Яким подарунком здивувати хлопця?

Романтика, флірт, кохання, секс... Все про відносини між чоловіком і жінкою.

Модератор: Саня

Аватар користувача
РУДЕНЬКА
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 448
З нами з: Нед 19 березня 2006 р. 22:46
Звідки: Луцьк

Повідомлення РУДЕНЬКА »

Єство, ага - це називається "мухі атдєльно, катлєти атдєльно" - спочатку треба дивитись нерухомо фільм, потім жувати, потім говорити (про те, що ти вважаєш за потрібне), потім приставати....странно :?
Доки не закотиться сонечка тарілочка,
День у день клопочеться рудохвоста білочка :)
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Ага, а якщо робити разом - то потім починаються розмови на тему схуднення.
Я дуже рідко жую перед телевізором. Для прийому їжі є кухня. От і слід використовувати її за призначенням.
А то - вечеря при свічках... з телевізором. Подаруночок :-)
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Я думаю здивувати оголенням свого тіла хлопця чи чоловіка нереально... Він і так його кожен день бачить.  :D
Аватар користувача
РУДЕНЬКА
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 448
З нами з: Нед 19 березня 2006 р. 22:46
Звідки: Луцьк

Повідомлення РУДЕНЬКА »

black, хто бачить, а хто і не бачить :D . Є такі екземпляри, що передіваються тільки в темноті...
Доки не закотиться сонечка тарілочка,
День у день клопочеться рудохвоста білочка :)
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Хм, ну цікаве питання. Здивувати можна тим, чого хлопець не бачив (якщо вмене знайомий працював в стрипклубі, то як би його дівчина з тортів не  скакала - дивного йому там буде мало).
Для мене було дивно, коли моя кохана на ДН спекла мені торта, або зв"язала шарфа, хоча знову ж знайомому тих шарфів понав"язували стільки, що він їм лік втратив :)
Крім того здивувати ж можна не тільки по-доброму, але і так, що він буде прикро здивований  :D
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

Я думаю чоловіку в подарунок підійшла якась високо технологічна забавка ,але обовязково корисна ,я наприклад терпіти неможу безполезних подарунків там всілякі глиняні сувінірчики тощо ,подарунок має використовуватись.
Patria o Muerte
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Представляю, як тобі жінка купила б проц не на твій сокет або память не того типу :lol:  :lol:  :lol:
Аватар користувача
Cherry
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 192
З нами з: Сер 20 грудня 2006 р. 01:04

Повідомлення Cherry »

:shock: Але вже спаскудили мою тему за час, поки я сюди не заходила...

Ще ніби не весна, що всіх так на сексуальність потягло... хоча сонечко пригріло :)

Все, black, можеш цю гілку прикривати як таку, де розмова не відповідає темі... Чи то може тему зміни - "як здивувати хлопця своїм оголеним  тілом?" :D
"Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere." Albert Einstein
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Cherry, а які подарунки ти любиш робити?
По темі висловився Poison. Я приєднуюся до його думки. Але потрібно й враховувати те, що black написав. На жаль, цілком можливий варіант.
Краще, хай хлопці самі собі купують високотехнологічні забавки, а дівчина ліпше подарує хороший одеколон чи щось з того роду. В нас всерівно ж не такий витончений нюх, та й запахам жінки приділяють більше уваги. Думаю, їй самій буде приємно, якщо від хлопця пахнутиме так, як їй подобається.
Востаннє редагувалось Пон 22 січня 2007 р. 18:33 користувачем Саня, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Саня, такі речі як парфумерія дуже індивідуальні. Вважається порушенням етики подарувати іншій людині одеколон чи інші парфуми. Краще хай тоді вона вже заплатить за одеколон який ти сам вибереш.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Cherry
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 192
З нами з: Сер 20 грудня 2006 р. 01:04

Повідомлення Cherry »

Саня писав: Cherry, а які подарунки ти любиш робити?

Та тут не так важливо, які я люблю робити. Головне, щоб тій людині сподобалось. Тому і тему створила, щоб з"ясувати, який подарунок вам (тобто сильній половині) приємно отримати від дівчини?

Поки що висновки такі:

:arrow: здивувати можна роздягнувшись (проте тільки за умови, якщо раніше  цього (тобто роздягання) не було)

:arrow: якщо вже роздягалась до цього, то здивувати можна, якщо чимось прикритись (наприклад бантиком, або тортиком). Правда з тортиком теж проблемка, ато потім будуть скарги на надмірну вагу і жування біля телевізора

:arrow: подарунок має бути функціональним, бо глиняною фігуркою цвях не заб"єш, і до компа не підключиш жодним кабелем. Короче, толку ніякого

:arrow: в техніку дівчині теж лізти не варто, а то уявляю якби я принесла SDRAM чоловіку замість DDR2. Точно би здивувала, тільки не так, як би хотіла

:arrow: з запахом думки розділились - декому не хочеться, щоб його, як самця, мітили
"Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere." Albert Einstein
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

В мене з нюхом взагалі не склалося. Травмовані дихальні шляхи, з дитинства. Так що, ліпше хай вибере той, хто в цьому розбирається. А заплатити я й сам можу. Для мене це прийнятний варіант. Та й мова йде не про подарунок від сторонньої людини.
Ще питання є. Чи обов'язково подаруноком потрібно здивувати? Чи справа в тому, що дарувати, щоб було приємно.
Аватар користувача
Cherry
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 192
З нами з: Сер 20 грудня 2006 р. 01:04

Повідомлення Cherry »

Саня писав: Ще питання є. Чи обов'язково подаруноком потрібно здивувати? Чи справа в тому, що дарувати, щоб було приємно.

Можливо, слово "здивувати" тут не надто доречне (я пішла шляхом плагіату і переробила назву аналогічної теми про подарунки для дівчат).

А так головне, щоб подарунок йому сподобався. Тобто тут швидше не здивувати головне, а саме з подарунком подарувати якісь приємні емоції.

Звідси і питання - що б ви хотіли отримати в подарунок. Тільки в межах розумного, звісно. А то забаганки про Порш і т.д. - це вже до багатеньких мамочок (для їхніх альфонсиків)  :D
"Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere." Albert Einstein
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Щось я не одного такого альфонсіка не знаю... як і мамочок...  :?
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Cherry, ну на рахунок фігурок я б так категорично не казав - сам колекціоную фігурки слоників, чим не минають користуватись всі, хто не знає що подарувати :)
Парфуми то річ особлива, оскільки не кожен може вподобати подароване :(
На вскидку 2 види подарунків спеціально для тебе:
- зброя (ножі, саблі, пістолі.... 75-80% чоловіків просто в захваті від того, що можуть помахати шаблею, або ножом... чи постріляти, або просто потримати ці іграшки в руках)
- іграшки (звичайно не барбі і не погремушки, але радіоуправляєма модель авто/гелікоптера/лодки/танка... чи щось накшталт залізної дороги...)
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Відповісти