Ну шо тим дівкам в житті потрібно?...

Романтика, флірт, кохання, секс... Все про відносини між чоловіком і жінкою.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Лапочка
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: Чет 01 червня 2006 р. 09:45

Повідомлення Лапочка »

[color=red]ПРИТЧА О ЛЮБВИ [/color]

Ветер встретил прекрасный Цветок и влюбился в него. Пока он нежно ласкал Цветок, тот отвечал ему еще большей любовью, выраженной в цвете и аромате. Но Ветру показалось мало этого, и он решил: "Если я дам Цветку всю свою мощь и силу, то тот одарит меня чем-то еще большим". И он дохнул на Цветок мощным дыханием своей любви. Но Цветок не вынес бурной страсти и сломался. Ветер попытался поднять его и оживить, но не смог. Тогда он утих и задышал на Цветок нежным дыханием любви, но тот увядал на глазах. Закричал тогда Ветер:
- Я отдал тебе всю мощь своей любви, а ты сломался! Видно, не было в тебе силы любви ко мне, а значит, ты не любил!
Но Цветок ничего не ответил. Он умер.

P.S. По-моєму, це якраз в тему!!! :read:
Дерьмо случается, но жизнь продолжается!
Аватар користувача
vladek
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 245
З нами з: Сер 17 травня 2006 р. 18:45
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення vladek »

Лапочка писав: Ветер встретил прекрасный Цветок и влюбился в него...

P.S. По-моєму, це якраз в тему!!! :read:


Лапочка дуже тонко підходить до тематики... :oops:
Alive forever... (phoenix)
Аватар користувача
erica
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 331
З нами з: Чет 23 березня 2006 р. 16:35
Звідки: Луцьк

Повідомлення erica »

Взагалі-то я ангел... але крила в хімчистці, а німб на підзарядці :wink:
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Я вже було думав, що тема загнулася.
Аватар користувача
erica
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 331
З нами з: Чет 23 березня 2006 р. 16:35
Звідки: Луцьк

Повідомлення erica »

Саня, тема вічна :lol:  :lol:  :lol:
Взагалі-то я ангел... але крила в хімчистці, а німб на підзарядці :wink:
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Тема то вічна.
Вічна через те, що її неможливо розкрити повністю. Завжди знайдеться що ще сказати.
Також вічна через те, що в кожного своя правда і він(вона) з нею живе своє життя.
Вічна й через те, що все пливе, вче змінюється. Змінюються з часом люди, їхні потреби, бажання. Хоча деякі речі повинні залишатися сталими. Як не мене, то це повага один до одного. Якщо є повага, то й взаєморозуміння легше досягнути, тоді й потреби одне одного пізнати можна.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Ось ще підтвердження того, що дівчат передусім цікавлять матеріальні блага :-(
Эксперимент “Москвич vs БМВ 530i”
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Саме головне, що потім ті 15 дівок будуть доказувати - нє, мєнья дєньгі не інтєрісують, ти шо, как ти мог падумать. це ж не через гроші. Ні...  :D  :D  :D
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

До речі, читаючи Ірену Карпу, натрапив на такий момент:
Не можна казати, що всі чоловіки - суки (гади, недолюдки, всі вони такі тощо - як там іще люблять казати фригідіни?..) Не треба узагальнень, нє... Чоловік - то істота крилата й безмежна, має безліч іпостасей. Буває чорнявий і білявий (таки ліпше, щоб бував білявий), буває лисий, але однаково звабливий, буває фарбований і взагалі напівпрозорий. Нє, я не про гематому, не перебивайте... Чоловік - це прекрасне створіння, що його нещадно занедбували жінки протягом усієї історії, не складаючи поем його красі і ніжності, а лише підставляючи свої цицьки й паплюжі вирла для оспівання тисячами й тисячами приречених чоловіків... Ну, і як же я одна, недостойна, маю взяти на себе цю апокаліптичну місію оспівання вразливості й незахищеності найпершої запоруки добробуту жіноцтва - Чоловічого Статевого Органу?!


Справді, жінки забувають, шо ті БМВ, особняки і взагалі більшість того, що їх оточує, створене саме чоловіками.  :?
Ledifrog
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 43
З нами з: Вів 29 серпня 2006 р. 13:49

Повідомлення Ledifrog »

Прочитала експеримент “Москвич vs БМВ 530i”.Чесно кажучи будь це запорожець,мерс,чи будь-яка інша машина,я б туди не сіла.І не потрібно робити зрівняловку серед дівчат.ЧОЛОВІКИ МИ РІЗНІ.Звісно є й така категорія.Але ж і серед чоловіків трапляються альфонси,дибіли,придурки...............і т.д.Але ж є чоловіки яких ми любимо ,з якими ми зустрічаємось чи живемо, і які люблять нас і не всі вони міліонери.
Так нам без вас важко ,але не потрібно нас звинувачувати у всіх гріхах.Ви також не святі.І так само як і ви, ми шукаємо достойну половинку,тільки ця достойність не заключається в машині чи грошах.ХОЧА ЗУСТРІЧАТИСЬ З ГРЯЗНИМ ВОНЮЧИМ БОМЖОМ-погодьтесь задоволення не з приємних.Одне слово "ЧОЛОВІК"включає в себе такі поняття як мужність ,вихованість,здатність забезпечити себе і свою сім"ю(Погодьтесь таких не багато).Хоча і жінка не повинна висіти в чоловіка на шиї.Мені це в першу чергу було б скучно. :) і не дуже приємно просити гроші в чоловіка на ту ж косметику чи засоби інтимної гігієни.......І потім як ж йому робити подарунки :lol: за його гроші?????Це смішно.
Alexandoros
Спамер
Спамер
Повідомлень: 462
З нами з: П'ят 03 лютого 2006 р. 16:11

Повідомлення Alexandoros »

Прастітутки і бл%ді обох полів - ось наша тема. І усі довольні.  Заплатиш більше так ще й на вушку пошепочуть усіляку романтегу.
Ledifrog
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 43
З нами з: Вів 29 серпня 2006 р. 13:49

Повідомлення Ledifrog »

Alexandoros,  :) Так мене можна купити:ласкою,повагою,любов"ю,турботою...................але не грошима. 8)
Alexandoros
Спамер
Спамер
Повідомлень: 462
З нами з: П'ят 03 лютого 2006 р. 16:11

Повідомлення Alexandoros »

Ledifrog, ти і квіти не любиш, а нада щоб дарували, так? І гроші непотрібні, але щоб були, так?  І краще вже тобі про любов будуть говорити посеред Середземного моря,  гойдаючись на яхті і споглядаючи зірочки, ніж за свинарником у купі сіна, так?
black закохав
Ledifrog
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 43
З нами з: Вів 29 серпня 2006 р. 13:49

Повідомлення Ledifrog »

Alexandoros, ну чомуж в сіні також романтично!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Alexandoros
Спамер
Спамер
Повідомлень: 462
З нами з: П'ят 03 лютого 2006 р. 16:11

Повідомлення Alexandoros »

Ledifrog, ти значить не пробувала - я тебе розчарую. Сіно залазить у всі діри, куди тільке може і не може. Пилюка з того ж сіна не дає дихнути, а піднімається вона в процесі - ой не маленька.  Крім того усіляка гидота у вигляді комарів, жучків та іншої трахомудії.  І ще клас як в око попадає - ну просто супер. Після такого "відпочинку"  є тільки одне бажання - в душ і нах звідси.
black закохав
Відповісти