Секс і релігія?

Романтика, флірт, кохання, секс... Все про відносини між чоловіком і жінкою.

Модератор: Саня

Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

да. коли "вскочив в гречку" тоді краще мовчати. В противному випадку пощади не буде. Буде тільки хороша нагода відплати тим самим.

P.S. Все тайное становится явным!!!! :twisted:
Аватар користувача
Bad Tank
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 69
З нами з: П'ят 17 червня 2005 р. 10:44

Повідомлення Bad Tank »

какое нехорошее название - Секс и религия.
в моей религии нет места ни ее служителям, ни всяким культам, поклонениям и т.д., а следовательно моей религии начихать на мой секс, и вообще на все мои действия!
Анархия - Мать Порядка
Аватар користувача
Sheriff
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 156
З нами з: Суб 18 лютого 2006 р. 18:03
Звідки: Юкрейша

Повідомлення Sheriff »

Товарищи!
В этот исторический для всего человечества момент по вышепоставленому вопросу нужно принять ответственное и единоверное решение.

htthttp://warrax.net/Satan/Others/sexbest.htm
http://sexology.hut.ru/bern06.html
http://1001.vdv.ru/books/1001/0085.htm

Религия - опиум для народа!
В СССР секса нет!
To serve & to protect
Аватар користувача
Banzai
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 449
З нами з: Сер 25 січня 2006 р. 00:56
Звідки: Луцк

Повідомлення Banzai »

а вот в тибете дэвушка на могла (а может быть такое и по сей день ) выйти замуж пока нне предоставит доказательства 20!! соитий.... старостам (типа бусинки и другое барахло....)
у ескимосов там всяких дабы повысить выживаемость (новая кровь так сказать) принято меняться женами н7а время причем жены сами стараются от души со всех сил...

что до сатанистов ... ну не наших на форуме а типа настоящих с рогами жертвоприношениями и пентаграммами - то походу ритуальный трах оч уважают... в чем можна им выразить наше одобрение и понимание - естибы не требовалось все остальное то я бы попринимал дефачек в сваю секту ааккультных наук ГЫГЫ :D :twisted:
Благодаря деятельности Удаффа неграмотных и ограниченных детей теперь называют не дебилами, а контркультурными писателями.
Зображення
Аватар користувача
{_SS806_}
Новачок
Новачок
Повідомлень: 18
З нами з: П'ят 17 березня 2006 р. 20:29

Повідомлення {_SS806_} »

Як тільки доходить до питання про секс і релігію починаю ненавидіти християнство (чи то церкву).
There is nothing you can say to make me change my mind.
Alexandoros
Спамер
Спамер
Повідомлень: 462
З нами з: П'ят 03 лютого 2006 р. 16:11

Повідомлення Alexandoros »

{_SS806_}, не будеш грішити, не прийдеться сповідатись, - так це ж для церкви буде прямий збиток.
Не дамо загнутись православ'ю. !!! :D 8)
black закохав
Аватар користувача
{_SS806_}
Новачок
Новачок
Повідомлень: 18
З нами з: П'ят 17 березня 2006 р. 20:29

Повідомлення {_SS806_} »

Угу!

Я сповідався 2-чі в житт (прошу зауважити не в 6 рочків мама за руку привела, а в 20 - сам прийшов): перший раз сподобалось дуже, а після другого зрозумів що вже ні в чому не каюсь, тому і сповідатись нема чого.

Ось так.
There is nothing you can say to make me change my mind.
FoX
Новачок
Новачок
Повідомлень: 13
З нами з: П'ят 05 травня 2006 р. 15:46
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення FoX »

А взагалі хотілося б поговорити на цю тему зі священником, серьозно...
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

FoX, ці слова сказав мій друган перед тим як стати ярим баптистом ,щоб їм панос всю дорогу якого пацана загубили . :evil:
Patria o Muerte
FoX
Новачок
Новачок
Повідомлень: 13
З нами з: П'ят 05 травня 2006 р. 15:46
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення FoX »

Poison,нє, баптизм - це секта, а я б з нормальним священником хотіла б поговорити, але такіх дуже мало..нажаль...адже римо-католицьким священникам сексу взагалі не можна, але ж у більшості є певний досвіт...
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

FoX, ти мені скажи ,що ти в того попа будеш питати?,як правильно займатись сексом в позі 69... недумаю :)
Patria o Muerte
FoX
Новачок
Новачок
Повідомлень: 13
З нами з: П'ят 05 травня 2006 р. 15:46
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення FoX »

Poison, та я ж не про пози в нього питати збираюсь! І не в попа...Блін, просто від інстинктів і фізіології не втечеш, а якщо довго тікаєш потім тебе не розуміють і називають емоційно незрілим, хоча це все для мене особисто так заплутано...
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

Блін ти мені скажи для чого тобі піп в питаннях сексу ,чи ти збираєшся дозволу в нього просити нерозумію длячого пупати секс і релігію ,там же чітко сказано секс від нечистого ,трахатись тіко для продовження роду з закритими очима і мовчки :lol:
Patria o Muerte
FoX
Новачок
Новачок
Повідомлень: 13
З нами з: П'ят 05 травня 2006 р. 15:46
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення FoX »

Poison, нє у тебе невірні дані, серьозно: трахатись можна і з відкритими очима, а секс ну ніяк не від нечистого - для продовження роду. Просто якщо нормальна симпатична дівчина в наші дні в віці більше 20, або й 18 років скаже комусь, шо вона дівчина, питають: а шо в тебе шось нетак?
FoX
Новачок
Новачок
Повідомлень: 13
З нами з: П'ят 05 травня 2006 р. 15:46
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення FoX »

я думаю, що це ненормально,коли все-таки навіть на початку стосунків секс і сумісність у ньому дуже важлива, якось я ну не можу , якшо хочеш серцем, з цим погодитись, але розумом мені ясно, що це невід'ємна частина стосунків...конфлікт внутрішній, кортше кажучі :(
Відповісти