Ну шо тим дівкам в житті потрібно?...

Романтика, флірт, кохання, секс... Все про відносини між чоловіком і жінкою.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Про "головну біль" і про "ти тільки про це і думаєш" складено багато анекдотів і написано багато статей і багато чув від друзів і сам маю такий досвід, отже це не вигадка і дані факти мають місце. Так що "робити приємно, тому кого любиш" притаманне не усім жінкам, або просто вони самі не помічають, коли відмовляють і який це складає відсоток.  :)
Alexandoros
Спамер
Спамер
Повідомлень: 462
З нами з: П'ят 03 лютого 2006 р. 16:11

Повідомлення Alexandoros »

Пройшла любов, зав'яли памідори.

"как будто" == "ніби"

Да безперечно ми сильна половина, тому, що терплячі. От якби вам чоловік сказав - "дарагая, я хачу новоє пальто от діор", або, ще краще - познайомились, погуляли, зайшли на палку чая, і після допитої чашки дядька встає і каже:  "ну все, мені пора, бувай, зустріенемось завтра" :)  Я б 100баків дав би щоб побачити вираз обличча. Хоча здогадуюсь - "ах ти казёл!!!" :D
black закохав
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Мда, головне, що це зовсім не оцінюється і не шанується, оці всі ухажіванія, придумування програм развлєчєній, походів в ресторани, бари, тєятри, кіно, концерти, прогулянки, прой..ні гроші, витрачений час (який можна було б провести з друзяками!), а сприймається як належне... Єдина компенсація за це, як на мене, - відсутність місячних і народження дітей.  :P
dilayla
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 121
З нами з: Вів 04 квітня 2006 р. 14:07

Повідомлення dilayla »

Alexandoros, домовлятись перед чаєм треба, що "я тобі чай, а ти...". Щоб уникати таких ситуацій я або відразу попереджаю, якщо маю підозру стосовно причини запрошення, що за це "дякувати всю ніч і немножко утром" я не буду, або попереджаю, що за себе плачу я сама.


black, стосовно даремного проведення часу - у мене просто немає слів. Невже ти думає, що дівчина заради тебе нічим не жертвує і не втрачає...
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

dilayla, та час необовязково даремно проведений... але вся ІНІЦІАТИВА іде в більшості випадків йде від чоловіка і це НЕ ОЦІНІЮЄТЬСЯ жінками. А навпаки завжди всього мало...

P.S. Зі мною ще не познайомилась ах...но гарна дівчина на крутому авто, не запросила кудись, не заплатила за це, не запросила додому і не приставала до мене. Цікаво чому...  :D
dilayla
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 121
З нами з: Вів 04 квітня 2006 р. 14:07

Повідомлення dilayla »

black, не всі жінки про це тільки і думають, як прийнято вважати - це по-перше, по-друге не зі всіма знайомляться, а по-третє - ти би втікав від неї куди бачив з її забаганками і  примхами і мав би ставлення як до купленої ляльки в кращому випадку, а в гіршому - як до речі і не були би потрібні її гроші такою ціною.
А на твоє питання "чому" - невже ти дійсно цього хотів би (уф....)?
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Просто спробуй себе в цій ролі. Багато чого поймеш...
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Повідомлення Золушка »

black, ти просто ще її не зустрів.  Так вже принято що хлопці ухажують за дівчатами, а не навпаки. Це так до весілля, але потім ми ,жінки, родимо дітей,(повір це не просто), піклуїмось за вас , готуємо, варимо, убираємо.  Це ми вам так дякуємо за те що ви нас трошки побалували. Бажаю тобі зустріти таку, аби тобі могла відвдячити за всіх яких ти знав раніше і потратив даремно гроші, час і силу!
Alexandoros
Спамер
Спамер
Повідомлень: 462
З нами з: П'ят 03 лютого 2006 р. 16:11

Повідомлення Alexandoros »

dilayla писав: Alexandoros, домовлятись перед чаєм треба, що "я тобі чай, а ти...". Щоб уникати таких ситуацій я або відразу попереджаю, якщо маю підозру стосовно причини запрошення, що за це "дякувати всю ніч і немножко утром" я не буду, або попереджаю, що за себе плачу я сама.


