Секс і релігія?

Романтика, флірт, кохання, секс... Все про відносини між чоловіком і жінкою.

Модератор: Саня

FoX
Новачок
Новачок
Повідомлень: 13
З нами з: П'ят 05 травня 2006 р. 15:46
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення FoX »

Poison, нє у тебе невірні дані, серьозно: трахатись можна і з відкритими очима, а секс ну ніяк не від нечистого - для продовження роду. Просто якщо нормальна симпатична дівчина в наші дні в віці більше 20, або й 18 років скаже комусь, шо вона дівчина, питають: а шо в тебе шось нетак?
FoX
Новачок
Новачок
Повідомлень: 13
З нами з: П'ят 05 травня 2006 р. 15:46
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення FoX »

я думаю, що це ненормально,коли все-таки навіть на початку стосунків секс і сумісність у ньому дуже важлива, якось я ну не можу , якшо хочеш серцем, з цим погодитись, але розумом мені ясно, що це невід'ємна частина стосунків...конфлікт внутрішній, кортше кажучі :(
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

Блін ти такими дурницями не переймайся ,наше сьогднішне покоління геть не навчилось цінувати жіночої цнотливості ,особливо тоді коли дітей заводять в 16 років а то и раніше .Хочеться тобі сказати що в даному питанні священик тобі не тільки не допоможе,а я думаю навідь нашкодить ,запамятай все приходить в свій час ,я теж не в 16 голу жінку побачив на відміну моїх однолітків ,але потім догнав і перегнав америку. :lol:
Patria o Muerte
FoX
Новачок
Новачок
Повідомлень: 13
З нами з: П'ят 05 травня 2006 р. 15:46
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення FoX »

Ну не знаю...Те, що ти кажеш воно, певно, найбільш тактовне, шо мені доводилось чути: "всьму свій час", але я цей час навмисне відтягую не тому, що я дуже наївна и не думаю про це, а просто тому що боюсь, тому що не хочу..нє, я хочу, але ну мене відштовхує от саме те, що більшість до цноти ставиться, як до "обузи", від якої слід позбавитись чим раніше тим краще, і мені прямо-таки послуга! :oops: .
А уяви один хлопець взагалі, коли зрозумів, що я дівчина став "вичикувати", уникати мене спеціально, бо "чекав, поки я стану жінкою",- ну не брутально це, вибач мені? :x
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

Да уж повне падіння нравів ,колись жінки пишались своєю незайманість ,а зараз соромляться це неправильно.На рахунок того пацика то він просто йолоп та і все ,він просто морально незріла людина з якою я думаю неслад тобі навідь спілкуватись.
Patria o Muerte
Аватар користувача
erica
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 331
З нами з: Чет 23 березня 2006 р. 16:35
Звідки: Луцьк

Повідомлення erica »

Мені здається варто в першу чергу самій достойно ставитись до своєї незайманості!Соромитись тут абсолютно нема чого! В наш час незайманість є тим, що вирізняє тебе з натовпу дівчаток-однолітків :wink:
Якщо хлопець тебе дійсно любить, то він зрозуміє і не буде "форсировать события".
Взагалі-то я ангел... але крила в хімчистці, а німб на підзарядці :wink:
Аватар користувача
Aborigen
Новачок
Новачок
Повідомлень: 22
З нами з: Сер 03 травня 2006 р. 23:28
Звідки: Луцьк

Повідомлення Aborigen »

FoX, а Poison правий до священника тобі не треба йти, а то він тобі такого наговорить....Ти сама маєш відчути коли вже треба. А те що дівчина цнотлива - то це саме те, чим треба гордитись, бо таких в наш час не так уже і багато(принаймі в такому віці).
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Як на мене то ні гордитись ні соромитись цноти нетреба. Єдине, що в певному віці це вирізняж тебе від інших... А добре це чи погано вирішувати тобі.
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

Панове, шось ви не з тої сторони до істини добиратись почали. :) Давайте не путати християнську мораль і суспільну. В любому випадку треба вміти приймати рішення і за них відповідати. Чим швидше дійде, шо всі речі носять причинно-наслідковий харектер тим краще. А якщо чесно - не треба боятися нічого нового. :)
Зображення
Аватар користувача
MORRIGHAN
V.I.P.
V.I.P.
Повідомлень: 160
З нами з: Вів 25 квітня 2006 р. 09:20
Звідки: ЛУЦЬК

