Чоловіки - вимирають?

Романтика, флірт, кохання, секс... Все про відносини між чоловіком і жінкою.

Модератор: Саня

І як ви думаєте? Вимруть чоловіки?

Так, вимруть
0
Немає голосів
Вони вже вимирають
6
33%
Ні, не вимруть
11
61%
Важко сказати
1
6%
 
Всього голосів: 18

Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

Я якраз і говорю про те що своїми вчинками ви нівелюєте всі вчінки які роблять чоловіки для вас ,слухаєте всілякі тупі передачі що чоловіки казли і дуракі і пора вам брати до рук всю владу світу і починаєте розводити демагогію про те що чоловіки вимирають . Це не чоловіки вимирають це жінки вироджуються ви гляньте той самий дом 2 повне падіння нравів баби рахують що вони пуп землі і неї.ёт.Спецом читав пару бабських книжок для бландінок так там основна мисль така всі мужикі нездари і непотріб і треба вам тільки як спонсори і продолжателі роду (тренер з фітнесу бідний непутати з спонсором)  і коли ви з ним трахаєтесь ви робите йому немеряну послугу покуда ви ж немеряно крута тьолка ,ось з таких книжок і передач потім виходять девочкі емансіпе бля. :evil:
Patria o Muerte
Аватар користувача
nity
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 316
З нами з: Вів 26 липня 2005 р. 17:06

Повідомлення nity »

Та не вимруть чоловіки, вони живучі :)
...тільки от змінюються вони в бабську сторону (не всі, але побільшало таких екземплярів)... солярії (бо відітєлі вони не хочуть бути білими), манікюри, педікюри, брови вищипують - тьху, шо то за мужик! Доглядати за собою ТРЕБА, але розумно. Тут ходить в салони, а елементарної гігієни (типу миття рук) не дотримується....
Аватар користувача
РУДЕНЬКА
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 448
З нами з: Нед 19 березня 2006 р. 22:46
Звідки: Луцьк

Повідомлення РУДЕНЬКА »

nity, О, О, О!!! І я про те ж, влучно сказано! :ok:
Доки не закотиться сонечка тарілочка,
День у день клопочеться рудохвоста білочка :)
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

nity, ну вже якщо в салони ходять, то руки миють...
Взагалі, мужчин, що надають дуже багато уваги своєму "екстер"єру" називають метросексуалами.
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

http://utro.ua/news/2006/12/25/32506.shtml

Ще наші жінки таке навчаться і капец  :D
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
РУДЕНЬКА
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 448
З нами з: Нед 19 березня 2006 р. 22:46
Звідки: Луцьк

Повідомлення РУДЕНЬКА »

Belamor, Ага  :D , а приховану камеру вони в зоопарку не ставлять, хто зна, мо там вночі якийсь самець-шпійон підступно робить свою справу... :lol:
Доки не закотиться сонечка тарілочка,
День у день клопочеться рудохвоста білочка :)
Аватар користувача
Cherry
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 192
З нами з: Сер 20 грудня 2006 р. 01:04

Повідомлення Cherry »

На цю ж тему (вимирання чоловіків) стаття "Слабке здоров’я українських чоловіків загрожує нацбезпеці"

http://www.korespondent.net/main/63464/
"Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere." Albert Einstein
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

Cherry, так шо ж робити? Страшно стало після пррочитаного!!! :?
Зображення
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Ну нічого такого страшного там не пише...
куріння зараз розповсюджене як серед чоловіків, так і серед жінок.
Сподобалась фраза "українські чоловіки вирізняються одними з найвищих у світі темпами зростання захворюваності на ВІЛ/СНІД і туберкульоз" :) це виходить, що чоловіки хворіють на снід, а жінки - ні :) чи мож внас так багато, вибачайте на слові,  підарасів? Да і сама постановка питання про снід дуже спірна, але це вже зовсім інша тема...
На рахунок неможливості мати дітей, зновуж згадуються непоодинокі випадки, коли дівчатка простужували яєчники і нирки, ходячи в коротеньких спідничках і в куртках, з-під яких спину видно, в мороз :(
Да і венеричними хворобами під час самозадоволення теж не заразишся - треба партнерша з тою самою "радістю".
Тож в статті можна сміливо міняти чоловіків на жінок - все буде вірно з точністю 90% ;)
Востаннє редагувалось Чет 28 грудня 2006 р. 12:38 користувачем keepo, всього редагувалось 1 раз.
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
vladek
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 245
З нами з: Сер 17 травня 2006 р. 18:45
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення vladek »

keepo, підтримую!  :respekt:
Alive forever... (phoenix)
Аватар користувача
Cherry
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 192
З нами з: Сер 20 грудня 2006 р. 01:04