Я розумію те, що ти сама платиш за себе, розумію те, що попереджаєш хлопця, що йому сьодня обломиться, але  ніяк не можу зрозуміти - ну чому ж ти погодилась піти з НИМ на каву, а не із своєю подружкою??

"Домовлятись за чаєм" - во красота, і як я це маю припіднести. "Ділайла, поїдемо після кави до мене, займемось сексом?" Бухгагагага. Як доводить практика, в таких випадках ваабще питать ніфіга не можна, треба за станом дівчини дивитись. І якщо вже дівчинка зайшла погодувати рибок, досить дивно, як на мене, чути її відмову.  ЧІМ ТИ ДУМАЛА???

Хоча я в принципі і не питаю ;)
Аватар користувача
РУДЕНЬКА
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 448
З нами з: Нед 19 березня 2006 р. 22:46
Звідки: Луцьк

Повідомлення РУДЕНЬКА »

Alexandoros, ну і що смішного - тобі просто з жіночками треба знайомитись, а не з дівчатками....вона (жінка) сама за чаєм вияснить це питання......... :D  бажано з одинокими :!:
Доки не закотиться сонечка тарілочка,
День у день клопочеться рудохвоста білочка :)
Alexandoros
Спамер
Спамер
Повідомлень: 462
З нами з: П'ят 03 лютого 2006 р. 16:11

Повідомлення Alexandoros »

РУДЕНЬКА, дякую, я знаю :)

Але ж, Ділайла, тобі, якщо мені пам'ять не зраджує - 24 -  "дівчинка", блін.  "Не дам, бо я собі знаю" :)
black закохав
Аватар користувача
РУДЕНЬКА
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 448
З нами з: Нед 19 березня 2006 р. 22:46
Звідки: Луцьк

Повідомлення РУДЕНЬКА »

Alexandoros, та і жінки різні бувають - різні справи мають, інтереси. Хто чим хворіє так сказать :)
Доки не закотиться сонечка тарілочка,
День у день клопочеться рудохвоста білочка :)
dilayla
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 121
З нами з: Вів 04 квітня 2006 р. 14:07

Повідомлення dilayla »

Alexandoros, знайди де я себе "дівчинкою" називала, а тоді будеш "блін" казати - по-перше, а по-друге чому не з подружкою - тому що мене запрошує не подружка, і навіть після моєї заяви, що подяки такої не буде - він не відмовляється, тому що я рідко стикалась з тим, що запрошують щоб переспати (не хвалюсь і не жаліюсь) якщо колись поспілкуємось вживу можливо зрозумієш. А по сценарію ти напишеш, що я ціну собі набиваю, але був такий випадок, коли знайомились на вулиці, запросив мене на зустріч, щоб переспати, але в ході зустрічі зізнався, що була така ціль, але пропонувати такого не буде ... і зараз ми хороші друзі, часто згадуємо про ту зустріч
black, я тебе розумію, в мене і самої часто було такі думки: "і невже я відразу не бачила".  А ти думаєш години в перукарні, нищення волосся, високі підбори і багато ще всього для кого і часу воно займає і сил вимагає і коштує не дешево - тому витрати і ми робимо, але так вже нас (людей) створила природа і так закладено в нашому неідеальному суспільстві, але інколи хоч на деякий час знаходиться людина, яка це оцінює і зявляється думка "А воно того варто" нехай навіть не надовго
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Складається враження, що оці години, проведені в перукарні, нещення волося, високі підбори, вичурні наряди, бриті ноги, вищипані вії та інші тортури потрібні ВАМ, але для того, щоб подобатися НАМ. dilayla, але ж любимо ми вас не за всі ці жертви.
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Повідомлення Золушка »

Ну а за що ж ви нас любите? Напишіть якою уявляєте ідеальну жінку? Саня, це як зачарований круг, дівчата все це роблять аби звернути на себе увагу, але з часом це пройде коли твоя кохана зрозуміє що ти її любиш і без косметики, тим більше коли буде сім"я і часу на це майже не залишиться.
Відповісти