які неохота відповідати і пояснювати типу "Папа, а шо луччє - танк чи пулємьот?", а от жінкам може то по-пріколу.
Misha
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 144
З нами з: Сер 22 червня 2005 р. 11:25
Звідки: Lvov

Повідомлення Misha »

black

Можливо ти ще не зустрів ту жінку (дівчину) до якої тобі буде все не байдуже, але коли зустрінеш то скажи їй теж саме і подивись на реакцію!
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

Я конэчно изиняюсь но так получилось. :D

Ніхто напевно тут не хвастається своєю неспроможністю, чи недостанім соціальним положенням. Живуть так як получається. І стараються змінити своє життя на краще. Але варто було тим дівкам також прикладати свої зусилля, щоб довести що вони також в цьому світі ще щось можуть крім того як... (і так ясно).

Ще не зустрічав жінок чи дівчат які самі організували свій власний успішний бізнес. Чи довели свою професійність на роботі, а не тупо займають високу посаду, бо дає дірєхтору.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Matviyuk писав: Мені здається, гон на жінок (дівчат) - це просто, як засіб захисту, як засіб виправдання своєї бездарності, своєї низості, неможливості самореалізуватися. Пацани пора вже ставати мужчинами. Як на мене, то в Луцьку надзвичайно багато гарних, цікавих і розумних жінок. І, я б порадив видалити цю дурну тему і створити нову, шось наприклад "Якими нам подобаються жінки". Все вище викладене - імхо.


При чому тут бездарність, низість, самореалізація? І виникає питання, чому ти до цих пір сам, якщо тебе оточуюють такі жінки, про яких ти писав? А, дядя? Чи просто важко визначитись з вибором?
Я з тобою згоден тільки в тому, що позажигати є з ким, але от для чогось більш серйозного важко знайти людину. Гарних, розумних і цікавих в одному флаконі - одиниці. Серед моїх знайомих чувіх нема таких, щоб позвонили і сказали "давай десь сходим", як правило це роблять друзі чоловічої статі.

А на рахунок теми я вже думав створити подібну, зустрічну цій, щось на зразок - "А що нам від них потрібно?".

P.S. Попрошу тебе, Matviyuk, не ображатись.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Misha писав: black

Можливо ти ще не зустрів ту жінку (дівчину) до якої тобі буде все не байдуже, але коли зустрінеш то скажи їй теж саме і подивись на реакцію!


Була така, яка небайдужа була. І знаю я нормальних представниць більшої половини. Але їх чомусь надто мало... :(
Misha
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 144
З нами з: Сер 22 червня 2005 р. 11:25
Звідки: Lvov

Повідомлення Misha »

Не прекрасних представниць мало, а ти їх мало знаєш!!!!!
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Matviyuk писав: Да, бля, цей форум вже загниває не вспівши ще як слід народитися. Ця тема - це взагалі шось видатне, стоїть десь поряд з голосуванням про МАТ ЧИ НЕ МАТ. Мені здається, гон на жінок (дівчат) - це просто, як засіб захисту, як засіб виправдання своєї бездарності, своєї низості, неможливості самореалізуватися. Пацани пора вже ставати мужчинами. Як на мене, то в Луцьку надзвичайно багато гарних, цікавих і розумних жінок. І, я б порадив видалити цю дурну тему і створити нову, шось наприклад "Якими нам подобаються жінки". Все вище викладене - імхо.


То тіпа шо спроба до себе привернути увагу зі сторони жіночої половини?

Дядя я й сам знаю що треба вішати дівчатам на вуха щоб вони тебе заповажали. І в цьому пості бачу якраз спробу чимось вигородитися перед дівчатами. Мол "гляньте які вони решту козлів а я який файний розумію вас". Так не гарною. Пиши свої спражні думки а не лукав і не лицемір.

З.С. Не ображайся тіко.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

sashka писав: Ще не зустрічав жінок чи дівчат які самі організували свій власний успішний бізнес. Чи довели свою професійність на роботі, а не тупо займають високу посаду, бо дає дірєхтору.


Це ти точно підмітив. Вирішити свої проблеми за чужий рахунок це мяко кажучи просто підло. Але читав одну статтю колись в інеті, де писалось, що чоловіки бються за матеріал, а жінки за засіб добування того матеріалу... Як вам? І від природи так все влаштовано, що жінка вибирає собі забезпеченого для того, щоб він забезпечив її і її дітей. А чоловік в свою чергу шукає собі гарну. Така ось позиція. Це тіпа прошивка в них така. І тут важко щось змінити.

Але перебуваючи в Польщі мав декілька знайомств з польками, досить такі приємні вони, інтелігентні, вдягаються пристойно, не фарбуються так. Так от кожна з них прагне бути незалежною від усього і всіх, від чоловіка в тому числі, прагне зробити карєру, добитись чогось самостійно. І заміж вони там планують собі виходити в років 26-28. Говорячи з однією на цю ж тему, вона сказала ти не дивуйся, що в вас так, жінки всюди однакові і вони завжди думають про гроші. Правда не запитав у неї, чи вона також...

Від декількох знайомих чув, що у Києві теж така тенденція присутня.
Востаннє редагувалось Чет 28 липня 2005 р. 15:06 користувачем Black, всього редагувалось 1 раз.
Matviyuk
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 173
З нами з: Вів 01 лютого 2005 р. 16:43

Повідомлення Matviyuk »

111
Востаннє редагувалось П'ят 29 липня 2005 р. 14:04 користувачем Matviyuk, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

black писав: Да, пацани вони для того і нада, шоб робити те, шо нам впадло. І такі вони є, щоб з дітьми няньчитись і знаходити з ними спільну мову. Діти часто задовбують питаннями, на які неохота відповідати і пояснювати типу "Папа, а шо луччє - танк чи пулємьот?", а от жінкам може то по-пріколу.


Ну так вже категорично не кажи. Жінка просто повинна поважати пацана. Взагалі має бути повага один до одного. Але як глянеш на оте напівроздіте тіло в салатових штанцях з вульгарно накрашеними губами то виникає питання яка може бути повага до неї як вона сама себе не поважає.
Matviyuk
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 173
З нами з: Вів 01 лютого 2005 р. 16:43

Повідомлення Matviyuk »

222
Востаннє редагувалось П'ят 29 липня 2005 р. 14:05 користувачем Matviyuk, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

Да. І тема нормальна, і думок різних багато, але не вистачає жіночого погляду на проблему. Хотілось від них троха більше почути відповідей на цю ситуацію. :D
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Тема нормальна. Хай всі висловлюються. Кожен має право на свою думку. От тіко дівчат нема на форумі. Жалко - могли б подискутувати. Їх напевно відлякують наші пості. От одна була. Я її поважаю за то шо вона наважилася написати. Тіко побільше б таких було. От чомусь ту гостю я не відношу до тупих шмар.
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

Може тим дівкам треба докорінно змінити свою поведінку і ставлення до чоловіків. Відносяться як до засобу отримання результату. За таке відношення і мають відповідне ставлення. Хтось прогинається під тими жінками, хтось більш стійкий, а комусь вообще ті дівки по барабану. "Как кликнется, так и аукнется!!!"
Відповісти