Повідомлення Cherry »

keepo, а хіба в Україні чоловіків не менше за жінок? А хіба середня тривалість життя чоловіка не коротша за тривалість життя жінки? Та й серед чоловіків більш розповсюджені нарокоманія та алкоголізм.
І ще - я не думаю, що питання про загрозу нацбезпеці піднімається на пустому місці.
А якщо вже так хочеться довести, що ця стаття однаково стосується і жінок,
Тож в статті можна сміливо міняти чоловіків на жінок - все буде вірно з точністю 90% :wink:

то пропоную писати про конкретні дослідження.
"Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere." Albert Einstein
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Cherry писав: серед чоловіків більш розповсюджені нарокоманія та алкоголізм.


Читав в інеті, що жінки догнали чоловіків по вживанню наркотиків і перегнали по курінню і вживанню алкоголю. Мої власні дослідження показують, що більшість жінок, які сидять в барі - палять (десь процентів 90) і вживають алкоголь, як не пиво, то ціла поляна з горілкою або коктейлі з алкоголем. Так що це спірне питання. Жінок завжди було більше - вони не так важко працюють і менше нервуються, не беруть участі в війнах і бойових діях і взагалі жінок народжується більше. Чув, що в Луцьку зараз на 1 хлопця 4 гьорли. Ось так от.
Аватар користувача
Cherry
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 192
З нами з: Сер 20 грудня 2006 р. 01:04

Повідомлення Cherry »

keepo писав: Сподобалась фраза "українські чоловіки вирізняються одними з найвищих у світі темпами зростання захворюваності на ВІЛ/СНІД і туберкульоз" Smile це виходить, що чоловіки хворіють на снід, а жінки - ні Smile чи мож внас так багато, вибачайте на слові,  підарасів?

Переглянула статті на цю тему; виходить, що чоловіки на СНІД більше хворіють через більшу кількість сексуальних партнерш. Повторюю - ця фраза не є моєю вигадкаю, можна легко знайти дослідження на цю тему в неті.
black писав: Мої власні дослідження показують, що більшість жінок, які сидять в барі - палять (десь процентів 90) і вживають алкоголь, як не пиво, то ціла поляна з горілкою або коктейлі з алкоголем.

black, без образ, але не треба бути соціологом, щоб вказати на помилку у вашій вибірці. Тому що ваше дослідження проведено в, так би мовити, "групі ризику". Тому тут навіть про стандартну для соціологічних досліджень похибку в 2-3% не може іти мова.

Не втримаюсь, таки дам цитату з іще однієї статті (сама стаття більше стосується репродуктивності в Україні, але кілька речень таки в "нашу тему")
А ще потрібно додати, коли ситуація зі здоров’ям населення, зокрема чоловіків, залишатиметься такою, якою є, надалі, то через 10-20 років Україна стане країною вдів. За статистикою, до пенсійного віку доживає 30-40% чоловіків. А те, що їх стає менше, є ще однією причиною демографічної кризи.
"Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere." Albert Einstein
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Cherry, ну добре. Я згоден якщо взяти співробітниць, то там буде більшість некурячих (прямує до 100%), бо там старші люди, які не палили в молодості і не палять зараз, взяти одногрупниць, там процент вищий мабуть 50%, взяти знайомих, курить все таки більшість. Власне, спеціальних досліджень я не проводив, але місця, де можна побачити, що люди палять, я описав. Але стовідсотково можу сказати, що дуже багато молодих дівчат/жінок палить, а куріння шкідливе і все-таки потрібно думати про те, що їм ще потрібно народжувати дітей, а не палити з 14 років, бо це модно. Власне відсталість у розвитку від Європи спостерігається, там більше людей намагається кинути, а в нас модно курити жінкам тонкі псевдолегкі сигарети, носити модний телефон-жабу і ще багато чого (не буду перераховувати); молодь переходить на вино, пиво стає менш популярним (Карлсберг закрив цього року більше 10 заводів), а в нас культ пива.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Давайте не будемо заїкатися з приводу того, що соціологія точна наука і про ту стандартну похибку в 2-3%. ІМХО, це максимум, якого можна досягнути. Ніколи не буде достатньо великої вибірки, щоб похибка була така незначна. Реальні похибки тих досліджень, які у нас проводяться, набагато більші.
Так, в барах 90% дівчат палять. black згадував одногрупниць. З п'яти дівчат за 5 років навчання точно палили 4. За одну не можу пригадати. З них 3 палили постійно, час від часу "кидаючи" палити. Отож, виходить не 50%, а всі 80% :-(
Зараз дуже складно знайти дівчину, скажімо старше 20 років, яка за своє життя викурила менше пачки цигарок.
Відповісти