Повідомлення MORRIGHAN »

млін... хочу повернутися на 2 роки назад :cry:
Carpe Diem
FoX
Новачок
Новачок
Повідомлень: 13
З нами з: П'ят 05 травня 2006 р. 15:46
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення FoX »

sashka писав: Панове, шось ви не з тої сторони до істини добиратись почали. :) Давайте не путати християнську мораль і суспільну. В любому випадку треба вміти приймати рішення і за них відповідати. Чим швидше дійде, шо всі речі носять причинно-наслідковий харектер тим краще. А якщо чесно - не треба боятися нічого нового. :)

так шо значить "кесарю - кесареве, а Богу - Боже"? Якщо я християнин, то ним є не тільки на сповіді, тому якось недуже розумію про причинно-наслідковий зв'зок і небоязнь нічого нового. З якого ж боку доиратись до істини "мєтодом проб и ошибок"? Не плутати, а як пов'зати, поясни, будь ласка, бо може я тупа, ну не розумію?
erica писав: Мені здається варто в першу чергу самій достойно ставитись до своєї незайманості!Соромитись тут абсолютно нема чого! В наш час незайманість є тим, що вирізняє тебе з натовпу дівчаток-однолітків
Якщо хлопець тебе дійсно любить, то він зрозуміє і не буде "форсировать события".

Шо значить достойно ставитись? Ніхто зі мною не форсировал собитія, ставились або з повагою, або з терпінням. Я не соромлюсь, але не вважаю, шо це велика моя заслуга, я не виставляю цноту, так би мовити, на привселюдний огляд, але для мене є певний внутрішн конфлікт: я вже велика дівчинка, а це питання для мене проблема, я тікаю від стосунків тільки-но впритул заходить про секс, але підсвідомо якось. А коли вже в черговий раз втекла, сідаю на пеньочок і думаю:"Блін, от ніби втекла, а проблема зі мною". Значить щось нетак в мені, я ж так можу все життя тікати, а сенс?!Проблема між духовністю і фізіологією, і сама в собі я ії не можу вирішити!
FoX
Новачок
Новачок
Повідомлень: 13
З нами з: П'ят 05 травня 2006 р. 15:46
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення FoX »

Poison, та я й не спілкуюсь,но як кажуть "ложки-то нашлісь, а вот осадок остался" :wink:
Аватар користувача
erica
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 331
З нами з: Чет 23 березня 2006 р. 16:35
Звідки: Луцьк

Повідомлення erica »

FoX, може ти просто не готова психологічно поки що... Звучить банально, але одного разу ти не схочеш втікати і будеш впевнена що все робиш правильно... :)
Взагалі-то я ангел... але крила в хімчистці, а німб на підзарядці :wink:
Аватар користувача
Azazello
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 227
З нами з: Чет 20 квітня 2006 р. 00:11
Звідки: Луцьк

Повідомлення Azazello »

FoX, та немає в тебе ніяких проблем. Просто ти ще не зустріла того єдиного...
Пацани, блін, якими ми були би гордими, якщо б знайшли собі незайману дружину!!!! Особливо в наш час... Чого ніхто таке FoX не скаже???
Запам'ятай, якщо в хлопця серйозні наміри, то він тебе зрозуміє і буде чекати стільки, скільки потрібно.
Щось не так в тобі? Та все нормально, кожен для себе вирішує, як йому розпоряджатись своїм тілом. А те, що незайманості треба позбутись якнайшвидше і т. д. - думка, навіяна заходом. Якщо пацан нормальний попадеться, то можна і задоволення отримати і цнотливою лишитись (є ж різні види сексу)
І ще раз, не переживай на рахунок цього... :) :wink:
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

FoX,
Не плутати, а як пов'зати, поясни, будь ласка, бо може я тупа, ну не розумію?

Я взагалі не розумію яким чином релігія заважає займатися сексом. Релігія до сексу ніякого відношення взагалі не має. Релігія має просто свій погляд на це питання. Займатися чи не займатися це скоріше питання совісті ніж релігії.
Зображення
Відповісти