Як правильно вибрать тещу?

Романтика, флірт, кохання, секс... Все про відносини між чоловіком і жінкою.

Модератор: Саня

planirovschik
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Re: Як правильно вибрать тещу?

Повідомлення planirovschik »

sashka писав: Ото я бля тему подогнав. Ніхто ж з нас пацанов ніколи іне задумувався над єтім вопросом. А хуйня рєальна може получітись.
Дівка може бути заєбісь, а тьоща зверь редкій. І піздец всім сподіваніям на щаслівую жизнь. (тьощі обично довгоживущі). Шо делать шоб не попасти в блятскую сітуацию?

.

Якшо така фігня світить, то тре зарання питання ставити рубом, шо мол живем вмене та й усе. Перед весіллям більш добєшся ніж після. Менше будеш бачитись з тещею, краще буде сімейне життя.

keepo
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

виправлено

Повідомлення keepo »

Звичайно вибирати тещу нетреба, вона сама впридачу до дівчини йде :)
Крім того, мама дівчини стає тещею тільки коли ти одружуєшся на самій дівчині, а до цього вона просто знайома тітка, а це дуже важливо: теща одного мого колеги до весілля була як ангел, а як тільки одружились з її дочкою - відразу змінилась, причому критикувала все, від його зовнішності, до професійних якостей.
Ще одне цікаве спостереження: сидить дві жіночки і одна каже "незнаю яким буде мій зять, але я його вже ненавиджу :( ", і після цього не довіряяй анекдотам!

Мама моєї дівчини теж коли ми почали зустрічатись постійно на неї давила, щоб попробувала повернутись до попереднього хлопця, а на мене дивилась, як х** на бритву, а зараз попустило :D вже нічого не каже

Тобто питання потрібно ставити не "як вибирати тещу", а "як нормально жити з тією, яка попалась :D "
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/

Belamor
Модератор
Модератор

Повідомлення Belamor »

Жити окремо. Обмежитися від наєздов. Не на тещі одружуєшся а на дівчині.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший

Саня
Модератор
Модератор
Стать: чоловіча
Контактна інформація:

Повідомлення Саня »

М-да. Теща - штука коварна.
Одна історія вирішення проблеми взаємовідносин зяття з тещею.
Подружжя жило разом з батьками молодої. Тобто, зять був в приймаках. Одного разу зятьок досить сильно затримувався. Жінка в цей час була вдома і переживала за чоловіка, де той запропастився. Мама-теща все це спостерігала. Ну й вирішила вона підвипившому зятю організувати зустріч. Не встиг він зайти до хати, як та накинулася.
Зять молодець, не розгубився. Послав тещу словами "Йдіть ви, мамо, на ..." і пішов з жінкою до своєї кімнати.
Після цього всі питання до зяття знялися. Зараз вони з тещею чудово поживають, підколюють одне одного. Теща в справи подружньої пари не вмішуються. Живуть вони вже окремо, що також сприяє поліпшенню ситуації.
А взагалі, молоді між собою самі розберуться. Поради старших корисні, але у нас і своя голова на плечах є.

Dr_Phoenix
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Контактна інформація:

Повідомлення Dr_Phoenix »

Взагалі, я рахую, після одруження потрібно негайно відокремлюватись від батьків на дистанцію не менше 100км. :DЗ батьками добре жити в тому плані що менше приходиться дивитися за домом и т.п. : ти приходиш з роботи а тут теща вареничків наварила, пирожків напекла, в хаті більш менш прибрано, хоча попадаються різні екземпляри..... :D Погано з батьками жити в тому плані що ти будеш себе весь час відчувати якимсь скутим, обмеженим в сімейних правах і діях, як не в своїй тарілці, постійні поучання, вичітування моралі, наставляння....це все за"бе тебе вже після 1го місяця сумісного життя. Уявіть собі таку ситуацію: після чудового вечора з своєю коханою в якомусь ресторані ви вертаєтесь додому..... яке відчуття вас буде переслідувати? правильно..що хтось та є дома, а якби там нікого небуло....все було б набагато цікавіше :twisted: Життя така штука що в ньому потрібно добиватись всього самому, бути самому хазяїном у своєму житті, я не кажу що непотрібно прислухатись до порад старших чи друзів, просто завжди портібно мати свою думку і відстоювати її, якщо ви побачили що вона дає позитивний результат. З дівчатами також делішки обстоять не гладко, адже всі вони по своєму різні і х** його знає чи захоче ваша обрана богиня покинути свою мамцю, тут вже самі побачите по обставинах, звичайно якщо озброїтись драйверком mozgi.sys можна завжди повернути все у своэ русло, але тут потрыбен також талант і глибоке розуміння жіночої логіки. Такщо життя покаже і треба бути готовим до різних нонсенсів і парадоксів :evil:

Belamor
Модератор
Модератор

Повідомлення Belamor »

Вах Веталюга я чуть від твого посту не прифігів ... ну й висказав? Наболіло?

Саня
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення Саня »

"але тут потрыбен також талант і глибоке розуміння жіночої логіки."

М-да, до рузуміння жіночої логіки ще далеко. Де б то знайти відповідного драйверка wlogika.vxd?

nity
Активний учасник
Активний учасник

Повідомлення nity »

Правило жіночої логіки - ніякої логіки.

keepo
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

В жінок теж хороша логіка, просто вони мислять від цілого, а чоловіки від часткового, тому і непонятки. Завжди суму фактів легше об"єднати в висновок, ніж з висновку видільти правильний факт.

searcher
Учасник дискусій
Учасник дискусій

Повідомлення searcher »

невеликий оффтоп про тещу:

7 лет за изнасилование тещи.
Россия

В Башкирии Мелеузовский городской суд приговорил к 7 годам лишения свободы зятя, который принудил к оральному сексу собственную тещу. Кассационная инстанция Верховного суда Башкирии оставила вердикт городского суда в силе.
Как установило расследование, пьяный зять пришел в гости к 65-летней матери своей сожительницы в третьем часу ночи. Пожилая женщина сказала, что дочери нет дома и захлопнула перед ним дверь. Однако мужчина пришел в бешенство и, разбив окно, проник в дом.
Там преступник набросился на бабушку и заставил ее сделать ему минет. Только через три часа извращенец уснул, и пенсионерка смогла позвать на помощь.
Прибежавшие с вилами на зов пожилой женщины соседи увидели спящего обнаженного по пояс насильника - носки, брюки и трусы валялись рядом с ним. "Причем опьянение было настолько сильно, что когда маньяка растолкали милиционеры, первым делом он спросил: "Где я?", - пишет.
Подсудимый своей вины не признал, мотивируя тем, что ничего не помнит. Однако суд посчитал его вину доказанной. В качестве улик суду были представлены выдранные волосы пенсионерки, которые были обнаружены под ногтями и на одежде преступника. Передает NEWSru.com.

keepo
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Восток - дело тонкое :D

Belamor
Модератор
Модератор

Повідомлення Belamor »

От гад блек забрав мій смайл. Прийдеться щось написати. Мдя жосткій способ воспітанія тьощі. :lol:

Саня
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення Саня »

nity писав: Правило жіночої логіки - ніякої логіки.

Жіноча логіка під правила не підпадає. Получається правило і суцільні винятки. До того ж правила постійно змінюються. Чоловіча логіка цього не розуміє. У нас як. Є правило. Можуть бути винятки. І все. А не так, що сьогодні одне, завтра - інше. Та ж сама дія призводить до різного результату.

А взагалі, правильно сказали. Тещу не обирають. Треба жити з тією що є (буде). Нам - теща. Жінкам - свекруха. Ім також не легко вжитися. Головне, щоб батьки молодих не дуже вмішувалися. Тоді все буде гаразд.

Black
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Шо ви тим переймаєтесь. Якщо жити окремо то всьо пофіг. Мій дім - моя фортеця. :)

keepo
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

2 black:
ага, а піде твоя дружина до батьків, а там мать її :)
і наговорить та мать їй такого, що потім тільки думаєш, як то таке можна придумати :shock:
це звичайно не у всіх так, але і таке може бути. тому твій попердній вислів доволі спірний

Відповісти